Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldog vagy? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? fórum

Boldog vagy? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 27. 16:21
igen az vagyok,parom mindenben lesi a kedvemet,agyba hozza a kavet,a reggelit......es meg sorolhatnam......erzem tenyleg megbecsul szeret es a mindene vagyok.
64. Gretaa
2011. okt. 15. 00:42
Boldog vagyok,mert boldognak kell lennem :)
63. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 60. - Elmoriel)
2011. okt. 14. 19:43
Nagyon szép megfogalmazás és elgondolkodtató.Nagyon rossz lehet ha valaki így veszít el valakit.Ezt így átgondolva,az én gondjaim eltörpülnek ez mellett.
2011. okt. 14. 18:19
igen:) köszi a kérdést.
61. 706217a8a2 (válaszként erre: 58. - D41005143d)
2011. okt. 14. 18:13
Egyetértek.Én is igy tennék.Életre szóló boldogságot kívánok.Szeretettel:nagymami.
2011. okt. 12. 13:57
Azt hiszem boldog vagyok. Furcsa kijelentés ez egy olyan nőtől, akinek meghalt a párja...és mégis.Boldog vagyok, és hálás a sorsnak, hogy Ő volt nekem.Megtapasztaltam az igazi boldogságot, amire sokak egy élten át csak várnak és sosem kapják meg.Én megkaptam, és az elfogadásnak olyan szintjét éltem meg amit minden embernek meg kellene tapasztalnia.Csak rövidre szabatott, azt hittem örökké tart majd.Fantasztikus volt, és hálátlan lennék a sorsomnak ha ezek után boldogtalanságot éreznék.Azt hiszem mégis jobb valami megismerni és elveszteni, mint soha meg nem tapasztalni azt.Egyébként pedig hiszek a következő életben.Tudom, hogy ott megint rám talál, megígérte és sosem csapott be...
59. 9536810fa1 (válaszként erre: 57. - 06d7a87485)
2011. okt. 8. 05:54

.. hehe, én is azt mondom, hogy szeretlek, akkor még boldogabb vagy! :D

***


Hát engem se szeretnek... se nem szeretnek, attól még elég jól vagyok. Persze a rózsaszín tündér szárnyaláshoz, kell, hogy azt higgyük/tudjuk szeretve vagyunk (szerelemmel, mert a másik általában mindenkinek megadatik)... az a boldogság tényleg kicsit más (színű). ;)

Igen boldog vagyok... vagy inkább úgy mondanám, semmi okom a boldogtalanságra... :) ... a rózsaszín tündér szárnyalás?... hm... nos, lezuhantam belőle, szárnyaim törve-zúzva, megtiporva... a porban... de én még élek... :))

2011. okt. 8. 02:17
BOLDOG VAGYOK,MERT AZT TESZEM AMIT MAGAM LATOK JONAK ES NEM MASOKNAK AKAROK MEGFELELNI,MINT KORABBAN/NEM IS VOLTAM BOLDOG AKKOR.PLUSZ KAPCSOLATBAN ELEK AHOL ERVENYESUL A 50-50,S BOLDOGABB VAGYOK,MINT VHA.
2011. júl. 19. 11:39

Délelőtt azt mondta ,nem szeret.nem voltam boldog egyáltalán.

Most már jobb a helyzet.Már szeret..)

2011. jún. 21. 22:35
privátban válaszoltam
55. rozi19 (válaszként erre: 54. - Dd91f4c995)
2011. jún. 21. 18:09

:) Örülök neki, h Boldog vagy!!!! :)

Hát, keresgéltem a témák között és rátaláltam erre a fórumra:)

Én egy iskolában fogok segédkezni a takarításban, nem álom munka, de sajnos manapság nehéz elhelyezkedni. Igazából több mint a semmi. :)

Budapesten lakom! Alig vártam, hogy nyár legyen! Megyünk majd barátokkal nyaralni és élvezem az életet!

Próbálok nem elmélyülni a fájdalmamban, inkább kikapcsolódni. Volt egy időszak, mikor nagyon magamba fordultam és mondhatom, h közel voltam a depresszióhoz..de sikerült továbblépnem. :/


Te hol élsz?:) Munka? Iskola? :)

54. dd91f4c995 (válaszként erre: 53. - Rozi19)
2011. jún. 21. 15:56

Remélem eltudod érni a célodat, és biztos vagyok benne, hogy igy is megtalálod a boldogságot!

Ezzel a hozzáállásal, hogy még csak 20 éves vagyok és még mindent elhoz az élet... bukkantam rá mostani páromra:D:D szóval jó uton haladsz szerintem:D


Mi 1 éve és 8 hónapja vagyunk együtt, elötte meg 3 hónapig ismerkedtünk, közeledtünk egymáshoz.

Kapcsolatunk 7. hónapjában kérte meg a kezem, mert első pillanattól fogva biztos volt, hogy ez életre szóló, ugy hogy mind2en 20 évesek vagyunk.

ÉS szerintem neked is lesz ilyen szerencséd!!

Miért tévedtél ebben a forumban a napokban?!

Hol laksz egyébként? Használd ki a nyarat, menj ki barátokkal, élvezd ki a hobbijaidat, most hogy van rá idöd!!!

Mi jot fogsz dolgozni?

53. rozi19 (válaszként erre: 52. - Dd91f4c995)
2011. jún. 21. 14:40

Igen, majd lesz, ami lesz. Igazából Én annyit szeretnék, hogy megnyugodni és majd az életemet folytatni. Fiatal vagyok még 20 éves és majd az idő eldönti, hogy mit hoz az élet. :-)


Jegyesség?:)Csodás!!!!!Gratulálok!!!!Szabad megkérdezni, hogy mióta vagytok együtt Pároddal?

Én is mindig erről álmodtam, de hát nem lett belőle semmi.

Én a Hoxára már régebb óta feljárok, igazából még mikor fogamzásgátló tablettát kezdtem el szedni a Volinát, akkor kerestem fel egy portált itt, ott tudtam meg róla bővebb információt, már lassan egy éve lesz ennek ..:)Ott tudok segíteni, azoknak akik újak ebben a témában.

Pár napja pedig ebbe a fórumba tévedtem! Gondoltam körülnézek, olvasgatok.

Jelenleg itthon vagyok és próbálom az időmet eltölteni. Következő hónaptól dolgozni fogok, úgy majd le is közöm magam. :) Sokat fog az is majd segíteni!:)


Jó olvasni, hogy vannak emberek, akik boldogok!

52. dd91f4c995 (válaszként erre: 50. - Rozi19)
2011. jún. 21. 14:34

Hát neked kell meghuzni a vonalat mindenféle képpen. Ha ezt nem érti meg, ami most az eset, akkor irjál neki egy emailt, nyugodtan minden érzelmedet leirhatod neki, és hogy uj életet akarsz kezdeni, de a barátságot megtartani. Kérd meg, hogy ne hivjon,mert nem fogod felvenni, és majd te jelentkezel, amikor kést vagy rá. Ha tényleg hivogatni probálna, csak a barátság esélyét rombolja, szóval inkább hagyja. ezt igy megfogja érteni szerintem.


Én még csak egy hete vagyok itt, mert hát internetes ismerkedésbe is bele akartam kezdeni, és ezen a portálon van egy pár forum, ahol közös érdeklödésűekre bukanhatok:D

Ebbe a forumba azért jöttem, mert hát szivesen segitek másokon és kiváncsi voltam, hogy ki hogy érzi magát a börében.

Én egyébként boldog vagyok, boldog jegyességben élek, de nekem is megvannak a kis boldogtalanságaim a jövőm illetően.

És te hogy bukkantál a Hoxára? Miket szeretsz csinálni?

51. 2d48f79a7b (válaszként erre: 49. - Dd91f4c995)
2011. jún. 21. 14:26

:) Kösz, elégedett vagyok magammal és az eredményeimmel is, és rengeteg dolognak örülök. Node ettől az ember még nem boldog, csak jól érzi magát.


Nincsenek lehetőségek...:D

De annak örülök, hogy azt írtad jön majd magától a többi, várom is már jó ideje, nade van még időm a sírig várakozni:D

50. rozi19 (válaszként erre: 48. - Dd91f4c995)
2011. jún. 21. 14:20

Igen ez így van, ahogy írtad.

Igazából Én úgy vagyok vele, hogy mi már nem egyszer próbáltuk újrakezdeni a kapcsolatunkat és sosem sikerült és mindig Ő volt, az aki lépett egyet és otthagyott. Majd utána kezdődött mindig, hogy keres és hívogat. Igazából szerintem azt a vonalat ,amiről beszélsz ezt nekem kell meghúznom, mert ha Ő mindig keres, annak ellenére, hogy Én megkértem Őt, hogy legyen szíves és hagyjon, mert nekem így az új élet kezdete eléggé nehézkes. De ezek szerinte nem értette meg, mert erre fel mondta, hogy tudja, hogy mi játszódik le bennem és szeretné tartani a kapcsolatot. Mindegy. Ez nagyon hosszú és bonyolult is, ahhoz ismerni kéne az egészet. :)

Köszönöm a véleményedet, örülök, hogy kifejtetted!

Rólad mit érdemes tudni? Ebben a fórumba, hogy jöttél?:) Én csak most olvasgatom a tagoknak az üzeneteit:)

49. dd91f4c995 (válaszként erre: 46. - 2d48f79a7b)
2011. jún. 21. 14:19

Gondolom kapcsolatról van szó, ami hiányzik, nem?

Ha jól mennek a dolgaid, akkor igen is boldog lehetsz sokmindenért, a utobbi hiány meg még jön magától.

Szóval tessék igen is boldog lenni azért, ami van.

Egy filmben is erröl van szó, hogy naponta kéne hálát adni az életünk boldogságainak. Sokan igy jönnek rá, hogy mennyi jó is veszi körül.

És vannak lehetőségek, amivel az utolsó hiányodat kiegészithetnéd?:D

48. dd91f4c995 (válaszként erre: 47. - Rozi19)
2011. jún. 21. 14:14

Szia!!

Elhiszem, hogy a bizalmat csökkentette ez a féltékenység. De ha közös jövő volt tervben, nem hagyhatod, hogy ilyesmi csökkentse a bizalmat. Abszolut igazad van, hogy ö is tarthatott volna nagyobb távolságot, mert egy komoly kapcsolathoz ez hozzátartozik.

Szóval fontos, hogy minden megtudjatok beszélni, és alkalmazkodjatok egymáshoz, itt neki kellett volna kicsit visszavennie a lánytéren, és te is visszavettél volna automatikusan a féltékenységben.

Mindenféle képpen azt javaslom, hogy gondold végig az egészet,hogy mennyire tesz neked jót, hogy hivogat.

Vagy megbeszélitek az egészet, és barátság marad, vagy saját érdekedben huzol egy vonalt, hogy új életet tudjál kezdeni.

Barátságnál is adjon neked időt, és hagyjon békén, mig te is eltudod fogadni.

Sajnos leginkább tapasztalatokból tanul az ember. De nagyon örülök neki, hogy túl léptél magadon, és már változtattál dolgokon.

47. rozi19 (válaszként erre: 42. - Dd91f4c995)
2011. jún. 21. 13:55

Szija

Igen, természetesen szabad megkérdezned. Ez sok mindenből tevődik össze, őszinte leszek! Én mindig is féltékeny voltam, volt páromnak sok lány ismerőse volt, volt aki néha már sokszor is kereste..és engem mindig is zavartak, nem tudtam elfogadni. Kisebb veszekedések voltak ezek miatt,neki pedig betelt a pohár, hogy Én nem tudok megváltozni ez miatt. Habár szerintem, ha Ő is tett volna, ezért..pl.nem keresi, vagy nem beszél annyit velük, vagy nem néz meg minden áron egy lányt, aki csinos és elmegy mellettünk..akkor szerintem nem lett volna okunk a veszekedésre, ami megölte a kapcsolatunkat. :-( Azóta sokat változtam, és megtanultam, hogy ennél nagyon és fájóbb dolgok is történhetnek, mint pl. hogy neki lett egy kapcsolata utánam..De ez így lett és elkel fogadnom. Képzeld..ma is keresett, nem is egyszer telefonon. Igazából nem tudom, hogy miért mert mikor megkérdezem, annyit mond, hogy hiányzok. De közös jövőnk kétlem, hogy lehetne, mivel amit tett, hogy Ő mást választott nekem ez fáj, és mindig is fájni fog. Igen vannak barátaim és a szüleim is mellettem állnak. :-)


Köszönöm, hogy írtál.

46. 2d48f79a7b (válaszként erre: 45. - Dd91f4c995)
2011. jún. 21. 13:41

Á dehogy, csak azért vagyok boldog, mert nem gondolok arra, hogy nem vagyok az.

Viszont a visszakérdésed az nagyon jó. Végülis akkor félig boldog vagyok, mert elég jól mennek a dolgaim..kivéve azt a dolgot, ami az embert valóban és igazán boldoggá tehetné.

45. dd91f4c995 (válaszként erre: 44. - 2d48f79a7b)
2011. jún. 21. 13:37

De valami oka csak van a boldogságodnak is, nem??

Ha ugy nézzük, akkor boldogak az emberek, amikor a céljaik megegyeznek a valósággal. Gondolom akkor neked a dolgok jól sikerülnek, nem?

2011. jún. 21. 13:24
Igen, azért igen, mert nem gondolok arra, hogy nem vagyok boldog, és azért nem gondolok erre, mert nem akarok boldogtalan lenni.
43. dd91f4c995 (válaszként erre: 35. - Trait)
2011. jún. 21. 13:17

Örülök, hogy minden ellenére megtalálod a boldogságodat.

MIért nincs már munkahelyed? ÉS kik ásnak alád?

42. dd91f4c995 (válaszként erre: 34. - Rozi19)
2011. jún. 21. 13:15

Rozi, nagyon sajnálom, hogy véget ért egy ilyen hosszú kapcsolat, remélem vannak melleted barátok, család, akik eröt adnak.

Szabad megkérdezni, hogy miért let vége? Ha igy vissza keres téged, valószinűleg ő keresi most a helyét a világban, valami miatt elbizonytalanodhatot, de ha többször felkeres, még keresi a helyét.

41. zoii
2011. jún. 20. 16:56
azt hiszem, igen:)
40. rozi19 (válaszként erre: 39. - Fdf7e2349d)
2011. jún. 20. 16:20
Mi történt?(Természetesen, ha csak megkérdezhetem()
2011. jún. 20. 16:10
...nem vagyok boldog,mert lehittem mindent,amit mondott,hiba volt...
38. rozi19 (válaszként erre: 36. - Szandi24)
2011. jún. 20. 16:07
Jó olvasni, hogy Te is átmentél ezen!és örömmel tölt el, hogy neked sikerült túllépned!Hát, itt az a bajom, hogy Ő keres engem, annyit még érdemleges talán megemlítenem, hogy összejött a jelenlegi párjával, együtt voltak pár hetet, majd megkeresett engem és együtt voltunk egy hónapot, majd vmiért mégis visszament hozzá..szóval ez így bonyolult, de remélem érted...és azóta ismét keres engem...DE hogy miért?azt mondja, hogy hiányzok neki és rájött, hogy "nem minden arany, ami fénylik"..dehát, értelmét nem látom, hogy keres. =-/
2011. jún. 20. 14:53
boldog vagyok mert van egy szép kisfiam,egy szerető párom,családom akik mindenbe segítenek!:))
36. szandi24 (válaszként erre: 34. - Rozi19)
2011. jún. 20. 14:48
Szia,ha hiszed ha nem én is ugyanebbe a cipőben jártam,szintén 3 év után lett vége.Komolyan azt hittem ,hogy bele halok főként amikor megtudtam h neki pár hónapra már volt más.Aztán találkoztam a mostani lovaggal:)akivel már 4 éve együtt vagyunk boldogságban(én tapasztalatból mondom csak idő segít tudom,hogy min mész keresztűl)Én még őrűlt módon hivogattam is,a mostani fejjel ezen csak nevetek,sose tennék már ilyet:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook