Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinusolaj és társai, avagy a festett szőke haj is lehet egészséges és hosszú fórum

Ricinusolaj és társai, avagy a festett szőke haj is lehet egészséges és hosszú (beszélgetős fórum)


2011. jún. 9. 13:02
Hát, sajnálom, sajnos sok fiatal beleesik ebbe a hibába, otthon kísérletezik a haján. És később nagyon megbánják. Le kell mondanod a festésről és a vasalásról. Ha érdekelnek a hajnövesztési praktikáim írj privit, és megadom a címet.
2011. jún. 9. 11:39

Sziasztok!

Hol is kezdjem el…?!

Nagyon régóta szeretnék hosszú hajat, de a sok szőkítéssel/festéssel/vasalással tönkre tettem. Tavaly áprilisban még a hátam közepéig ért a hajam, amikor elkövettem egy nagyon nagy bakit. Kivasaltam a vizes hajam. Annyira eltöredezett, hogy le kellett vágatnom vállig érőre, de a festést és a hajvasalót még akkor sem hagytam el. Egy pár hónapja elhatároztam, hogy mindent megteszek azért, hogy gyönyörű egészséges és hosszú hajam legyen! De elég türelmetlen vagyok.

Így találtam rá a ricinusolajra. Gondoltam kipróbálom. A tervem az, hogy 1éven keresztül heti kétszer alkalmazom. Este bekenem és rajta hagyom egész éjszaka. Reméljük, beválik, hát majd meglátjuk. :) Emellett használni fogom még a Serical Placentás hajpakolást, és szedni fogom a DM Das Gesunde Plus hajvitamint. Ez a kettő együtt körülbelül 2000 forintomba fog kerülni. A pakolás fodrászkellékes boltban vásárolható meg, 1literes 1000 forint. Korábban használtam már ezt a terméket, nagyon jó a hajnak, puhít, fényesít, könnyebb a kifésülés… Holnap beszerzem a dolgokat aztán neki vágok. :) A 18. szülinapomra szeretnék derékig érő hajat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook