Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógyszeres művi vetélésről tapasztalatokat várok fórum

Gyógyszeres művi vetélésről tapasztalatokat várok (beszélgetős fórum)


12. pritta
2011. jún. 10. 10:10

Sziasztok!


köszönöm a szvakat. túl vagyok rajta. naplómban leírtam mi volt.

11. Agnik1 (válaszként erre: 8. - Anyucika3)
2011. jún. 9. 08:11
Igen, nálunk oxitocinnal indítják a szüléseket, elhalt babák esetében is, úgy mint a túlhordásoknál is. És szigorúan kórházi megfigyelés alatt.
2011. jún. 8. 20:10

Pritta,én nem értem,miért nem adták ma be és akkor mégis közben kórházban vagy,nem otthon...

Ez olyan embertelen.

Nagyon gondolok Rád holnap,remélem a férjed ott lesz Veled!S ha gond van,menjetek mindenképp!!!

2011. jún. 8. 20:00

Most látom,hogy nem Mo-n laksz.

Nagyon figyelj magadra,ha erősen vérzel azonnal menj kórházba.

8. anyucika3 (válaszként erre: 2. - Pritta)
2011. jún. 8. 19:42

Milyen gyógyszer kaptál amivel haza menettél?

Én úgy tudom,ez a szer nálunk tiltott,még kórházi körülmények között is.

2011. jún. 8. 19:18

Rita, és ilyenkor hagynak otthon egyedül szenvedni? Nem lehetett volna addig kórházban lenned vagy ilyesmi?

:(( Remélem nem fogsz nagyon szenvedni! :(( Sokat fogok rád gondolni holnap! Azért majd írj ha tudsz, hogy hogy vagy!

6. pritta (válaszként erre: 5. - Agnik1)
2011. jún. 8. 18:43
köszönöm szépen. a szülésről ninc sjó élményem, de talán ez nem lesz olyan hosszú..
5. Agnik1 (válaszként erre: 4. - Pritta)
2011. jún. 8. 18:40

Olyan lesz mintha szülnél:((( Legalábbis az orvosom ezt mondta. Felhívtam, hogy hogy van ez a dolog.


Mindenképp vedd be a fájdalomcsillapítókat is.


És kitartást!


Én veled leszek lelkiekben:(

4. pritta (válaszként erre: 3. - Agnik1)
2011. jún. 8. 18:37

uhh... :(((


ez nem nyugtatott meg. most még jobban félek. de azért köszi

2011. jún. 8. 18:35

Olyan lesz mintha szülnél. Tulajdonképpen "meg fogod szülni" a babát. Ki fog lökődni:(


Az orvosom szerint szülési fájdalmakra kell számítanod. Erős hasi görcsökre számíts.


Anyukámnak is volt spontán vetélése, 13hetes terhes volt, görcsölt nagyon, majd egy "buggyanást" érzett és megkönnyebbült:(((( Akkor ment el a baba:(


Nagyon sajnálom ami Veletek történt.

2011. jún. 8. 17:59

ma megállapították h nem él a babám. 12 hetes voltam, de a baba már hetek óta nem élt.

nem műtenek, gyógyszert adtak amit bizonyos időnként kell bevenni. és majd ettől bekövetkezik a vetélés.

minden adag gyógyszer mellé több erős fájdalomcsillapítót adtak


ennyire fog fájni? kicsit félek

2011. jún. 8. 17:57
Gyógyszeres művi vetélésről tapasztalatokat várok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook