Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt folyamatos "csípő" érzés a hüvelyben negatív kenet ellenére fórum

Terhesség alatt folyamatos "csípő" érzés a hüvelyben negatív kenet ellenére (beszélgetős fórum)


2011. jún. 9. 19:55
Köszönöm egyébként a tanácsokat. A legutóbbi álláspont az, hogy ha megszülök, elmúlik...
2011. jún. 9. 19:55

Lactacid csípett. Bár nálam pont a dokik ajánlották, hogy kellene használni. :S

Pisilésnél nem csíp. Vizeletemmel mindig minden rendben.

Herpeszt szerintem kimutatta volna a kenet, de asszem vérből is nézték.

Öblögetni elvileg nem szabad kismamaként. De lehet kamillateát kipróbálom, ha beleülök.

Mondjuk kismamaként még nem mertem fürödni. :(

Mari20, jó ötlet a bugyi. Hamarosan költözünk, és végre lesz saját kádunk, Anyósoméknál nem akartam használni beleülős fürdésre, mert más is használja. :)


Sós ülőfürdőt lehet venni terhesen???

7. e417245f24 (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2011. jún. 9. 17:52
Genitális herpeszre vizsgáltak már?
2011. jún. 8. 20:14

de mindenkinek az használ amiben hisz.


ihatsz csalánteát, cickafarkfü teát, mezei zsurlófü teát, és kamilla teát ( ezzel még öblögethetsz is intim helyen..)


csak megjegyzem bugyiban is fürödhetsz a kádba, csak a zuhanyzásnál szoktam levenni....


mert mindenre érzékeny vagyok én is.

2011. jún. 8. 20:11

én javaslom hogy sós ülö fürdőt vegyél...

vagy kádba, akár 1 kg sót is tehetsz,,,


én nem javaslom a lemosókat, mert pont attól megy tönkre a flórád, mert lemossa


nőgyógyász tanitotta, csak langyos- meleg tiszta vizzel kell csak mosni...

1x-2x naponta

2011. jún. 8. 18:03

Én is így voltam az első terhességemnél. Ki is tenyésztették a vizeletemet, negatív lett.

Lactaciddal mosakodtam vagy ezért, vagy a terhesség előrahaldtával megszűnt ez a gond.

2011. jún. 8. 18:02

Szia!


Nekem is ilyen hasonló problémám volt,mikor pisiltem akkor ilyen csiklandozo-csipö érzésem volt.Nekem hólyaggyulladás okozta,kaptam rá antibiotikumot,és pár napra rá el is mult.

2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2011. jún. 8. 17:57

Tényleg lassan mindent kipróbáltam. De hátha valakinek van valami jó ötlete. :)


Előre is köszi!

2011. jún. 8. 17:57

Érdeklődnék, hogy volt e már másnak is ilyen, vagy egyedüli eset vagyok?


Folyamatosan érzem, hogy csíp valami. Immár 22. hetes vagyok. És a terhesség eleje óta fennáll. Igaz az elején volt egy gombás fertőzésem, amire sokféle kúpot, krémet kaptam. (Can., Pimaf.,Ginoxint, Lomexint) Majd kaptam valami helyreállító krémet VitaginCét... És úgy érzem, hogy csíp a Laktacid is, tuti a klóros víz is (tiszított vízzel egy fokkal jobb) Többször, és több orvos vizsgált, nem csak a saját. Nem találtak semmit, a ph-t is jónak mérték. És volt kenetvétel is a 15. héten, és negatív lett gombára és bacira is.

Ja, még a joghurtos lemosást is használtam.

A tisztasági betétemet is lecseréltem anionosra, elhagytam az öblítőt, már csak ecettel és teafaolajjal öblítek. Csak pamutbugyit használok, és 60 fokon mosom.

Édességet minimálisat kívánok, és eszek!

Tejtermékek közül élőflórásat eszek, és leginkább teljes kiőrlésű dolgokat. Gyümölcsöt/zöldséget eszek, és tisztított vizet iszok. :D


Kinek mi használt?

Vagy ötlet, ezeken kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook