Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Száraz, töredezett, vastagszálú hajra ajánlanátok valamilyen terméket? fórum

Száraz, töredezett, vastagszálú hajra ajánlanátok valamilyen terméket? (tudásbázis kérdés)

9. 46f2f563a1 (válaszként erre: 5. - 46f2f563a1)
2011. jún. 8. 13:51
Ja és az adatlapomon meg tudod nézni hogy milyen volt és milyen lett a hajam,vannak fent képek.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Gracy)
2011. jún. 8. 13:47
Egyébként az sem rossz és nem is drága.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Gracy)
2011. jún. 8. 13:46
Nem kell feltétlenül ezt venned (sokféle van), csak egyrészt jobban jársz a tégelyessel anyagilag, mert nagyon sok ideig elég, másrészt minél töményebb, annál jobb. Hajmosás után tedd a hajadra és amíg időd van (főzöl, mosol, takarítasz otthon :D), addig nyugodtan rajtahagyhatod.
2011. jún. 8. 13:45
Köszi, én még a Kallos placentás és tejproteines pakolásról hallottam nagyon sok jót! :)
2011. jún. 8. 13:42
Gliss Gur hajregenerátor - természetesen száraz göndör hajra való. Én is ezt használom,meg vagyok elégedve vele és a fésülést is segíti. Félig nedves hajra kell ráfújni hajmosás útán. Nekem elég volt heti egyszer használni. Ez ilyen spré formájában van. Samponból már 5 éve a Palmolive aloe vera samponját használom.
4. Gracy (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2011. jún. 8. 13:42
Köszönöm!!!:) Holnap utánanézek a terméknek. :)
2011. jún. 8. 13:38
Semmi vasaló, tömény balzsam pakolás órákig a hajadat törölközőbe tekerve (fodrászkellékben egy halom nagy kiszerelésű van - pl Frutta) és másfél-2 havonta egy centi frissítő vágás míg helyre nem jön.
2011. jún. 8. 13:35

Nagyon göndör hajam van. Sokáig vasaltam, de most már megbarátkoztam vele és szeretném göndören hagyni.

A vasalás azonban, teljesen tönkretette. Olyan a vége, mint a seprű...ráadásul hullik is. :(((

2011. jún. 8. 13:34
Száraz, töredezett, vastagszálú hajra ajánlanátok valamilyen terméket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook