Ciprus (beszélgetős fórum)


11. Szandyca19 (válaszként erre: 6. - B486c9cf7d)
2012. jan. 30. 21:15
Szia! Engem érdekelne ez az esküvős dolog írnál róla 1-2 szót?:))
2011. jún. 24. 14:37

Akkortajt Izraelben eltunk, a tengerparttol 20 percnyire, Ciprusra csak azert mentunk, hogy osszehazasodjunk, mert Izraelben nem lehetett, ugyhogy nem estunk magunkba a csalodottsagtol.

De azert koszonom a tanacsokat :)

2011. jún. 23. 13:50
Aradippou az Larnaca környéke. Arra felé tényleg nem szép a tenger. Viszont nekünk az utak minőségével nem volt gondunk. A legtöbb nyaralóvárosban ajándékboltok tömkelege van, ezzel nem lehet mit tenni. Ha műemléket akarsz,akkor nagyvárosba kell menni városlátogatásra. Ha kis helyi hangulatos falut akarsz, az általában az ország, vagy a sziget belsejében van inkább. Ha nem mozdulsz ki a szállodából, akkor semmit nem látsz! Kirándulni kell menni. Medencében fürdeni egy itthon wellness szállodában is lehet. Kár a szállodában ülni. De tény, hogy érdemes jól megnézni hová megy az ember, mielőtt befizeti az utat.
2011. jún. 22. 14:48

Aradippou-ban, de a szigetnek az a resze egyaltalan nem szep, a part rendben volt, az utak kevesbe es minden tele ocska emlektargyakkal es ezeket arulo uzletekkel. A szallodabol nem is szivesen mozdultunk ki, annak jobb volt az udvara es medenceje napozashoz, uszashoz.

Azon a reszen barataink nyaraltak, amirol irsz es ok is jol ereztek magukat, tetszett is nekik.

Az eskuvonk mondjuk szep volt.

2011. jún. 22. 13:43
Nem tetszett??? Merre voltatok? Annyira szép hely! Bár tény, hogy Larnaca és Limassol nem olyan szép helyek, de Ayia Napa....Meseszép, illetve Kourion és az Aphrodite-sziklák, Nicosia, Greko fok, a kis faluk...Szerintem nagyon szép volt, az esküvőnkről nem is beszélve!!
2011. jún. 22. 12:25
Nekem nem tetszett. Ott hazasodtunk ossze a ferjemmel.
2011. jún. 9. 14:05
Senki nem jön most hétvégén? Pedig kötve hiszem, hogy ketten leszünk a gépen! :)
2011. jún. 9. 09:11
Mindeki azt mondja nagyon szép hely!
2011. jún. 8. 13:20
Én kinn éltem (dolgoztam és nyaraltam) 2 hónapot, Limassolban laktam és Ayia Napában voltam, CSODÁLATOS!!!! Ciprus a legjobb választás!
2011. jún. 8. 12:57

Barátnőmék ott élnek:)

Meseszép hely, jól választottatok:)

2011. jún. 8. 12:49

Sziasztok!


Most szombaton indulunk Ciprusra, Ayia Napába, a Nissi-beachre.

Esetleg nincs még valaki aki szombaton utazik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook