Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Méhnyakon apró kis dudor. fórum

Méhnyakon apró kis dudor. (beszélgetős fórum)


3. d41005143d (válaszként erre: 1. - Júliaaaa)
2012. márc. 17. 09:37
ez aranyer inkabb,nekem is hatrahajlo mehem van es van ez a kis dudor,ez normalis foleg szules utan.
2011. jún. 8. 13:30
Erre én is kiváncsi lennék nagyon mert én is felfedeztem, de nekem nem tünik el és nekem nincs fájdalmam, csak ott van.Rákszűrésen nekem mindig negatív, én gyanítom, hogy a kenet vétel miatt van ez a kis heg esetleg.
2011. jún. 8. 10:29

Minap éreztem, tapintással, hogy a méhnyak bejáratánál van egy apró kis dudor. Érdekes, hogy egy picit megnyomtam, és "kidurrant" illetve eltűnt. Majd sima lett a felszíne, majd másnap is ott volt, éreztem. Azóta már többször is megnéztem, és ott van. De ami még fontos, hogy érzékenyebb vagyok aktus közben. Nincs vérzés, csak fájdalmasabb amikor hozzáér a párom. Nem fáztam fel tudtommal. Viszont régebben mondta az orvos hogy hátrahajló méhem van, és attól is fájhat a közösülés.

Mondjuk engem inkább az az apró kis dudor zavar. Volt már valakinek hasonló? Most kell mennem rákszűrésre, csak szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata ebben...

Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook