Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan bevált középiskolát vagy szakiskolát keresek ahova SNI kódos (sajátos nevelést igénylő) gyerekeket vesznek fel, tud valaki ilyet? fórum

Olyan bevált középiskolát vagy szakiskolát keresek ahova SNI kódos (sajátos nevelést igénylő) gyerekeket vesznek fel, tud valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 11. 18:29
Konkrét iskolát tudok, ahová a fiam ia jár. Tehát tudom, mi a gond. Ez budapesti, de az én fism is kollégista, és nagyon szereti.
2011. jún. 8. 11:01

Köszi az infókat.

Ez az eniskolam nagyon jó oldal,majd tanulmányozom otthon. Még beszélek a tanáraival is(van egy két nagyon rendes) hátha ők is tudnak konkrétat ajánlani,csak gondoltam itt is megkérdezem.

3,4 lesz az átlaga..,nem egyszerű.

Na majd meglátjuk.

2011. jún. 8. 10:41
A kevert azt jelenti, hogy a diszlexia, diszgráfia és diszkalkulia jelensége komplexen megjelenik, tehát nemcsak az egyik, hanem ebből kettő vagy akár mindhárom.
2011. jún. 8. 10:39

Nagyon szívesen. Remélem lesz, aki majd személyes tapasztalatokat is tud írni neked! Sok sikert a kereséshez!


Bemásolok még egy linket, itt elolvashatod, mit jelent, hogy SNI-b


[link]

5. töhöske (válaszként erre: 3. - *vikivi*)
2011. jún. 8. 10:34

SNI B és még valami szám van. Diszlexia,diszkalkulia

és valami kevert...nem tudom micsoda. Magyarázta a pedagógus de nem tudtam megjegyezni.

Köszi a linket.

2011. jún. 8. 10:19
2011. jún. 8. 10:15

Milyen SNI-sről van szó? Mi alapján SNI-s a gyerek ez attól függ!

Elvileg bármelyik iskolába viheted,(hiszen integrált oktatásuk ellen nem lehet kifogás, max ha a tárgyi és személyi feltételek nem adottak) ahol van gyógypedagógus és/vagy fejlesztő pedagógus, de nyilván attól függ hogy mi miatt SNI-s.

2011. jún. 8. 10:05
Találtam több ilyen iskolát a neten,de örülnék ha esetleg lennének személyes tapasztalatok,mert fogalmam sincs hogy melyik milyen.
2011. jún. 8. 10:03
Olyan bevált középiskolát vagy szakiskolát keresek ahova SNI kódos (sajátos nevelést igénylő) gyerekeket vesznek fel?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook