Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törékeny, értékes csomag külföldre - milyen céggel, mennyiért? fórum

Törékeny, értékes csomag külföldre - milyen céggel, mennyiért? (tudásbázis kérdés)

5. eperlevél (válaszként erre: 1. - Makkmarcsi)
2011. jún. 8. 09:27
Sógoromnak a postával szoktak küldeni anyósomék usa-ba, eddig mindig odaért!
2011. jún. 8. 09:21
Nem filléres dolog volt a csomagban. Biztosítva küldte, nem volt semmi baj
2011. jún. 8. 09:19
Én a Magyar Postával nem küldenék értékes csomagot külföldre. Csomó történetet olvastam már, hogy elveszett a csomag tartalma, és a posta persze nem tud semmit.
2. Etke75 (válaszként erre: 1. - Makkmarcsi)
2011. jún. 8. 09:16
Nekem a párom küldött egyszer egy csomagot valahova Kína környékére. A Magyar Postával küldte, az volt a leg kifizetődőbb. Az illető rendben megkapta.
2011. jún. 8. 08:49
Sziasztok! Azt szeretném kérni, hogy ha van valakinek tapasztalata, hogy biztonságosan hogyan, melyik céggel lehet külföldre (pl.USA) törékeny csomagot küldeni nem csillagászati árakon, az írja már meg, legyen kedves! Néztem néhány nagy világcég honlapját (fedex,DHL,stb), de itt olyan brutális árakat találtam, hogy na.. A magyar királyi posta meg..hát nem tudom - ti küldtetek már vele ilyen csomit? Ha igen, mennyiért? Kérlek senki ne írja be nekem a postai díjtáblázat linkjét, mert aki azon eligazodik.. Köszönöm előre is a válaszokat! Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook