Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagycsaládos anyukák! Ti is napokig radíroztok így tanév végén? fórum

Nagycsaládos anyukák! Ti is napokig radíroztok így tanév végén? (tudásbázis kérdés)


10. galanika (válaszként erre: 2. - Starmama)
2013. okt. 12. 11:12
ha visszakérik, akkor később hogyan nézi meg benne esetleg ha valamire kíváncsi a gyerek, mondjuk ismétlés gyanánt?
9. jpne
2011. jún. 7. 22:50
Nálunk is vissza kell adni mindet év végén. A lányom nagyon keveset ír bele, inkább a füzetében oldja meg a feladatokat. Így nincs vele macera mikor vissza kell adni. Próbáljátok Ti is így. A füzeteiben csak odaírja melyik oldal hanyadik példa és a megoldásokat.
2011. jún. 7. 22:46

Nekünk az úgymond "visszaadandó" könyvekbe nem engedik, hogy beleírjanak!

AZt mindent a füzetbe írtak le, de csak a válaszokat a feladatok helyének megjelölésével...

és felhívták a figyelmünket, hogy külön füzetbe vagy valamilyen módon a fontosabb szabályokat írjuk, jegyzeteljük ki év közben, hogy később is tudja használni...

7. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Starmama)
2011. jún. 7. 22:42

Azért ez durva... Minek íratnak bele a tanárok? A könyvet már megírta az írója, nem kell átírni... Pff...

Én azért elmesélném a tanároknak, hogy 2 gyerek könyveit tisztára radírozni felér egy ínyhüvelygyulladással. (Ha nem bírják ki beleíratás nélkül, radírozzák év végén ők!)

2011. jún. 7. 22:42

Ez hol van így? Mi is ingyen kapjuk, tavaly bele is pecsételtek.

Év végén meg kiröhögtek, hogy vissza akartam adni pl. az éneket. Az tök tiszta volt. A munkáltató tankönyveket vissza sem kérhetik, mert a nevében is benne van abban bizony dolgozni kell(ene).

5. martin3 (válaszként erre: 2. - Starmama)
2011. jún. 7. 22:35

??? az ingyen kapott könyvet vissza kell adni év végén? ez mindenhol így van? és nem lehet megvenni?

mert akkor inkább mi is megvennénk(nekem most lesz elsős a kislányom, ez tényleg így van?)

4. starmama (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2011. jún. 7. 22:34
Lehet, hogy ez lesz. Vagy megveszem boltban, ha tudom. De ezeket nem mindet árulják.
3. CsillagTM (válaszként erre: 2. - Starmama)
2011. jún. 7. 22:28
nem tudod megvenni teszveszen v vhol?
2. starmama (válaszként erre: 1. - Starmama)
2011. jún. 7. 22:27
Két gyerekemnek ingyenes a könyv, a gimisnek inkább megvesszük. A suli kéri vissza patyolat tisztán a könyveket, de a tanárok beleíratnak évközben. Ilyenkor éjszakáig radírozok, mert a gyerek nem tudja úgy kiradírozni, hogy a könyvtáros néninek jó legyen. Próbáltam már megvenni inkább a könyveket, de azt nem engedték.
2011. jún. 7. 22:25
Nagycsaládos anyukák! Ti is napokig radíroztok így tanév végén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook