Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a bőröm... Szerintetek mitől? Mi lehet ez? fórum

Fáj a bőröm... Szerintetek mitől? Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2019. jún. 30. 18:09

Sziasztok, nekem már tart vagy 1 éve ez a probléma (a lapockámon fájdul meg gyakran a bőröm, mintha leégett volna). Most készülök bőrgyógyászhoz, de mivel semmi nem látszik rajta, félek, hogy nem veszi komolyan.

Van már valakinek információja róla, mi lehet ez?

2018. okt. 10. 10:57

Megoldódott valakinek, nekem is most jött ki. Mintha lesúrolták volna a bőröm enyhén súrolóval illetve napégésem lenne.


Eddig olyanokat olvastam, hogy egy valakinek idegi kikészülést mondtak, másnál hisztamin tartalmú étel allergia, bél baktérium, de elvileg lehetne sztafilokokusz meg sztreptokókusz fertőzés , de az gennyes szőrtüszőkkel járna, az viszont nincs.

2017. jún. 4. 18:38
Ha köszvényed van akkor is szok fájni a bőr.
2013. jan. 24. 17:10
Ha valaki rájön a megoldaásra,érdekelne engem is ! :)
2013. jan. 15. 16:05
Nekem is fáj a hátamon a bőröm. Nem látszik rajta semmi és mégis olyan érzés, mintha leégett volna. Kellemetlen érzés, ha hozzáér valami....konkrétan egy tenyérnyi helyen a bal oldalon. Valakinek van ötlete, mitől lehet és hogyan szabadúlhatok meg tőle?
2013. jan. 11. 11:24

Sziasztok!

Nekem dettó ez a problémám.Időközönként pár napra elkezd fájni a hátamon egy kb. tenyérnyi helyen a bőr(valóban olyan égető érzéshez tudnám hasonlítani),de nincs ott semmi.Ha meg mondom valakinek,totál hülyének néznek.Valószínű a doki is annak nézne,hiszen nincs ott semmi!!!! Volt már valaki olyan,akinek sikerült kiderítenie,hogy mitől van???

2011. jún. 7. 19:33

Nekem is volt ilyen, ill. időnként visszatér. Olyan érzés, mintha leégtem volna.

Bőrgyógyász csak nézett, mert nem látszik rajta semmilyen kiütés, csak kicsit pirosabb a fájdalmas részen. Főleg este jön ki. Kaptam valami krémet és lemosót, de semmit nem ért.

Csak találgatok, de nincs semmi ötletem.

11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Skittles)
2011. jún. 7. 19:04

és csak érzékeny a bőröd ott, vagy esetleg olyan azona területen, mintha libabőrös lenne?


AMúgy mindentől függetlenül igyál pár napig kálcium sandozt! Lehet, hogy megoldja.

10. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Skittles)
2011. jún. 7. 19:03

akkor táplálék


valami új kajálda?

valami új étel, amit eddig sosem vásártoltál?

2011. jún. 7. 18:57
bőrgyógyászt keress fel szerintem.....de az is lehet,hogy allergiás vagy valamire,amiről eddig nem tudtál és így jön ki rajtad...
8. Skittles (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2011. jún. 7. 18:51
nem, minden a régi, amúgy meg ha újat is próbáltam régen, sose voltam kényes, érzékeny az ilyen dolgokra
7. Skittles (válaszként erre: 3. - 9242a6388c)
2011. jún. 7. 18:50
igen, kellemetlen, ég is, meg kicsit olyan mint amikor szétsúrolja vmi a bőrt. csak ezt mindenhol érzem
2011. jún. 7. 18:49
új tusfürdőt, új testápolót, öblítőt mosószert nem próbáltál?
5. Skittles (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. jún. 7. 18:47
nem ,nem vagyok lázas, és ár vasárnap óta érzem.
2011. jún. 7. 18:46

Napok óta fáj a bőröm....főként a lábam, meg derekam, de máshol is érzem. Olyan, mintha leforráznám, vagy szétégtem volna a napon. Nem voltam az utóbbi 1 hétben se szoliba, se napozni.

Volt már valakinek ilyen? bőrgyógyászhoz v családorvoshoz menjek el vele?


A környezetem kiröhög, mert megkérdezik mi bajom....hát fáj a bőröm.......és sajnos nem vicces

3. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Skittles)
2011. jún. 7. 18:46
Kellemetlen, égő érzés?
2011. jún. 7. 18:44
nem vagy lázas? nekem akkor szokott a derekamon fájni a bőröm
2011. jún. 7. 18:44
Fáj a bőröm.....szerintetek mitől? mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook