Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veletek történt már cikis sztory? fórum

Veletek történt már cikis sztory? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 9. 17:15
:)
2011. nov. 9. 15:43

Velem a következő történt:

Még a régi munkahelyemen dolgoztam, meló után felpattantam a helyijáratra. Alig lézengett 1-2 ember, ergó hely volt bőven, de persze nekem sikerült azt az egy ülést megtalálnom, amire valami folyadék volt kiöntve (nem látszott, mert sötétkék szövet borítás volt rajta). Ahogy leért a fenekem, már éreztem is, hogy ázik át a gatyóm. Gyorsan felpattantam, közben futkosott a hátamon a hideg a gondolattól, hogy esetleg vmi részeg odah*gyozott és abba ültem bele. De szerencsére nem, megszagoltam és valami nagyon durva ecetes savanyúság szaga volt:) Azt mondanom se kell, hogy nyár volt, világos nadrágban voltam és nem volt nálam semmi, amivel eltakarhattam volna. Na következő megállónál gyorsban leszálltam és dobtam egy telefont a férjemnek, hogy jöjjön értem kocsival, mert így nem mertem volna felszállni a távolsági buszra:)

2011. okt. 21. 21:57
Velem egyszer az történt, még ált.sulis koromban, hogy elmentünk osztálykirándulásra vonattal. Messzire mentünk (már nem tudom hova. Hazafelé már baromira untuk az ücsörgést a barátnőmmel, lehúztuk az ablakot és nézelődtünk kifelé. Láttuk hogy nem sokára hazaérünk, de nem akartuk hazavinni az ásványvizes palackunkat tele vízzel. Barátnőm megfogta az én üvegemet és az övével együtt kiöntötte a gyorsvonat ablakán. Hozzáteszem a vagon legelejében ültünk. Barátosném büszkén leült mikor üresek lettek az üvegek, és jött hozzánk egy középkorú kopasz hapsi, csurom vizes fejjel. "-Csak egy papírzsebit szeretnék kérni, gondolom ez is jár az ingyen hajmosáshoz!" mondta. Ő a vagon közepe táján nézelődött ki a vonatból és nekünk sikerült leöntenünk a fejét 3 liter vizzel. Kicsit égtünk. :)
56. 00a194caf9 (válaszként erre: 48. - 65b16b95ab)
2011. jún. 8. 08:28
:DDDDDDDDDD
2011. jún. 7. 22:58
Vagy 8 eve egy volt baratommal vettunk egy hintaagyat a Tecckooban.Akkoriban en ott dolgoztam polcszervizeskent,igy rengetegen ismertek.Jovunk ki nagy buszken a szerzemennyel,a pultbol koszongettek a csajok en nagyba hatra integgettem,kozben meg toltam elore a kocsit benne a hintaaggyal.Egyszer csak egy oriasi robaj,nagy csattanas,hat sikerult az ajto tetejet lebontanunk:D Azt nem figyeltuk,hogy ugy allva az nem lesz jo,nem fog kiferni:D Odarohant vagy 3 biztonsagi or,ram neznek:jaa,csak te vagy az? pfff:)Hirtelen azt se tudtam,hogy sirjak vagy nevessek.Hetekig cikiztek vele utana.:D
2011. jún. 7. 22:26
Néhány sztorin könnyesre röhögtem a szemem. :-) :-)
2011. jún. 7. 21:34
Egy másik alkalom volt ,amikor egy jó barátommal a szomszéd városba látogattunk ezt-azt bevásárolni. Nyár volt, én persze magas sarkú cipőben. Amire észbe kaptunk úgy eltelt az idő, hogy csak pár perc volt a vonat indulásáig. Rohantunk ahogy csak bírtunk és amikor már az állomás ajtóján kiléptünk , nekem beakadt a sarkam a vízelvezető csatornát fedő fémlemezek közé. De annyira, hogy nem bírtam kihúzni. És mindez az ajtó előtt, ahol jöttek-mentek volna az emberek. Én sűrűn kértem az elnézést amiért "dugót" csináltam míg a barátom a lábaim előtt térdelve , szitkozódva próbált kiszabadítani. Égtem rendesen.
2011. jún. 7. 21:08
Én egy alkalommal egy rendezvényen a polg.mester előtt égtem be(!)-szó szerint, amikor a nagy beszélgetés közepette belekapott a cigarettámba, kiütötte belőle a parazsat, ami az ölembe landolt, és egy helyes kis egyforintos nagyságú lyuk keletkezett a nadrágomon, ráadásul még pajtikánk kezét is megégettem.. :D
51. 8ef78160df (válaszként erre: 50. - K-né Zsóka)
2011. jún. 7. 20:08
:DDDD
2011. jún. 7. 19:45
Talán van 10 éve annak, hogy egy fesztiválon vettünk részt barátokkal.Mindenki csellengett amerre akart. Egyszer egy ismerős srácot véltem felfedezni,oda is settenkedtem a háta mögé, és alaposan a hátára csaptam(mint mindig ha találkoztunk). Megfordult, láttam, hogy teljesen idegen arc bámul rám megrökönyödve és sikerült annyit kinyögnöm, hogy ".bocsi azt hittem nem te vagy"...Erre a srác rezignáltan"-pedig én vagyok". Mondanom sem kell alig vártam, eltűnjek a tömegben.
2011. jún. 7. 19:26

Kb. 5-6 éve nyílt egy új százas bolt a pályaudvar mellett. Mivel mindig várnom kellett fél órát, ezért gondoltam gyorsan körbenézek. Felkaroltam egy kosarat és elindultam szétnézni. Olyan jól sikerült elhúzni az időt,hogy mikor ránéztem a bolt órájára, láttam,hogy 5 percem van még. Nem is vettem semmit,csak rohantam ki a buszhoz. Már út közben észrevettem,hogy olyan furcsán néznek rám az emberek. Még el is kezdtem gondolkozni rajta,hogy ugyan mi nem tetszik nekik a ruhámon, mikor megláttam magam egy kirakatban. Hát nem a ruhámmal volt bajuk... A szép kis piros bevásárló kosár még mindig ott lógott a karomon :D Uhh nagyon égő volt. Rohantam vissza a boltba. Hát mondanom sem kell,hogy az eladók hogyan próbálták visszafojtani a nevetésüket,mikor mondtam,hogy véletlenül nálam maradt a kosár...

Utána inkább megvártam a következő buszt :D

48. 65b16b95ab (válaszként erre: 40. - Pocokfarok)
2011. jún. 7. 17:38
Az egyik munkahelyemen mindig felköszöntöttük 1mást névnapkor. A kemény mag még beült a közeli kocsmába. Ajándékba kaptam malackát (micimackós), de majdnem akkora mint én. Az iszogatás marha jól sikerült, hát nekem vhogy haza kellett mennem, ott volt malacka is én meg már elég jól voltam... imbolyogva elindultam a buszhoz, malacka az oldalamon lógott, az egész buszmegálló engem bámult, nagy nehezen felmásztam a buszra.
47. 65b16b95ab (válaszként erre: 43. - 9e32886f4a)
2011. jún. 7. 17:27

Ez is jó :-))))


Régebben volt, szabin voltam, de le kellett ugranom a közértbe. Akkor már nem otthon laktam. A buszmegállóban állt egy nő, azt hittem anyám az. Integetek, kiabálok ezerrel, semmi válasz, a várakozók lestek bambán... gyorsan tovább mentem, mintha mi sem történt volna.

46. 65b16b95ab (válaszként erre: 41. - Pocokfarok)
2011. jún. 7. 17:23
:DDDDDDD
45. 65b16b95ab (válaszként erre: 39. - Abcd85b849)
2011. jún. 7. 17:21
Semmi baj :-)))
44. 65b16b95ab (válaszként erre: 36. - 00a194caf9)
2011. jún. 7. 17:21
Igen,és mindig akkor, amikor jó sokan látják :-)
2011. jún. 7. 17:15

2 évvel ezelőtt télen szomszéd lánnyal mentünk le a munkaügyire, én elöbb végeztem és siettem egyrészt vásárolni és nyilvános wcre. Már nagyon kellett pisilnem így gyors léptekben igyekeztem elérni a wc-t amikor hallom a hátam mögül: Hova mész? Hallod?! Ne siess már annyira, hova mész?

Hátra fordultam majd oda böktem: PISILNI!!! Akkor vettem csak észre hogy nem a szomszéd lány volt mint hittem és egyáltalán nem nekem szólt a kérdés. LEgszívesebben elsüllyedtem volna hanem kellett volna annyira pisilnem :D :D

2011. jún. 7. 16:27
Régen (kb.10 éve) történt hogy a haverokkal egy vasárnap strandolni mentünk,falatnyi bikiniben neki is lendültem a legnagyobb csúszdának:) természetesen mire vizet értem,ill. Feljöttem a vízből meglepődött tömeg fogadott, ugyanis menet közben elhagytam a bikinimet:D gyorsan visszabujtam a víz alá ,és szóltam a haveroknak keressék meg,mire megjelent egy idős bácsi egy fecskegatyában,huncut mosollyal az arcán,és természetesen a bikinimmel:D
2011. jún. 7. 15:50

Meg egy:

Szinten nyar volt, szoknyaban voltam, ami nagy ritkan fordul elo. :D Csak hazarohantam egy pillanatra, mert pisilnem kellett. A hazunk elott pedig munkasok dolgoztak, valami csoveket raktak le vagy mittudomen. Tudjatok, azok a tipikus munkas arcok, akik minden not megneznek. Na, tehat felrohamtam wc-re es siettem kifele az utcara. Felemelt fejjel haladok el a munkasok elott, mire mindegyik hatalmas rohogesbe kezd. Persze ki mason, hat rajtam. A nagy rohanasban ugy sikerult visszaszerkesztenem magamra a szoknyamat, hogy az alja beleakadt a bugyimba, magyarul kivolt a fel seggem. :D Hat legszivesebben elsullyedtem volna szegyenemben. Haza se mentem sotetedesig, megvartam hogy elkotrodjanak onnan. :D

2011. jún. 7. 15:37
Hazibuliban voltunk egy esos nyari esten, de innen tovabb akartunk indulni egy szorakozohelyre. Mivel ittasak voltunk, ezert senki nem vallalkozott arra, hogy kocsit vezessen, ezert taxit hivtunk. 2 taxit is, mert sokan voltunk. A haztol a taxiig tipegtem a magassarkumban, a hajamat ovva a kezemmel az eso ellen ... mar epp ugrottam volna be a taxiba, amikor elhagyott az egyensulyom, es telibe seggeltem egy tocsat. :DDD Hat mindenki szakadt a rohogestol ... :D
39. abcd85b849 (válaszként erre: 34. - 65b16b95ab)
2011. jún. 7. 15:29
Ne haragudj, de ezen hangosan felkacagtam.:-DDD
38. honeywald (válaszként erre: 29. - 65b16b95ab)
2011. jún. 7. 15:24
én buliban csusztam el a lépcsön..domdomdomdomdomdom igy csusztam le minden lépcsőfokon megpattanva kicsit, akor mág nagyobb is voltam, a lépxcső pedig tiszta retek volt és csúszott... hát igen.. :D MINDENKI engem nézett még be is mondták h remáéleik a fehérgatyás lánynak nem lilul be a feneke bár elég jól pattogot... hát igen a bunkók :D
37. 00a194caf9 (válaszként erre: 35. - 65b16b95ab)
2011. jún. 7. 15:23
Uhh. :)
36. 00a194caf9 (válaszként erre: 34. - 65b16b95ab)
2011. jún. 7. 15:23
:DDDD Látom szeretsz esni-kelni. :)
35. 65b16b95ab (válaszként erre: 30. - 00a194caf9)
2011. jún. 7. 15:22
1x randiztam egy sráccal, mellesleg a kollégám volt. Felmentünk a hármashatár-hegyre. A tetőről fantasztikus a kilátás. Mikor lefelé haladtunk megcsúszott a lábam a köves talajon...
2011. jún. 7. 15:20
Az sem volt semmi, amikor az Árpád híd metróállomáson neki mentem fejjel a peron előtti üvegfalnak. Akkorát koppantam... még a szemközt állók is dőltek a röhögéstől.
33. 00a194caf9 (válaszként erre: 32. - 8ef78160df)
2011. jún. 7. 15:17
Biztos az nekik is. :)
32. 8ef78160df (válaszként erre: 27. - 65b16b95ab)
2011. jún. 7. 15:16
Vagy annyira hozzá vannak már szokva, hogy nekik nem is vicces.
31. 65b16b95ab (válaszként erre: 30. - 00a194caf9)
2011. jún. 7. 15:16
Igen. :DDD
2011. jún. 7. 15:14
És ugye minden nő ismeri azt a szitut, amikor egyedül sétál az utcán, elmegy egy helyes férfi előtt, akivel kialakul a szemkontaktus, és amikor épp a hátában érzi a férfi tekintetét akkor idiótán megbotlik, és majdnem orra esik... :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook