Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció meghozása gyógyszerrel fórum

Menstruáció meghozása gyógyszerrel (beszélgetős fórum)


2011. szept. 17. 15:07
Nekem is össze-vissza jött meg, volt, hogy fél évig folyamatosan menstruáltam, volt, hogy fél évig semmi..kaptam rá vmi gyógyszert, sajnos nem emlékszem a nevére, attól 1x megjött rendesen, utána megint semmi. Végül fogamzásgátlót írtak rá fel, azóta óramű pontosságú:D de mondták, h ha majd gyereket szeretnék, nekem is hormonokat kell majd szednem.
2011. aug. 23. 23:43
Az normális ha 19 éves vagyok és egy éve élek nemi életet és még mindig nem állt be a menstruációm?
21. koxy
2011. jún. 10. 13:10
Nincs mit! Sok sikert, remélem gyorsan összejön a baba! Igen, a kicsi 2éves lesz, a nagy 8 lesz! :)
20. Esztici (válaszként erre: 19. - Koxy)
2011. jún. 10. 10:10

Köszönöm, hogy leírtad! Cuki a lánykád :) Vagyis várj, ha jól értelmezem két gyermeked van?

Jövő héten megyek vissza a dokihoz, bízok a legjobbakban.

19. koxy (válaszként erre: 16. - Esztici)
2011. jún. 10. 09:06

Húha... Legelőször azt hiszem 4-5 hónapig szedtem a Clostyt, meg ugye persze előtte mindig a Norcolutot. Akkor szerintem azért sikerült sokára a baba, mert a doki 3*1-et szedetett pár hónapig, utána átállított 2*1-re na és akkor sikerült a baba! /sajnos 10 hetesen meghalt a magzat. Utána mikor 3 hó múlva mentem, ugyanezeket kaptam,de saját magamtól csak 2*1-et szedtem, és azt hiszem a 2. hónapban összejött. Rá kb. 6 évre dettó gyógyik, akkor is 2. hónapban összejött..

Nekem ez bevált és sikerült a baba!! Közben nézett UH-val, ő biztos látta,hogy ez a gyógyi elég és hatásos... A Closty peteérést elősegítő gyógyi! Nekem volt petesejtem, csak szerintem nem volt elég érett és nem tudott megtermékenyülni...

Dokiddal beszélj, mert ahány doki annyi féle vélemény és "terápia" és persze kinek- mi a baja, mi a gyógymód...

Sok sikert!

2011. jún. 8. 07:59

Ja és nekem sem volt rendszeres a menzesz, én clostyt kaptam, de mellette prolaktincsökkentőt, mert a magas prolatkint nem engedi megéri a tüszőt, ha mégis, akkor vetélést okozhat.


A két gyógyszerrel teljesen rendbe jöttem, 3. hónapban sikerült a baba.

17. kutykurutty3 (válaszként erre: 16. - Esztici)
2011. jún. 8. 07:58

Szia. szerintem ne te mondd a diagnózist, meg hogy mit kellene szedned. ne viccelj, derítse ki ő, hogy mitől nem jön meg. ha pl pajzsmirigyproblémád van, hiába szedsz clostyt, vagy ha magas a prolaktinod, (attól is elmarad a mensi - nekem is ez volt), akkor is hiába a closty, előbb le kell csökkenteni, és még ezer variáció lehet, akár PCOS is.....


Szóval előbb a hormonokat kell megnézetni.....

16. Esztici (válaszként erre: 14. - Koxy)
2011. jún. 7. 15:49

Babát szeretnék, ezért nagy-nagy baj, hogy rakoncátlan a mensi :( Akkor szerinted már most említsem meg a dokinak a Clostibegy tablettát?

Mennyi ideig próbálkoztatok a babával?

15. 00a194caf9 (válaszként erre: 14. - Koxy)
2011. jún. 7. 15:44
Óóó, sajnálom. :( Akkor ezek szerint nekem mázlim volt, és a gyógyszertől függetlenül idővel helyreállt a dolog.
14. koxy
2011. jún. 7. 14:50

Nekem 5 napig kellett szedni 2*1-t és pár napra rá jött meg és normális mennyiségű volt.

15-16 évesen nekem is azért írták fel a foggátlót, hogy rendszerezze a mensimet, aztán mikor 23 évesen babát akartam,sose jött meg magától a mensim. Ekkor kaptam a bogyót és ettől megjött. +peteérést segítő gyógyit szedtem így jött össze a baba /későbbiekben is...

2011. jún. 7. 14:13

Sziasztok! Nekem még egész fiatal koromban (kb. 12 voltam, mikor először megjött, de később volt, hogy 3-5 hónapig sem történt semmi!) volt ilyen problémám. Akkor a gyerek orvos azt javasolta, hogy szedjek fogamzás gátlót, mert véleménye szerint abban még mindig kevesebb hormon van, mint az egyéb készítményekben. Ekkor voltam alig 16 éves.

A fogamzásgátlóval soha nem volt semmi gondom, szinte óra mű pontossággal működött minden.


Olyan jó 1,5 éve leálltam vele, mivel már nem fenyeget a teherbe esés veszélye, és úgy döntöttem, nem mérgezem hormonnal magam. Első pár alkalommal nehezen jött meg, de mostanra rendeződött minden, bár mindig meglepetésként ér a dolog.

2011. jún. 7. 14:07
saját tapasztalat: nekem nem jött meg tőle, azóta hőgörbe szerint új ciklust kezdtem
11. Liza13 (válaszként erre: 10. - Esztici)
2011. jún. 7. 13:20
Nem nem! :))
10. Esztici (válaszként erre: 9. - Mártika69)
2011. jún. 7. 12:52
Akkor nem fog azonnal megjönni, ahogy beveszem?
9. mártika69 (válaszként erre: 8. - Esztici)
2011. jún. 7. 12:46
10napig kell szedni 2*1-et és utána 3-10nap mire megjön
2011. jún. 7. 12:25
Nem akarom, hogy nagyon butának gondoljatok… szóval az érdekelne, hogy mikor bevesszük a gyógyszert rögtön megjön és rendes ciklust generál, vagy bővebb vérzést?
2011. jún. 7. 12:22

Igen van olyan gyógyszer ami meghozza. Mikor mi a Kaáliba jártunk feleségemnek felírtak ilyen gyógyszert.


Azt hiszem az előttem hozzászóló hölgyek már le is írták a nevét.

2011. jún. 7. 12:20
Nekem a hét vége fele kell visszamennem az orvosomhoz, akkor jár le a 2 hét amit adott, hogy megjöjjön.. Március 28-án volt meg utoljára..
2011. jún. 7. 12:16
Én is Norcolutot kaptam egyszer. Abban a hónapban megjött a gyógyszertől, utána ugyanolyan rendszertelen maradt a ciklusom...
4. koxy
2011. jún. 7. 12:14
Én is a Norcolutot szedtem.
3. mártika69 (válaszként erre: 1. - Esztici)
2011. jún. 7. 12:13
Igen Én szedtem már a norculutot és a duphastont is.
2. agis
2011. jún. 7. 12:11
???
2011. jún. 7. 12:10
Érdekelnének tapasztalatok menstruáció meghozásával kapcsolatban! Jár(t) valaki hasonló cipőben velem?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook