Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire nehéz elkezdeni egy új életet? fórum

Mennyire nehéz elkezdeni egy új életet? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 7. 13:40

nehéz. de mi könnyû?

újra tudod kezdeni és újra lehetsz boldog!! és leszel is:))

elhatározás és kitartás kérdése.

drukkolok;)

23. e417245f24 (válaszként erre: 21. - White-Angel)
2011. jún. 7. 12:50

Bármi történik,bármi változik,a legfontosabb,hogy élete biztos pontja TE,ott leszel neki.

Mi annyi mindenen keresztül mentünk a gyerekekkel és aki a legtöbb változást megélte-a legnagyobb-az a legnyugodtabb mind közül!

22. Szuzi78 (válaszként erre: 21. - White-Angel)
2011. jún. 7. 12:45
A gyerekek sokkal hamarabb és könnyebben alkalmazkodnak új helyzetekhez.:) Sokat számít neki, te mit sugárzol magadból.
2011. jún. 7. 12:31

Köszönöm a sok bíztatást.

Bevallom, hogy csak a Kislányomat féltem. Új otthon, új környezet, új ovi. Félek, hogy majd nagyon megviseli a sok újdonság.

20. e417245f24 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 7. 12:25

Ha konkrét céljaid vannak menni fog az,én két gyerekkel kezdtem a nulláról.

Ráadásul a gyerek még plusz erőt is ad,hiszen nem nagyon van időd az önsajnálatra,mert a kislányodnak kiegyensúlyozott,derűs mamira van szüksége :).

Szerintem,hogy minden megváltozik körülöttetek,külön jót fog tenni.Sok szerencsét kívánok a továbbiakban Nektek!

19. titati (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 7. 12:06

Ha erős az elhatározás, akkor nem lesz gond és mindent meg tudsz oldani!


Nekem másfél éves volt a kislányom amikor elváltam, és új életet kezdtem...bejött és nagyon boldog vagyok, hogy akkor megtettem az első lépést!


DRUKKOLOK Neked!!!

18. Lili74
2011. jún. 7. 12:03

Nagy fába vágod, de a kitartás előbb v utóbb meghozza gyümölcsét, egy jobb, nyugodtabb élet reményében.

Én 2 tányérral kezdtem 10 éve új életet és nem bántam meg.

Eleinte biztosan nehéz, biztos lesz mikor sírni fogsz, de te csak előre nézz. Azt már tudod mit NEM akarsz, az meg hogy mi alakul az új életedben, azt pedig már te alakítod.

Sok sikert és kitartást kívánok neked.

17. Fille
2011. jún. 7. 12:00
nehéznek nehéz, de lelkileg. de kitartás, menni fog, ha igazán akarod. én szüleimtől jöttem el, az se volt könnyű, de felnőttem, vmennyire saját lábra álltam, de függetlenül tőlük.nem maga az anyagi része a nehéz, hanem lelkileg feldolgozni, h döntést hoztam és végig csinálni.
16. 9cf0020815 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. jún. 7. 11:55
Nem vagyunk egyformák,nincsenek egyforma válások...,nekem nagyon nehéz volt talpra állni,bár elég balfék vagyok,nehezen hozok döntéseket,kell a biztatás,a visszaigazolás.Minden jót neked!:-)
2011. jún. 7. 11:45
ó
14. 54840f0fce (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 7. 11:45
Vegyél egy franko Sthil-t!
13. wanda8
2011. jún. 7. 11:44
Sikerülni fog!!Nehéz lesz eleinte,de később nagyon boldog és büszke leszel magadra!!!Sok sikert!!!
12. NNona
2011. jún. 7. 11:44
Néha nehéz, néha könnyű, de mindig lesz valahogy. És mindig egyre jobb. Sokkal nehezebb maradni a biztos szarban.
11. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 7. 11:43
Ha valamiért azt érzed,hogy ez a megoldás,hogy menned kell,akkor menj,hallgass a megérzésedre.Könnyebb is,ha távol vagy az emlékektől,gyorsabban gyógyul a lelked.Hajrá,sok sikert! :-)
10. c42aaaac41 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 7. 11:29
Nem!Ma már ez nem egy nagy dolog!Csak soha ne nézz vissza!Mindig csak előre!Én 7 hónapos terhesen költöztem albérletbe!Soha jobb döntésem nem volt!
2011. jún. 7. 11:24

Ha csak előre nézel, optimista vagy és határozott, apró de biztos lépésekkel haladsz, akkor nagyon könnyű! Szemernyi kétkedésnek se hagyj helyet, és biztos a siker!:)

Ja, és ha nagyon bonyolultnak látod, írd le, apróra tervezd meg a lépéseket, máris könnyebb lesz elindulni. Sok sikert!:)

8. zefir (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. jún. 7. 11:19
nagyon nehéz. de ha nincs maradásod, akkor vágj bele. én megtettem két gyerekkel, egyszeri megfutamodás/visszatáncolás után véglegesen és nem bántam meg.
2011. jún. 7. 11:17

Az elején biztos nehezebb lesz, de vágj bele, ne gondolkozz sokáig. Pesten egyébként is sok lehetőség van.

Az én fiam most szeptemberben kezd el még 2 év sulit szállítmányozás szakon. Beszéltünk róla, hogy mi lenne, ha neki lesz munkalehetősége valahol máshol, akkor elmennék vele. Ezen nagyon gondolkodom. Igaz van egy párom, már 4. éve, de az ital nagyon megpecsételi az egyébként jó kapcsolatunkat. Ha nem teszi le az italt akkor valószínű elfogok menni a fiammal és én is új életet kezdek. Nem lesz könnyű, de így nem akarom leélni az életemet.

2011. jún. 7. 11:09
Kinek mennyire, ez egyéntől függ. Vágj bele és ne gondolkodj ezen.
5. honeywald (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. jún. 7. 11:08
nagyon nagy fába vágod a fejszéd, de boldogabb leszel! :) én tudom..
2011. jún. 7. 11:06
Szia! Igen, nagy fába vágtad a fejszéd, és biztosan nem lesz könnyű, de az új dolgokban új lehetőségek rejlenek, és utólag biztosan örülni fogsz, hogy kitartottál! Sok sikert! :)
2011. jún. 7. 11:04
valamennyi segítséggel könnyebb, de nem lehetetlen! Ha talpraesett vagy mindent megtudsz oldani! Fel találod magad hamar és akkor nem nehéz, kitartás! :)
2011. jún. 7. 11:02

Egy válás közepén vagyok, szeretnék új életet kezdeni, a fővárosba költözni, új munka, lakás, ovi a kislányomnak.

Nagy fába vágom a fejszém?

2011. jún. 7. 11:01
Mennyire nehéz elkezdeni egy új életet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook