Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adob reader-ben van egy 270 oldalas szövegem, átmásoltam world-be, de marad az elrendezése. Segítene valaki? fórum

Adob reader-ben van egy 270 oldalas szövegem, átmásoltam world-be, de marad az elrendezése. Segítene valaki? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 13. 15:19
vannak ingyenes konvertáló programok..
2011. jún. 6. 13:04
Szia, előbb egy txt-be mentsd le, és majd miután bezártad a txt-t, nyisd meg újra, és azt másold át word-be, elvileg így minden formázás eltünnik.
4. genlips (válaszként erre: 2. - Mfv83)
2011. jún. 6. 12:45
ha nyomtatni szeretnéd, úgy is csökkentheted a lapok számát, hogy egy oldalra két oldalt nyomtatsz ki, mintha két a5 lapot ragasztanál egy a4 lapra
3. M0ncsa (válaszként erre: 2. - Mfv83)
2011. jún. 6. 12:31
nagyon fontos, hogy wordben legyen? ugyanis ha atmasoltad, a formazas elveszik. esetleg keress vmi ingyen letoltheto converter programot, de sajnos azok sem 100%-osak. Az Acrobat Professional meg najdnem 1000 dollar.
2011. jún. 6. 12:18

ugy van , hogy 270 oldal de az a4-es lap ha kinyomtatom akkor szinte csak a bal oldalára kerül a szöveg.

Próbáltam world-ben formázni hogy folytonos legyen a szöveg meg fent a vonalzón is probálkoztam már de semmi. Mindig ugyan ott van és ugyan ugy nem tudom széthuzni a sorokat.Ugy gondotam, hogy ha rendesen lenne a lapon akkor ha nem is a fele lenne a 270 oldalnak de tuti csökkenne. Segitene valaki?

2011. jún. 6. 12:16
Adob reader-ben van egy 270 oldalas szövegem, átmásoltam world-be, de marad az elrendezése. Segitene vki?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook