Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy elhagyott a párotok? fórum

Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy elhagyott a párotok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. okt. 6. 11:12
Van valami változás azóta? Merre terelődött az életetek?
2011. nov. 20. 16:42
Na erre Én is kíváncsi lennék!! És hogy mennyi időbe telik a felejtés???
91. júliusi (válaszként erre: 90. - Adaeze)
2011. nov. 20. 11:21

Ha megnősült, fogd fel úgy,hogy ő már tovább lépett!

Magadat bünteted,ha ezután is őrá vágysz!

Ő mást választott, gondolom szereti is,azért vette el!Tartsd ezt tiszteletben,és nyiss más felé!

90. Adaeze
2011. nov. 20. 06:58
Csajok,nekem is szükségem lenne tanácsra!2 és fél éve szakítottunk,azóta sincs senkim,őt szeretem,vele akartam volna újrakezdeni.Tegnap este megtudtam (és nem tőle!),hogy egy éve megnősült!Ezt hogy lehet kibírni?És hogy lehet továbblépni?Előre is köszi a válasz(oka)t.
2011. nov. 12. 09:27
nem ok hagytak el,hanem en oket,mindig jobb elmenni,mint olyan vkivel elni aki nem melto ra,a seb begyogyul hidd el,
2011. nov. 3. 07:45
Belevetettem magam az éjszakába és tovább kerestem az igazit :)
2011. nov. 3. 07:13
elhagytam es kulfoldre mentem elni./legjobb gyogyszer volt,s eletem legszebb eveit toltottem del-amerikban.
2011. júl. 1. 07:34

Egy régi kapcsolatom után kerek egy év kellett, hogy magamhoz térjek.... (Még akkor is azt mondtam, hogy én többet nővel nem kezdek...)


A mostani kapcsolatomnak két hónapja lett vége. Eleinte még küzdöttem, hátha van visszaút, de be kellett látnom, nincs :(


Azóta van az üresség. Hiányzik. Emese, szinte ugyanazt írtad le, amit én is érzek! :)


Egyrészt továbblépnék, néha "pánikszerűen" ismerkedem, voltam fenn társkeresőn - lehet, hogy még leszek is, bár nem nagyon bízom benne, nem vagyok kimondottan jóképű, és a csajok legtöbbjének ez számít, megnéznek és lapoznak ;)


Másrészt itt van a fájdalom, a magány, a szomorúság, a veszteség - és félek, hogy nem leszek már ugyanaz....


Most ott tartok, hogy ha jönne valaki, akinek elhiszem, hogy érdeklem, hogy kellek neki, mert picit bízik bennem és tudja, látja, milyen vagyok belül, akkor képes lennék túl lenni az exemen és szeretni ezt a valakit. Szívvel-lélekkel, odaadóan, ahogy én szeretek. Csak legyen velem....


De ehhez nekem is nyitni kell - ez most még nagyon nehéz. Küzdök....

2011. jún. 30. 18:03

Szerencsés vagy akkor :))

Ezt nem mindenki mondhatja el magáról :(

2011. jún. 30. 09:09

Sziasztok!

Engem tavaly karácsony előtt hagyott el a férjem(van egy kisfiúnk 2,5 éves)

Két hónapig ki voltam nagyon.

De jött az ötlet hogy fel rakom magam egy társkeresőre.Most is rajta vagyok az egyiken,és ha hiszitek ha nem 2hét múlva fog jönni hozzám egy srác,ez még nem is lenne fura.De a helyzet a következő,én München mellet lakom Ő pedig Londonban,és minél hamarabb szeretne velem találkozni.Annyira szimpatikus vagyok neki, minden nap beszélünk,és írunk.Nagyon nagy az összhang köztünk.Nagyon várjuk már hogy személyesen is találkozzunk,remélem minden jó lesz mikor itt lesz!!!

2011. jún. 30. 08:58
Hát az első kapcsolatom fél évig tartott, ott kerek 1 év alatt tudtam túltenni magam rajta. Ez a legutóbbi kapcsolatom pedig 1,5 hónapig tartott, azóta eltelt már 2 hónap.. :(
82. Zoli011 (válaszként erre: 81. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 30. 08:48
A léleknek is szüksége van időre, hiába kezdesz el keresgélni pl társkeresőn, az ex ott lesz a szívedben.
81. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 80. - Kicsibéka)
2011. jún. 30. 08:15

Szia!


Nálam semmi változás :(

Van akinek bejön ez a társkeresősdi, de nekem úgy tűnik nagyon nem :'(

80. kicsibéka (válaszként erre: 77. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 28. 09:13

Na szia!


Nem tudom olvasod e még a fórumot, de gondoltam írok neked! :)

Képzeld, nem is olyan rossz ez a társkeresős dolog.

Megismertem egy srácot, már 2x találkoztunk is. Másodjára már lementem hozzájuk, mert olyan jól sikerült az első randi.

Nem akarom elkiabálni, de talán még vannak normális pasik.

Nálad van valami változás?

79. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 78. - Belebetegedtem)
2011. jún. 8. 18:24
Nagyon sajnálom:( Kérdés hogy mivel érdemelted ezt ki:(
78. belebetegedtem (válaszként erre: 69. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 18:02

Szia!

Tudod az fáj a legjobban,hogy 9 év után,annyival nem tudott megtisztelni,hogy elmondja az igazat!Ezt az "új" szerzemény meg 8 hónap leforgása alatt feleségül vette,házat építettek,meg a gyerek.Ez nekem sok.Sokk

2011. jún. 8. 17:58
Ó hát én járok bulizni minden hétvégén, ide oda a barátnőkkel, úgyhogy nem ülök én otthon. Mindennap utazgatok itt Pesten, társkeresőn fent vagyok, úgyhogy az esély megvan :/
76. K-né Zsóka (válaszként erre: 74. - Mandella)
2011. jún. 8. 17:48
Barátok? Társaság? Esetleg csak egy-egy hosszabb séta olyan helyen ahová többen járnak, és az mellett, hogy esetleg megismersz valakit, még egy kiadós séta is sokat segít a lelkiállapotodon. Minden embernek megvan a másik fele és arra rátalál előbb vagy utóbb,mert csak akkor vagyunk teljesek. Néha nem a megfelelő emberről gondoljuk, hogy ő a "foltunk". De egyszer mindenki révbe ér, ha ad esélyt magának.
75. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 74. - Mandella)
2011. jún. 8. 17:23
Miért nincs kedved? Szerelmes vagy valaki másba? :(
2011. jún. 8. 17:10
az a baj lányok, hogy én még nem akarok keresgélni újat, pedig benne vagyok már a korban, és kéne keresgélnem, de egyrészt nem tudom, hol, hogyan, másrészt kedvem sincs
73. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 72. - K-né Zsóka)
2011. jún. 8. 17:01

Pontosan. Reggelente amikor felkelek akkor mindig ő az első gondolatom, és eszembe jut ez az egész hülye helyzetem :/ Mindennap így indul a napom. Esténként abból jobb, hogy annyira fáradt vagyok hogy semmire sem tudok gondolni. Tudom hogy hiányzik és fáj nekem, de elteszem magam holnapra és nem gondolok rá. Viszont egyedül fekszem le, senki nincs mellettem. Hülyén hangzik, de van amikor kitömöm magam mellett az ágyat mintha ott feküdne mellettem :$

Naplót írok, ott kiírok magamból mindent.

Hiába vagyok szép sok ember szerint, egy kapcsolathoz két ember kell. Ha nem kelti fel valaki az érdeklődésemet, akkor nem.. :/ Enélkül meg nincs kapcsolat.

2011. jún. 8. 16:45

És még sokáig lesz ez az üresség benned. Mert gondolom minden ébredéskor egy kínzó , hideg ürességet érzel.

De lassan elmúlik. Próbáld lefoglalni magad, sétálj, írd ki magadból a gondolataidat. Nem szabad butaságokra gondolni. Azt írod szép lány vagy:). Minden esélyed megvan rá, hogy ismét boldog legyél, és az is leszel. Ezt vedd úgy, hogy tényként írtam:)

71. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 70. - K-né Zsóka)
2011. jún. 8. 16:33
Ideig óráig tudok úgy viselkedni mintha túl lennék rajta, például akkor amikor társaságban vagyok. De reggel és este a legszörnyűbb, akkor aztán nagyon negatív vagyok és sok butaság kering a fejecskémben. :/
2011. jún. 8. 16:30
Lányok , ez maga a pokol.de ha azt akarjátok, hogy jobb legyen, akkor tegyetek úgy mintha átléptetek volna az egészen . Ha közeledni próbál , azt kell neki mondani kedvesen, hogy már vége és a sorsa nem érint a továbbiakban. Megértően átnézni rajta. Én így bírtam ki..és kibírtam:). Ma már csak emlék, és fura , hogy ennyire idegenként gondolok arra, aki valamikor , évekig a mindenem volt.
69. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 61. - Belebetegedtem)
2011. jún. 8. 16:20
Bonyolult egy ügy :/ Lehet hogy mindkettőtöket szeret valamilyen szinten és nem tudott dönteni :/ De ez tényleg furcsa hogy ha már van gyereke, külön élete akkor miért akar téged idegesíteni :/
68. csillag82 (válaszként erre: 67. - Belebetegedtem)
2011. jún. 8. 16:20
Akkor nem tudom:(
67. belebetegedtem (válaszként erre: 66. - Csillag82)
2011. jún. 8. 16:16
Szia!Miért jó az neki,hogy idegesítsen?Már 1 éve külön vagyunk.
66. csillag82 (válaszként erre: 61. - Belebetegedtem)
2011. jún. 8. 16:11
Szia!Nekem is azt mondta hogy az én képeimet nézegeti azóta is hordja a gyűrűt de mellette van neki egy nője!Na most szerinted?Ez szerintem csak kamu hogy még jobban idegesítsen!
65. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 59. - Kicsibéka)
2011. jún. 8. 16:08
Engem is szép csajnak tartanak, a naplómba pont tegnap tettem fel egy képet XD Sok udvarlóm van, de egyik se érdekel engem :/ Aki kéne az mindig átnéz rajtam sajnos... Hűségesnek én is hűséges vagyok, eszembe sem jutna a megcsalás gondolata sem, de úgy látszik a pasiknak a szenvedés kell.. én tudom magamról hogy nagyon odaadó vagyok, hűséges, stb. minden ami egy kapcsolathoz kell, házias is vagyok, de hát nem voltam jó neki. És ami a legrosszabb, hogy mi csak 1,5 hónapig voltunk együtt de olyan szerelmes lettem hogy csak na :(
64. csillag82 (válaszként erre: 59. - Kicsibéka)
2011. jún. 8. 16:06
Hidd el én nagyon megértelek!Én is mindig hűséges voltam soha nem voltam féltékeny!Elvileg neki is csak a szakítás után volt meg a csaj mondjuk én már ezt se hiszem el!Mondjuk én ezek után már nem tudok neki megbocsátani az biztos!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook