Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pikkelysömör. Használt valaki már ENBREL injekciót? fórum

Pikkelysömör. Használt valaki már ENBREL injekciót? (beszélgetős fórum)


10. Zaj.Zedike (válaszként erre: 9. - SzeszakAdri)
2011. jún. 6. 14:52

Jesszusom akkor jól megkérik az árát.

Akkor én erről le is teszek sajnos anyagilag nem tudom megengedni:(

Kár.Nem értem miért nem támogatják teljes mértékben?

2011. jún. 6. 14:27
Sziasztok! Az, hogy bekerüljünk a programba, nem került kevésbe, hatjegyű az ára és nem egyszer. Az infúzió (ezt a szót nem tudtam, hogy így kell írni, mindig másképp hallottam) szóval kb. 2-3 óra, míg lecsöpög, utána kb. 4 óra a megfigyelés, van-e mellékhatása, estére a beteg otthon van. A bőrgyógyászati osztályon adják, arra az időre be kell feküdni, pizsit nem kell vinni és ebédet is adnak.
8. Zaj.Zedike (válaszként erre: 4. - SzeszakAdri)
2011. jún. 6. 11:42

Szia!

Köszi utána néztem a honlapon.

Én is kérdezném az infúziót,hol és mennyiért kapjátok.Meddig kell ottmaradni?Hogy lehet odakerülni?Köszi előre is a válaszokat.

7. Álomvirág1 (válaszként erre: 4. - SzeszakAdri)
2011. jún. 6. 10:43
Megkérdezhetem, hogy infúziót hol kaptok rá? Sajnos anyukámnak mindenhol azt mondják, hogy barátkozzon meg vele... hát gondolom ilyet is csak az tud mondani, aki nem szenved miatta.... na mindegy. Jó lenne végre találni egy lelkiismeretes bőrgyógyászt, aki nem kér vagyonokat. :S
2011. jún. 6. 10:37
Öcsém gyerekkorában nagyon pikkelysömörös volt. A térde, könyöke, combja...mindene. Nem volt szinte ép bőr a testén. Apa mindenféle gyógynövényekből kotyvasztott neki büdös kenőcsöket. Semmi nem segített, amíg ki nem találta az egyik orvos, hogy vegyék ki a manduláját. Kiszedték neki és azóta semmi. Még hegek sem maradtak. Kigyógyult belőle, pedig azt olvastuk, hogy ez gyógyíthatatlan, csak kezelni lehet. Ma már tényleg csak egy rossz emlék. Szerencséje volt.
2011. jún. 6. 10:33

Ajánlom a következő linket:

[link]

2011. jún. 6. 10:32

Szia!

Ezt még nem, nem ismerjük. De használtunk más, biológiai kezelést. Ahogy utánaolvastam, ez is hasonlóan működik. A beteg számára nem drága, a TB támogatás sok rajta. Mi másikat használtunk, az teljesen tünetmentessé tett, de megszokja a szervezet, akkor újra előjönnek a tünetek és váltanak az orvosok egy másikra. A másikat még csak egyszer kaptuk, még nem tünetmentes, de jobb.

Mi infulziót kapunk rá kéthavonta egyszer. Annak hátránya, hogy blokkolja az immunrendszert, ezért a fertőzéseket nagyon kell kerülni.

3. Zaj.Zedike (válaszként erre: 2. - Álomvirág1)
2011. jún. 6. 10:26

Szia!

Hátha kapunk itt választ:)

2011. jún. 6. 10:21
Engem is érdekel a kérdés! Anyukám is már 20 éve szenved. :( Alattomos betegség, főleg, ha valakinek muszáj olyan gyógyszereket szednie, amik erősítik a tüneteket.:(
2011. jún. 6. 10:19

Sziasztok!

Ismeri valaki ezt a fajta kezelést?Ha igen mik a tapasztalatok?Mennyibe kerül?Érdemes-e kipróbálni?Sajnos én már 22 éve szenvedek:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook