Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Társasjáték vélemények fórum

Társasjáték vélemények (beszélgetős fórum)


18. c9f9b53798 (válaszként erre: 17. - Trapiti)
2013. júl. 3. 17:08
Négyezerért lenne, a legolcsóbb netes is annyiért van, plusz ugye a cirka ezres kiszállítás, tehát mindenképpen megérné.
17. trapiti (válaszként erre: 16. - C9f9b53798)
2013. júl. 3. 13:28
Szerintem variálható úgy, hogy pl csak a figurás kockával dobtok. Ha jó árad van, vedd meg, szerintem 3-4 évesen már játszható. Viszont ha te és a gyerek játszotok, akkor számíts rá, hogy ha "rendesen" játszol, mindig te fogsz nyerni. Mi ezt nem versengve játszottuk, dobtunk és felváltva megkerestük, vagy dobás után én becsuktam a szemem 10-15 mp-re így lett annyi előnye, hogy kb. azonos esélyeink voltak...
2013. júl. 3. 12:30

Figurix-t kisebbek nem tudják játszani, ha mondjuk a három kocka helyett csak eggyel dobunk? variálható úgy a játék?


Colorama-t néztem, hogy korban az lenne megfelelő most, de a figurix most nagyon jó áron van az egyik játékboltban.

2012. febr. 15. 17:44

Kaptunk egy használt, de jó állapotú társasjátékot amihez nincs leírás. A címe: Cápaleső matrózeső. Ha valakinek megvan a leírás és el tudja juttatni hozzám, kérem írjon.

Előre is köszönöm.

2011. jún. 6. 15:39
Ismeri valaki a Pigolino, és a Foltos és a kölykök társasjátékot?
2011. jún. 6. 12:39
Van még a "Közlekedj okosan!",külön óvodások,külön kisiskolások részére.Kétféle játéklehetőséget tartalmaz.Egy dobókockás,lépegetős,egyszerűbb változatot és egy kártyásat,ez a nehezebb,mert meg kell jegyezni a kártyán szereplő egyszerűbb közlekedési szabályokat,hogy tovább mehess.
2011. jún. 6. 11:08
Amit kinéztem kicsit későbbre, a Make'n Brake, ennek is van több változata...
11. trapiti (válaszként erre: 6. - Mici1979)
2011. jún. 6. 11:07

Szia!

Hasonló korú a kislányom, neki nagyon bejön a Lotti Karotti, a Zingo, a Kisvakond és barátai (dobókockás, de figurák vannak pöttyök helyett), és a Bogyó és Babóca Úton az óvodába

10. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - Ac808a6b30)
2011. jún. 6. 09:44
Most nézem, a mi játékaink nagy része is dohánytoys, na mindegy, majd elhitetem, hogy a pénzröl mint dohányról van szó!
9. ac808a6b30 (válaszként erre: 8. - Mici1979)
2011. jún. 6. 09:42

Nekünk, ami bejött az a MONOPOLY PÉNZESÖ, igaz, az én fiam 6,5 éves korától játszik vele, most 7.5, de ö korához képest okosabb, tehát a GAZDÁLKODJ OKOSANT is szereti, SAKKOZIK, nagyon jó kis játék

-ÉLVE FOGD EL. Itt sajna állatokat kell vadászni, lólépésben, van kb. 6 féle szinü állatkártya, minden szin más pontértékkel bir, ha megszerzel egy állatot, megkapod a hozzá tartozó kártyát. Pontokat gyüjtünk.


Iszonyat jó a GÖRGI (ez az uti játékok közt található), mi nagyon szeretjük, csak a golyók...hát nem túl minöségiek.


Szeretjük a FRAKK NYOMOZÓT, olcsó is, ez a kinevet a végén, megbolonditva. Pl. ha szerencsemezöre lépsz, kapsz egy kártyát, amig el nem veszik töled, a tiéd, védett vagy a kiütésektöl, ha sajt mezöre, duplán kell lépned, 3-at dobsz, és 6-ot kell lépned, az elején jó, a végén szeretnél megszabadulni töle, mert pl. páros számmal nem tudsz belépni.


Nagy marhaság sok pénzért a CLICK-CLACK, sok értelme nincs, a mai napig nem tiszta, pontosan hogy is kell játszani.


Inkább 6 évesnek való (de hátha tiéd is kis zseni) az a szintén utijáték, amiben a kis különbözö szinü gombákat (én igy hivom) elhelyezzük a táblán, letakarjuk, majd ki kell találni, milyen szin és hol van.

Feketével értékelsz, ha eltalálta a szint és jó helyen van, fehér, ha jó a szin, de rossz helyen van, ezt biztos ismeritek, régi.

MESTERLOGIKA a neve.


AZ ÉLET JÁTÉKA sem drága, és nagyon élvezzük, kicsit bonyolult, mig megtanulod, mi is puskázunk a leirásból, az nagyobbaknak való, kb. 8 évestöl, de mi imádjuk.


Az OPERÁCIÓS játékok nagyon menök, a MEMORIAJÁTÉKOK is, és ezek fejlesztenek, jók.

Én elöször utáltam a memoriát, mert mindig elver a gyerek, és nagyon nehezet vettünk, mintha mind a 120 kartonkártya ugyanaz lenne, apro különbséggel, de talán ez fejleszt a legjobban.

8. Mici1979 (válaszként erre: 7. - E417245f24)
2011. jún. 6. 09:06
Semmi gond, aranyos vagy, hogy ajánlottad. Azért érdeklődtem ezek a társasjátékok iránt, mert van egy Kisvakondos ki nevet a végén-ünk, dobókockás, de annyira nem köti le, és hátha valamilyen másfajta játék bejönne neki.
7. e417245f24 (válaszként erre: 6. - Mici1979)
2011. jún. 6. 08:34
Ez igaz,mi is 5 évesen vettük,bocsánat!
2011. jún. 6. 08:29
4 éves lesz a kisfiam augusztusban, neki keresek társasjátékot, de a Figurix nagyobbaknak való.
2011. jún. 6. 08:25
A csigafutam nekünk is megvan,nagyon szerették a fiúk,de a kedvenc-a mai napig is,pedig már nagy lovak-a "Figurix" nevű társasjáték.
2011. jún. 6. 07:51
Az unokanővérünknek (4 éves) megvan a Billy, a hód, de szerintem az csak talán 6 éves kortól lehet érdekes, előtte nem tud játszani vele a gyerek, nincs sikerélménye.
3. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Mici1979)
2011. jún. 6. 07:47

Dohánytoys....ezen fennakadtam..


Én sajna egyiket sem ismerem, nem tudok segiteni, de jó ez a fórum, gondolom itt meg is oszthatnánk, mit érdemes megvenni, és mire ne dobjuk ki a pénzt!


Majd jövök is, de most el kell rohannom oviba vinni manót!

2011. jún. 6. 07:47
Nekünk a Csigafutam van meg. Jó minőségű, egyszerű játék, 3 éves kortól tényleg lehet használni, szereti a kislányom is, bár fél óránál tovább nem köti le a figyelmét...
2011. jún. 6. 07:25

Sziasztok!

Az alábbi társasjátékokról szeretnék véleményeket, tapasztalatokat a játék élménye, gyermek érdeklődése, illetve a játék minősége szempontjából:

-Billy, a hód

-Mackókaland(medvebuli)

-Kiki Riki

-Elefántparádé

-Csigafutam

-Első játékaim gyűjteménye(dohánytoys)


Köszi, a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook