Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feljelenthetnek a rendőrségen EZÉRT? (vaterával kapcsolatos) fórum

Feljelenthetnek a rendőrségen EZÉRT? (vaterával kapcsolatos) (beszélgetős fórum)

28. Instyle (válaszként erre: 27. - Arianne113)
2011. jún. 6. 20:53
:-) Ok!
2011. jún. 6. 20:18

Ez pont az ezredik hozzászólásom.

Nevetséges. :)

Ha tényleg feljelentett rövidesen megkapod a papírt, szóval tartsd meg az összes e-mailját, aztán majd meglátjuk kit fognak jobban körberöhögni...

Szerintem amúgyis kacsa ez a fejelentés téma..

egyszerűen képtelenség!

2011. jún. 6. 20:02

Ha még esetleg olvassa valaki ezt:

Elküldtem a vaterának a bankos másolatot is, mert kérték , ezek után válaszoltak, hogy az általam beküldött adatok alapján törölték a negatív értékelést, amit én kaptam!!! Ez jó! :-)

Ugyanakkor most néztem, hogy ez a dinka az értékelésembe azt írta (mert ugye nála nem törölték az én negatívomat), hogy rágalmazásért feljelentett. Összenéztünk a párommal, mert eddig nem tudtunk rájönni, mire fel jelenthetne fel...? És megállapítottuk, hogy ha valaki rágalmazásért feljelenthetné a másikat, az én vagyok. Komolyan nem is értem ő ezt hogy gondolja, ha valóban feljelentett.....

25. syria (válaszként erre: 23. - Instyle)
2011. jún. 6. 09:18
Lépj túl rajta!
24. e705905164 (válaszként erre: 1. - Instyle)
2011. jún. 6. 07:18
ne foglalkozz vele,tartsd meg az emaileket!
23. Instyle (válaszként erre: 22. - Arianne113)
2011. jún. 5. 17:01
Hát igen, a két termék postája 155 forinttal lett volna több, mint egynek... Ráadásul egyből visszautaltam, miután megjött a pénz. Szóóóóóval....??? Csak olyan hülye emberek vannak, hogy komolyan mondom néha tényleg félek tőlük.
2011. jún. 5. 16:59

ez poénos neharagudjatok de vigyorgok rajta...

ez üres beszédnek tünt, hogy feljelenti, egyrészt nincs miért másrészt az összeg is nevetséges..:D


bemegy és megmondja hogy interneten átvertek 500 forinttal fel akarom jelenteni az illetőt??? vagy hogyan gondolja?:D Meghát, szerintem is a fórum indítónak van igaza, tehát nyugi.

Tényleg nevess egy jót rajta! Mást nem érdemel..

21. syria (válaszként erre: 1. - Instyle)
2011. jún. 5. 16:54

Igazad van, "az illető bolond, nem is kicsit, szóval" nyugodj meg: te korrekten és körültekintően jártál el.

Nincs mitől félned.

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 19. - Instyle)
2011. jún. 5. 16:54
Úgy legyen! :)
2011. jún. 5. 16:53
Jól van. Legyen igazatok! Meg nekem is, mert én is folyton ide lyukadok ki, hogy nincs miért feljelentsen... :-)
18. Arianne113 (válaszként erre: 16. - Arianne113)
2011. jún. 5. 16:52
egyszer megkérdeztünk egy feljelentés során egy rendőrt és vigyorogva közölte hogy húsz rongy alatt nem igazán foglalkoznak semmivel.. az a határ... azért írom hogy a pár száz forint miatt körberöhögik
17. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Instyle)
2011. jún. 5. 16:51
Hidd el el nekem: túl sokat gondolkozol, mert nem látsz a ködtől!
2011. jún. 5. 16:49
ne hülyéskedj 20 ezer forint alatt nem foglalkoznak a rendőrségen ilyesmivel, szerintem körberöhögik, aztán ha kiderül hogy hazudik akkor még ő fogja megszívni, tartsd meg az összes levelét mert felhasználhatod ellene.
2011. jún. 5. 16:45
Azért is gondolkoztam ma el, hogy talán tényleg feljelentett, mert a vateránál is feljelentett! de erre csak tegnap jöttem rá. Írta, mikor váltottuk az email-eket, de nem hittem el és tegnap vettem észre, hogy néhány nekem írt levelének a másolatát a vaterának is elküldte ugyanakkor. És ezt sem értem, hisz ő is tisztában van a vatera szabályaival hogy gondolhatta, hogy igazat adnak neki ha egyszer ő sért szabályt???
2011. jún. 5. 16:42

Dehogy jelentett fel, csak ijesztgetni akart.

Jelezd a vaterának, h bosszúnegát adott, h ne legyen ott neked. És ne törődj vele többet.

Ha feljelentett volna, őt röhögték volna körbe a rendőrségen:)

2011. jún. 5. 16:42
Mindent tudsz bizonyítani, szerintem a feljelentéssel csak fenyegetőzik, ha mégsem, akkoris neked fognak igazat adni.
12. Instyle (válaszként erre: 6. - Mari20)
2011. jún. 5. 16:41
A postaköltség TERMÉSZETESEN mindig fel van tűntetve!!! Hát ez az... még szerencse, hogy nem küldtem el melegebb éghajlatra, pedig nagyon közel álltam hozzá. Így viszont nyugodt szívvel küldtem el a vaterának az email-eket. Tudjátok nem is ez a negatív a gondom, hanem az, hogy hazudik agyament sületlenségeket és megpróbál lejáratni... :-(
11. 28031e7f97 (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2011. jún. 5. 16:39
Tuti kirühögik. A rendőrségnél sem foglalkoznak mindeféle piti ügyekkel :)
2011. jún. 5. 16:39
Nem!
2011. jún. 5. 16:39
Ó igen, én is tudom, hogy mindent bizonyítani tudok. Meg az is érdekes, hogy ott van hatvan akárhány pozitív értekelés emellett az 1 negatív mellett... De akkor is! Nem lenne szükségem arra a kellemetlenségre, hogy még a vateraán kívül is tisztázzam magam.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Instyle)
2011. jún. 5. 16:39
Nah, az ilyen ember 90%, h nem jelent fel. Ha mégis, akkor vagy kiröhögik, vagy kicsit utánanéznek, de ezen nem nagyon van mit gondolkozni. Úgyhogy csigavér!
2011. jún. 5. 16:39

Szerintem ilyennel nem foglalkozik a rendőrség.


Sajnálatos dolog, hogy jó szándékú ember elakar adni valamit és pont egy ilyen szánalmas ember talál rá. Ha annyira kell neki a termék amit meg akar venni tőled akkor mért nem fizetni rendesen a kért összeget?


Az ilyen ember ne is vásároljon neten. Mennyen el a boltba és ott vásároljon alku nélkül.

2011. jún. 5. 16:38

ne aggódj, a rendörség kineveti


de a jövőre nézve, magad védelmére, az eladási ár mellé ird oda a posta költségetr is


aki meg akarja venni együtt a kettőt nézze.


Te legyél külömb, és ne menj bele ilyen "negativ" üzenetekbe.


legyél eredeti, csak jó dolgot mondj...


ha nagyon sértő csak annyit mondj, MINDENKI MAGÁBÓL INDUL KI.


sz.... le


ne is válaszolj....

ne menj bele lehúzos játékba....

2011. jún. 5. 16:36
Próbálj meg nem foglalkozni vele többet. Felejtsd el ezt az idiótát.
2011. jún. 5. 16:35

Butaság..nem fog feljelenteni ne izgulj.

De elérte a célját felhúztad magad .

2011. jún. 5. 16:35
Ha fel is jelentett, bizonyítani tudsz mindent, és kdierül, hogy nem követtél el semmit. Kellemetlenséget okozhat a rendőrség, de nem hiszem, hogy ebből bármi bajod lehetne.
2011. jún. 5. 16:35
Ugyan, dehogyis....
2011. jún. 5. 16:33

Szoktam eladni. Kedves vásárlóm leütött 2 db 400 ft-os dolgot. Írtam neki, hogy a kettőre mennyi a szállítási költség. Nem kellett mind a két teljes szállítási díjat kifizetnie, egy köztes, kedvezményes árat adtam meg. Konkrétan: 1 termék 425, 2 termék összesen 580 a posta.

Na erre elhordott mindennek............ Váltottunk pár email-t és már magán a stíluson ledöbbentem, ahogy írt, na meg amiket. Majd ugyanakkor írta, hogy csak azért is elutalta a pénzt. Na de nem annyit, amennyit kellett volna. Erre én megírtam neki, hogy teljesen felesleges, mert amint megérkeztt, visszautalom.

Fontos: itt nem a 155 forintról van szó. Hanem hogy ír nekem egy vadidegen és minősíthetetlen stílusban kioszt engem, hogy én milyen sz@r szemét vagyok. Hogy ehhez egy ismeretlen akárki???!( Ezek után akkor se adtam volna el neki a terméket, ha mégis a teljes összeget utalta volna el.)

Írtam aznap a vaterának is, leírtam mi a helyzet. AZt válaszolták, adjak negatív értékelést és ha viszonozza, jelezzem feléjük. Na meg ugye leírták azt is, hogy a vevő köteles kifizetni a szállítási költséget, ami meg volt adva. Szóval egy az egyben nekem adtak igazat.

Amint megjött a pénz, egyből visszautaltam és később megadtam a negatív értékelést.

Aztán én is kaptam egy negatív értékelést, amiben megint csak el lettem hordva mindennek és konkrétan azt írta az illető, hogy elutalta mind a két termék árát és mind a két (!) postaköltséget, dehogy én 5 (!) postaköltséget követeltem tőle... Talán nem is kell mondanom, hogy kicsit ledöbbentem. Hogy ilyen pszichopaták vannak, akik 155 forint miatt kicsinálnák szívük szerint az embert... Ja és azt is odaírta, hogy megtette ellenem a feljelentést a rendőrségen.

Na és ezen elgondolkoztam. Tény és való, az ember gondol egyet, egy mondvacsinált kitalált hazugsággal elmegy a rendőrségre és azok kénytelenek kivizsgálni az ügyet. DE HA A VALÓSÁGOT NÉZZÜK: én végig kultúrált stílusban írtam neki (szerencsére, mert a helyzet tisztázása végett elküldtem az email-eket a vaterának), a vatera szabályzata szerint Ő volt az,a ki nem megfelelően járt el, hiszen köteles lett volna kifizetni a postaköltséget. A pénzt egyből visszautaltam (ez a számlakivonatomon is látszik). Akkor? Mire fel lehetne feljelenti engem?

A baj az, hogy egyértelműen kiderült számomra, hogy az illető bolond, nem is kicsit, szóval akármit kinézek belőle...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook