Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki hogyan kell a jacuzzi vizét tisztán tartani, fertőtleníteni? fórum

Tudja valaki hogyan kell a jacuzzi vizét tisztán tartani, fertőtleníteni? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 24. 07:57
majd írok neked hétvége felé..köszi előre is!
2007. okt. 23. 21:00
Kint vannak a garázsban... a héten nem lesz időm megnézni, de ha hétvégén írtok rám privi üzit akkor leírogatom a neveket. Egyébként ha ezt a sok szmötyit belelocsolod, akkor nem lesz sem büdös, sem pedig algás stb... Volt ugy h feltöltöttük, aztán nem ment bele senki 4 hónapig és semmi baja nem volt a víznek, mintha most engedtük volna fel a medencét. Mondjuk most elkezdett járni az eszem, h vajon milyen erős vegyszerekben áztatom magam....:-)
5. Dork-a (válaszként erre: 2. - Zsebi)
2007. okt. 17. 15:28
A vízre gondoltam,két leengedés között hogyan tartsam tisztán? Valahogy nem tűnik tisztának...lehet megtelepszik benne valamilyen vírus.
4. Dork-a (válaszként erre: 3. - Huncutka84)
2007. okt. 17. 15:26

Légyszi írd meg a vegyszereket( miből mennyit,milyen időnként),mert a miénkhez nem adtak ilyen jellegű leírást sajnos. Sőt nem is mondták,hogy kell bele,csak azt,hogy 2 havonta engedjem le.Mi is lezuhanyzunk előtte, de az a víz mégis ott áll egy hónapig...Még az is a problémám,hogy lefedve áll és bebüdösödik a teteje,s attól a víz is.Ti hogy oldjátok meg?

Köszi előre is a fáradtságot!!

2007. okt. 17. 11:06
Mi amikor vettük a jakuzzit, kaptunk hozzá egy rakás flakon szert, amiket ilyen rituálé szerűen kell belekupakozni a vízbe. A fertőtlenítőszertől kezdve, van közte algástalanító, habzásgátló, penésztelenítő meg mit tudom én... Így csak akkor kell vízet cserélni, amikor olyan gyakran használjuk, h a mi rólunk leázott elszarusodott bőr"cafatkák" miatt már zavaros a víz. Egyébként mindig ugy szoktunk beleülni, h elötte jó alaposan lezuhanyzunk, és lemossuk magunkról még a vegyszereket is...
2007. okt. 17. 11:06
Biztos vagy benne, hogy a vizet akartad kérdezni? Azt ugyanúgy le kell engedni, mint egy egyszerű kádból. Ha meg a fúvókákra gondolsz, és ecetet szoktam a vízbe önteni, beindítom, aztán mikor biztosan átforgatta az ecetes vizet, mégegyszer ugyanezt megcsinálom tiszta vízzel. Ennyi.
2007. okt. 17. 09:52
Tudja valaki hogyan kell a jacuzzi vizét tisztán tartani, fertőtleníteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook