Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » White Smile - Fogfehérítő toll fórum

White Smile - Fogfehérítő toll (beszélgetős fórum)


2017. júl. 24. 16:52
Nem kell rendelni a Rossmann-nál kapható 3370ft, ott láttam
2011. okt. 26. 18:30

úú ezt én is néztem olvastam ..hát gyanús volt ezek szerint jól éreztem egyébként volt már nekem ilyen fogfehérítőtollam csak nem ez volt a neve és szart sem ért :/ csak annyit mintha fogkrémmel bekentem volna aztán meg kiöblítettem volna xD szerencsére nem vettem hanem kaptam. :) én mostanában szódabikarbónával mosom a fogam mármint csak kb.2hétben egyszer és szerintem hatásos. van még ilyen tégelyes porom is csak már nemtudom hogy hívják az is jó majd megírom.. 3-400ft rossmanban és patikában is lehet kapni.


tervemben van maaaajd... :) hogy nem az egész fogsoromat de ami látszódik mikor vigyorgok kifehérítettem.

szeritnem számomra ez az egyetlen megoldás :/ :)

2011. okt. 25. 22:22
sziasztok én is rendeltem ilyen tollat,és szerintem nem rossz nekem jó én sokkat cigizek meg kávézok, és ez a toll lényegesen letisztitja azt az elszinezödést,amit a sima fogkrém nem tud.én második hete használom.szerintem érdemes kiprobálni!
2011. szept. 18. 13:36
Sziasztok! 1 hónapos használat után azt kell mondjam a white smile-ról, hogy nekem bevált, alapból is fehér fogaim voltak de most szinte világítanak és a kis ecsetes üveg még félig van. :) 10 ezer volt, szoliba kell bekenni a fogam :)
2011. aug. 23. 10:48
Jah és akinek a zománca alapból nem fehér az ne akarjon ilyenektől csodát!
2011. aug. 23. 10:47
én fogfehétítésként javaslom a fogkőleszedést! tök jól fehérít!
17. M.a.n.d.y (válaszként erre: 16. - Gyapjas)
2011. aug. 22. 15:37
ez egy hatalmas nagy átverés! a negatív kritikát ki sem teszik az oldalra, csak a pozitív dicsérőeket. a kép pedig photoshopos nem igazi, meg ne vegyétek, mert tönkreteszitek vele a fogaitokat!
2011. aug. 17. 12:00
tegnap rendeltem egyet. "fannyblogján" találtam rá. de ezek után nem hiszem h örömmel adom a oda a 10000 ft-ot. szerintetek semmisé tehetem a megrendelést valahogy? nem találtam rá semmilyen alternatívát vagy elérhetőséget, email címet..:S
2011. júl. 12. 11:55

És mit gondoltok a magic-smile termékről?


Én kipróbálom és majd írok véleményt.

2011. júl. 7. 11:46
hello! szerintem egy sz---- ! nekem lejött a fogzománcom teljesen sirva nézek a fogaimra! soha többet nem veszek ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. Timky
2011. jún. 9. 16:15
Ez a negyedik nap ,hogy megjött a termék,de semmi változást nem vettem még észre! A facebookon olvastam ,és ott töltöttem ki a megrendelő szelvényt. A termék ára :9699Ft volt. Napi 2x kell kenegetni a fogakat,30 napon keresztül. Majd megírom,ha valami változás történik,de nem tartom valószínűnek!! Szerintem ezt a pénzt költsétek másra)).
12. kissv (válaszként erre: 11. - Nika0304)
2011. jún. 8. 15:16
Köszi! :) Próbáltam hozzászólni a kamu blogban, de nem engedi az oldal. Tényleg csak egy csali az egész. Én is azt javaslom, hogy mindenki inkább valamilyen tisztességes hazai forgalmazótól vásároljon, ha már nincs lehetősége fogorvosnál fehéríttetni. Ez a White Smile pedig nyugodtan garázdálkodhat tovább, mert a magyar hatóságok úgysem tudnak mit kezdeni vele.
2011. jún. 8. 14:22

Szóval nagyon úgy tűnik, hogy ha nem válik be, akkor mehetnénk a "Jóistenhez" reklamálni. Láttam az emilyset is, dettó ugyan így néz ki, csak okk -16kg-ot fogyott nem tudom már mennyi idő alatt.

Pénzkidobás az egész. Szerintem mindenki jobban jár, hogyha inkább fogorvoshoz megy, vagy olyan helyre, ahol utólag tud reklamálni és nem teszik teljesen tönkre a fogat ilyen ócska sz...kal.

2011. jún. 8. 14:19

Itt szoktam nézni az időjárás előrejelzést, és oldalt szerepel "reklámként".

[link]

9. kissv (válaszként erre: 8. - Nika0304)
2011. jún. 8. 12:58
Köszi a választ Nika! Ezzel a "bloggal" már találkoztam én is. A domain-t ugyanaz jegyezte be, aki a White Smile oldalát is, ráadásul később jegyezték be magát a domain címet, mint a rajta megjelenő hozzászólásokat, tehát visszamenőleg írtak meg rá minden hamis kommentet. Arra emlékszel, hogy erre a blogra hogy bukkantál rá? Köszi!
2011. jún. 8. 12:26
Én ezen néztem: [link]
2011. jún. 8. 10:53
Külföldi oldalakon rengeteg rossz tapasztalatot lehet olvasni a White Smile-ról. Amerikában és még jó pár külföldi országban például az volt a bevett rendszer, hogy a regisztráció után hónapokon keresztül vontak le kisebb-nagyobb összegeket a regisztráltak bankkártyájáról. A magyar nyelvű oldaluk alapján itt másról lehet szó, mert utánvétes fizetést kínálnak fel, nem pedig bankkártyást. Annyit sikerült kiderítenem, hogy üzemeltetnek több hamis blogot is, ahol nem létező vásárlók véleményét tűntetik fel, illetve a honlapjuk sem felel meg a törvény által előírtaknak (árat például nem is tüntetnek fel, csupán a regisztráció után tájékoztatják a látogatókat). Próbálok utánajárni, hogy itthon mi lehet a helyezet, mielőtt még itt is megkárosítanák az internetezőket, de egyelőre semmilyen kapcsolatot nem találok hozzájuk, egy amerikai címen kívül. Kérlek, segítsetek annyiban, hogy megírjátok hol találkoztatok a termékkel. Ha hirdetésben találtatok rá, akkor megírnátok, hogy hol jelent meg ez a hirdetés? Hátha sikerül bármi konkrétumot kideríteni erről az egészről. Előre is köszi!
2011. jún. 8. 08:30
Nekem az a furcsa, hogy kommentet nem enged beírni oda, ahol meg lehet rendelni. Olyannak tűnik, mint nemrégen nagyon ment az "Emily bloggja". De hogyha valakinek bevált, vagy tud valamit, akkor az engem is érdekelne.
2011. jún. 7. 18:37
Timky, majd kérlek írd meg, hogy milyen a termék. engem is rettentően érdekelne. Köszi :)
2011. jún. 6. 08:07
Ha nem ér semmit ez a termék,és becsapja a vásárlókat,akkor igazán megérdemelné a cég,hogy valaki beperelje!! Én most rendeltem meg,majd megírom a saját tapasztalataimat! Ha nem működik és,csak lehúzás az egész,komolyan elgondolkodom a pereskedésen! Rengeteg ilyen cég van aki a vásárlók becsapásából él!! Ideje lenni valakinek példát mutatni,hogy az ilyen cégek ne tudjanak működni!!
2011. jún. 4. 08:55

Ha működne, akkor tényleg nem lenne drága, de így, hogy semmit nem ér, így iszonyat sokba kerül.

Egyébként ahol reklámozzák gyanús volt a sok pozitív vélemény.

2011. jún. 4. 08:49
én igen, nekem semmit sem ért :( nem drága, úgyhogy így nem csalódtam olyan nagyot!
2011. jún. 4. 08:34

Sziasztok!


Próbálta már valaki közületek a White Smile Fogfehérítő tollat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook