Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl lehet lenni azon, ha megcsaltak? fórum

Túl lehet lenni azon, ha megcsaltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. ápr. 30. 12:00
Szerintem elég könnyen. Nagyon őszintének kell lenend magadhoz, és nagyon ismerned kell azt az embert, aki megcsalt. Ha ez megvan, meg fogod találni az igazi okod, ami alapján túl tudsz lépni a sérettségen, megalázottságon stb. Kinek mivel járt ez.
2019. nov. 24. 15:45
Nem tudom rá a választ!
2019. nov. 24. 15:44
igazából talán nem🙄
2019. nov. 14. 20:50
Nem
518. szöszke40 (válaszként erre: 510. - Atiz71)
2011. aug. 15. 18:45
mintha az én életem történetét olvasnám...:( csak én még 3évet vártam rá de mindhiába...ő újranösúlt,mit sem törődve azzal hogy még élek:Szeretem...
517. gem1968
2011. aug. 15. 18:03

Nem tudom a srác itt lakik a falunkban. Sőt az egészben az a legjobb, hogy az unokatestvérem férjének a sógora. Tehát nem rokon csak jó ismerős.


Most egy hónapja nem is jár dolgozni állítólag nincs munka. Én könyvelő vagyok járom az VPOP-t, APEH-ot munkahely mellett itthon is dolgozom. Van úgy ha kell egy anyag másnap reggelig könyvelek a kérelmekhez nem mondom így jobban is keresek: Pénzem nincs mert kezdettől fogva az asszony kezeli én mindig becsülettel leadtam neki ha kértem volt és adott. Nyaralni


Annyit kértem ne pénzelje megigérte, hogy erről szó sincs. A gyerek érettségije és számviteli főiskola nem akarok és nem is szeretnék robbantani..


Attól félek, hogy akkor mindenki rámenne és csak a képbe jött Ő érezné jól magát.


Nagymamám 88 éves szereti a feleségemet elfogadta 20 éves házasság után szerintem Ő belehalna.


Én most jelen pillanatban ott tartok, hogy elviselem a kettőjük kapcsolatát. És nem csinálok semmi butaságot ellenük, hagyom hagy menjen a szekér.


De a srác párja még semmit sem tudd és szerintem Ő nem lesz ennyire toleráns velük szembe és fordíthat a dolgon.

516. 1675f7fe54 (válaszként erre: 515. - Gem1968)
2011. aug. 15. 15:47
Akinek egy kamionos faszi merért ennyit és igy-annak emelj mély kalapot és segitsd ki az ajtón:)
515. gem1968
2011. aug. 15. 15:02

Sziasztok !


Én teljesen új vagyok ebben a topikban és reméltem, hogy nem kerülök ide. De sajna nem így lett.


A múlt hét csütörtökén egy nyitva felejtett és nem törölt e-mail pillantottam meg a felségem gépén.


Születésnapján, és hazzási évfordulónk napján beszéltek meg egy randit a másik pasival. Megfordult velem a világ. Ez nem lehet én annyira bíztam benne, hogy azt leírni nem lehet.

Sajnos a saját házassági évfordulónkon és születésnapján pénteken elmentek és megünnepelték úgy ahogy leírták, magyarul lefeküdtek, talán ez fájt a legjobban.

Én nem szeretném ha elhagyna de sajnos a friss szerelem annyira szédítő, hogy nincs rá eselyem.

Én megbocsátanák neki de Ő el akar hagyni.

Napok óta vajúdom, a munkámra nem tudok figyelni Ők meg élik a világukat úgy, hogy tudom hogy hova mennek.


Ezerszer kérdeztem, hogy van-e valakije de még akkor is azt mondta, mikor már tudtam, hogy nincs és szeret.Én erre lazán kinyomtattam az e-meiljüket és házzasági évfordulónk alkalmából egy nagy rózsa csokorba kötve átadtam neki. Hát azt látni kellett volna, hogy lebbukott. Erre felhívtam az exet és üdvözöltem a családban, szerintem még azóta is dadog.

Visza tudom valahogy hódítani az ex kamionos és van úgy, hogy 3 hétig sincs itthon.

514. Doro77 (válaszként erre: 512. - 1f16b3e6c0)
2011. máj. 24. 15:41
így igaz.
513. de6dcdc43c (válaszként erre: 512. - 1f16b3e6c0)
2011. máj. 20. 18:49
ez sen igaz:D némelyek legnagyobb bánatára:D
512. 1f16b3e6c0 (válaszként erre: 505. - De6dcdc43c)
2011. máj. 20. 18:34
Ezzel egyet értek! Egy egyszeri férelépést még ugy ahogy meglehet bocsájtani! Persze minden annak a függvénye mi hogyan miért történt! De a bizalmatlanság az utána mindig jelen lesz , és még ha a megcsalt fél addig nem is volt féltékeny tipus ezek után biztosan bizalmatlan lesz majd!
511. Noarashi (válaszként erre: 509. - BUBU060227)
2011. máj. 20. 09:11
Mit nem mondassz! Éden Szandrával? De annak örülök, hogy sikerült ezen túllépni. Bár felejtés nélkül nincs megbocsátás. Ez közhely, de sajnos mint a legtöbb közhely ez is igaz! De minden jót kívánok!
510. atiz71 (válaszként erre: 484. - Atiz71)
2011. máj. 20. 07:55

Sajnos ha a párkapcsolatba csak az egyik akarja rendbe hozni a kapcsolatot az nem fog menni.Hát nálunk se ment. Ígérhettem, tehettem volna én bármit, a másik szíve máshová húzott. Miután kiderült még 3 hétig húztuk együtt. Ez a három hét maga volt a pokol a számomra. A remény, hogy hátha vissza lehet még fordítani mindent olyanná amilyen volt, de mind ketten tudtuk , hogy már nem lehet. Hiába gondoltam azt, hogy a megcsalást megtudom bocsátani, a gyerekekért, azért, hogy megmutassam, hogy a családom túléli ezt a történést, hisz valamikor nem ezt fogadtuk egymásnak. (jóban, rosszban),de hitemet azt elvesztettem. Már nem tudtam hinni neki.

S ugyan úgy hazudott tovább, mert nem szakított a szerelmével. Nekem kellett szakítanom, mert ez felőrölt volna teljesen. Vesztettem, de egyben nyertem is egy új élet kezdetét. Szabad lettem. Nehéz volt ezt felfogni 10 év házasság után. Csak a gondolkodásom kellett másként alakítanom, hogy így is lehetek boldog, majd jön valaki más aki szeret. S jött. Szerencsémre találkoztam valakivel aki lelki támaszt, vigaszt nyújt e veszteség feldolgozásában. Ha Ő nem lenne, bele roppannék. Így se mondom, hogy könnyű. Az emlékek fájnak, jobb nem gondolkozni az egészre. Így, hogy van nekem is támaszom, könnyebben el engedem a férjem, intézem a válást, hogy mihamarabb lezárjam a házasságom, az új szebb,boldogabb életem reményében, hisz haladnunk kell az utunkon tovább. S a fájdalmakat el kell engedni, az emlékekből meg csak a szépre kell emlékezni. Talán ennyi volt megírva kettőnknek, s mással kell folytatni az utunk. Én megyek jobbra, a férjem balra, csak más fogja már a kezünket. A gyerekek, akik mint közös kötelék még összeköt bennünket, az Ők érdekében békésen, megbocsátva tartani kell még a kapcsolatunk. Ha együtt nem lehetünk boldogok már, miért ne lehetnénk külön-külön. A fájdalmunkat meg írjuk a homokba, had vigye a szél.... S túl lehet lenni a megcsaláson, de külön, új életet kezdve valaki mással, addig míg az is meg nem csal....

2011. máj. 19. 20:11
Engem is megcsalt a párom 5 éve, ráadásul egy hivatásossal ( Éden Szandra),de sikerült helyrehozni a kapcsoltaunkat, azóta született még egy kislányunk, de elfelejteni ezt a dolgot nem tudom, és teljesen megbocsátani sem
508. de6dcdc43c (válaszként erre: 506. - 274c9996b8)
2011. máj. 19. 20:08

Egy normális, épp felfogásu embernek nem jut eszébe, hogy haza vigye az aktuális emberkét.......

Egy kivétel van-bár még ott is erős a dolog-ha elváltak.

507. de6dcdc43c (válaszként erre: 506. - 274c9996b8)
2011. máj. 19. 20:03

Evvel a dumával ezt a szitut nem tudod kimagyarázni.


Egy valamire való nő/férfi, ha meg is botlik-de mindig tiszteli azt akivel egy fedél alatt él.


Az amit ez csinált.... Te mit szólnál ha a férjed, leültetné a vasárnapi asztalhoz a szeretőjét-mint angol tanárnéni? Hát szerintem...

2011. máj. 19. 19:53

Szerintem nagyon szigoru vagy ....

Az ember gyarlo leny,nem valami tökeletesseg...

505. de6dcdc43c (válaszként erre: 504. - 274c9996b8)
2011. máj. 19. 19:47

1x-i botlás nem egyenlő azzal, hogy valaki emberszámba se veszi a másikat.Érted?? Emberszámba se.


Ennyire hülyére venni azt az embert akivel egy fedél alatt él valaki-az nem ember aki ezt teszi.

Nem ember.Nem nő.

504. 274c9996b8 (válaszként erre: 503. - De6dcdc43c)
2011. máj. 19. 19:39

huuuuuuuuuu - ha ! ?

Milyen kemeny szavakat hasznalsz ?

Miert kell ilyen szigorunak lenni , hol van az az ember aki soha nem teved ? !

503. de6dcdc43c (válaszként erre: 499. - 274c9996b8)
2011. máj. 19. 19:36
Ez nem egy egyszeri botlás, ez a másik fél sárbatiprása..még pedig masszívan.
502. de6dcdc43c (válaszként erre: 499. - 274c9996b8)
2011. máj. 19. 19:35

Megbocsájtani és zárni a sorát. Más alternita nincs.


Ez a nő még emberileg sem....max. annyira, hogy ingyen lakik és nyaralgat..

2011. máj. 19. 19:08

Ez emberfüggő! Ha nem bírod elfelejteni, akkor nem lehet túllenni rajta.

Az sem mindegy, mi előzte meg. A megcsalás sem egyforma, folyamatosan hülyére van az ember véve, vagy egyszeri botlás.

Én azt hiszem ha egy kapcsolatban nagyon sok a jó, és van egy megbotlás azt talán megbocsátanám. De a hűtlenséget, azt hogy szeretőt tart mellettem, nem tudnám megbocsátani. Onnantól meg csak egymás kínzása lenne.

500. e61ee7c124 (válaszként erre: 499. - 274c9996b8)
2011. máj. 19. 19:05
szerintem is
499. 274c9996b8 (válaszként erre: 490. - Wertzuio)
2011. máj. 19. 19:03

Persze , mindeg akadnak kivetelek :)

Megis azt tudom neked tanacsolni , hogy ha szereted a parodat , nem fujod fel a dolgot ,hanem szepen megbocsajtasz es tovabb lepsz !

Ha erre keptelen vagy , valj el mert ertelmetlen gyötörni ezzel a parodat az elet rövid erre ...

2011. máj. 19. 05:55
*használna
497. de6dcdc43c (válaszként erre: 487. - Wertzuio)
2011. máj. 19. 05:54

Ez az ember téged nem szeret+komplett hülyére vesz,hazudik+ ráadásul sem nem tisztel, sem nem becsül, sem nem tart embernek..


Mert ha embernek tartana, akkor eleve nem mutatja be az emberkét, és nem igy rendezné a dolgát, és nem haqsználna ki.Hanem sokkal jobban odafigyelt volna rád...mint igy amit te itt leirsz.

496. wertzuio (válaszként erre: 494. - E61ee7c124)
2011. máj. 18. 22:36

Nem tudom hogy a megcsalás a hazugság vagy éppen a megalázás rosszabb-e a másiknál de ezeket egy csomagban kapja az ember ilyenkor.Nehezet kérdezel és nem is tudok rá válaszolni egy házasságban vannak kevésbé jó,jó,nagyon jó és rossz periódusok nálunk is volt mindegyikből de szerintem a jó volt túlsúlyban.Én sokszor kevesellettem az intim együttlétet. Most leírok egy nagyon rossz időszakot (nem vagyok rá büszke sőt).A második gyermekünk születése után kb fél évvel,13 évvel ezelőtt építkezés és sok gond volt,ritkult az együttlétünk nagyon feszült kezdtem lenni egy este mikor közeledtem kb 3 hét szünet után (Hozzáteszem majd minden nap közeledtem hozzá) ismét nem akarta akkor én mondtam neki nem bírom és elmegyek egy k...-hoz pontosan nem emlékszem felindultságomban hogy ellenkezett-e. Mint később mondta nekem ő el sem hitte akkor hogy tényleg oda megyek de elmentem (nem volt jó élményem) mikor hazaértem éjfél elmúlt várt mondtam megvolt ennyi.

De voltak előtte is utána is nagyon szép periódusok Sokat utaztunk jó volt. Én mindig ennek ellenére továbra is keveseltem a szexet bár olyan töbször nem volt hogy 3 hét kimarad de feszültség azért volt bennem kb 7-8 évvel ezelőtt elkezdtem azt hogy ha feszült voltam megittam pár sört ez kb kéthetente volt teltek az évek később már hetente,(öt éve mikor a tanárbácsihoz járt) utána még sürübben (Hozzáteszem ritkán rúgtam be igazán) a tompítás volt a lényeg.A teljesség igénye nélkül ennyi, írhattam volna a legjobb idökről is.Tartok attól hogy ez csak az én szemszögem de azért irok ebbe a fórumba mert valakinek el kellet mondanom így talán könnyebb.

2011. máj. 18. 20:34
Valamennyire túl lehet rajta lépni,de a tüske az mindig ott fog maradni.:(
494. e61ee7c124 (válaszként erre: 493. - Wertzuio)
2011. máj. 18. 20:02

Az eszem azt súgja, hogy engem is megcsalt a párom... azt hiszem, hogy olyan naív vagyok, mint te... :(

Amíg nem látom, vagy nem vallja be szemtől szemben, addig hiszek neki.


Meg lehet, hogy vannak rosszabb dolgok is 1 kapcsolatban, mint a megcsalás.


Amúgy nektek rendben volt a házeséletetek? (Visszautasított, sokat "fájt a feje", kritizált...?) Hányszor szeretkeztetek hetente/havonta?

493. wertzuio (válaszként erre: 492. - E61ee7c124)
2011. máj. 18. 19:34
Igen engem gyerek korom óta erre neveltek párom ezt tudta is hogy nekem mennyire fontos a becsület és hidd el hogy mikor gyanakodni kezdtem töbször is kértem tőle hogy ha történik csak egy csók vagy bármi akkor azt azonnal mondja el Ő erre mindig azt mondta hogy isten ments,meg mit gondolok.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook