Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elveszett a kutyusom fórum

Elveszett a kutyusom (beszélgetős fórum)


1 2
55. komby (válaszként erre: 54. - Kukla)
2011. jún. 9. 11:17
Tegnap már jobb kedve volt. Elvittük egy sok kiskutyából álló társasághoz, és már játszani is akart. Kezd a szemébe is visszajönni a fény, az élet:)
54. kukla (válaszként erre: 53. - Kukla)
2011. jún. 7. 13:19
* hete
53. kukla (válaszként erre: 52. - Komby)
2011. jún. 7. 13:18
Sajnos a "gyógyulást" nem lehet sietetni, mert ugye mindenkinek meg van a maga tempója, mind az állatoknál, mind az embereknél. Amúgy én amondó vagyok, hogy jobb ha alszik és nem mellesleg van mit kipihennie. A mi kutyulink két heten tűnt és amikor megkerütl, akkor 1,5napig feküdt, mint egy darab kő. (Pedig őt nem lopták el, hanem elcsavargott).
52. komby (válaszként erre: 50. - Kukla)
2011. jún. 7. 09:00
Már jobban van, de sajnos elég lassú a javulás. Ki tudja, hogy mi történt vele?! A minden napos vihar sem segít neki. Eddig is félt a vihartól, eltűnésekor is minden nap volt vihar. Vannak jó pillanatok, de még sokat alszik.
2011. jún. 7. 01:06
Ónémet juhász nem hiányzik valakinek?
50. kukla (válaszként erre: 49. - Kukla)
2011. jún. 6. 23:42
szóval röviden ezzel csak azt akarom mondani, hogy vigyázni kell a kutyusra, mint a szemed fényére...:)Már jobban van a lelkivilága?
49. kukla (válaszként erre: 48. - Komby)
2011. jún. 6. 23:41
Az egyik barátnőm azt mondogatja "nem mindenki ember, aki két lábon jár"..ebben sajnos van valami igazság..amúgy a bandát illetően sajnos tudom, hogy nem olyan egyszerű a dolog, amilyenek lennie kellene..ahol én lakok (Soroksár) egy banda van..név szerint ismeri őket mindenki, mert az utcánkba már majdnem minden házba betörtek..ezt a rendőrök is tudják, de sajnos nincsen rá kézzel fogható bizonyíték...csak akkor kapható el, ha éppen benn van a házadban a kezében egy tárgyaddal, amit készül elvinni és pont veled van egy szolgálatban lévő rendőr..magyarul lehetetlen..sajnos ez vonatkozik az ilyen kutya lopós bandákra is:S
48. komby (válaszként erre: 47. - Kukla)
2011. jún. 6. 21:51

Mi is nagyon örülünk:-D

Remélem azt a bandát le fogják tudni "kapcsolni".

Az, aki el tud lopni egy kutyát, az nem ember!

47. kukla (válaszként erre: 41. - Komby)
2011. jún. 6. 21:13

Istenem nagyon örülök, hogy meglett a kutyus!!!:)

Vigyázzatok rá nagyon, főleg, ha tényleg van ilyen banda...

46. Havran (válaszként erre: 41. - Komby)
2011. jún. 6. 16:17
SZUPER:))))))))))
45. komby (válaszként erre: 44. - 3ddb56abf2)
2011. jún. 6. 12:03
Köszönöm, igyekszem vigyázni rá:)
44. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 41. - Komby)
2011. jún. 6. 11:38

Nagyon örülök h előkerült a kutyusod :)

Vigyázz rá nagyon :)

43. komby (válaszként erre: 42. - Bnedora)
2011. jún. 6. 11:31
Aranyos vagy, köszönöm szépen.
42. bnedora (válaszként erre: 41. - Komby)
2011. jún. 6. 10:44

Nagyon örülök, hogy megtaláltad a kutyusodat. Tudom milyen érzés, én is átéltem már. Az én kutyám 2 hónapig kóborolt az utcán, amikor édesanyám véletlenül találkozott vele. Nagyon szomorú, letört volt ő is, de amikor a kapunkhoz értünk, már tudta, hogy otthon van!

Vigyázz nagyon rá, és kívánok sok-sok örömet hosszú éveken keresztül még vele.

41. komby
2011. jún. 6. 09:35

SPURIKA ELŐKERÜLT!!!!!

Mindenkinek köszönöm a segítséget, bíztatást és az érdeklődést.

Tulajdonképpen nem tudjuk, hogy mi is történt valójában. Arra tippelünk, hogy ellopták. Minden bizonnyal az a kutyus, akit csütörtökön délelőtt láttak nem ő volt.

Szombat reggel hívtak a kompos fiúk, hogy egy hölgy talált egy kutyát a Szürkő-szigeten. Én a Szentendrei-szigeten lakom, az említett sziget, a "szigetem" és Dunakeszi között van. Oda nem lehet máshogy bejutni, csak úszva, vagy csónakkal!! Felvettem a hölggyel a kapcsolatot, a leírás alapján 95% volt, hogy az én kutyusomra bukkant. Nagyon rendes volt a hölgy, átjött értem csónakkal, segített megkeresni a kutyát, mert Spurika nem ment be hozzájuk, bizalmatlan volt velük. Nem is akartam elhinni, hogy így viselkedik, mert ahogy írtam, szeret mindenkit. Amikor először meglátta, nem volt neki gyanús, azt hitte, hogy valamelyik szomszédjáé. Azt mesélte a hölgy, hogy szerda este már látták őt. Hozatott neki kutyakaját, etette, itatta.

Amikor megtaláltunk és hívtam magamhoz, rámnézett, és nem csinált semmit. Azt láttam a szemén, hogy: nem lehet, hogy itt van a gazdi, ilyen nincs, ezt nem hiszem el. Amikor másodszor szóltam, hívtam magamhoz, akkor már mint a szélvész, lógó nyelvvel rohant hozzám. Leültem a földre, hanyatt döntött, adta a puszikat, ugrált rajtam. Leírhatatlan, amit akkor éreztem...

A megtalálónak jutalmat ajánlottunk (plakátokon is rajta volt), de a hölgy nem fogadta el. Sőt! Azt sem engedte, hogy a vásárolt kutyakaját kifizessem.

Tegnap felhívott egy ismeretlen hölgy, aki Horány túlsó végén lakik, és azt mesélte, hogy a környékükön van egy banda, aki különlegesebb kutyák ellopására szakosodott. Remélem nem az ő kezük van a dologban, mert akkor lehet, hogy újra fognak próbálkozni, és azt már nem élem túl.

Nem tudom, hogy mi történhetett szegénykémmel, de egyelőre nem a régi. Nagyon fáradt, izgatott, nyughatatlan. Remélem pár nap alatt kipiheni, és újra az én régi kiskutyám lesz.

Aki hasonlóan jár, ne adja fel, vannak még jó emberek:)

40. Havran
2011. jún. 5. 14:08

Szia!

Valami hir??????

2011. jún. 3. 22:49
Nem is akarok belegondolni, milyen érzés lehet napokig keresni és reménykedni, hogy megtaláljátok..... :S Nekünk egyszer költözéskor tűnt el a kutyusom. Nem volt pórázon soha és minden fordulóval jött velünk. Aztán még pakoltuk a kocsiba a cuccokat meglógott, de tök alap volt, hogy mindig láb alatt van, aztán nem is figyeltünk rá a nagy kapkodásba. Nem tudom mióta nem lehetett ott mikor észrevettük, hogy nincs meg. Nagyon nagy szerencsénk volt, hogy érdeklődő típus (sajnos már csak volt) így az utca végén meg is találtuk :))))) Akkora kő esett le a szívemről. Remélem te is sikerrel jársz!!!!
38. kukla (válaszként erre: 33. - Komby)
2011. jún. 3. 22:38
Akkor ez mondható szerencsének, mert legalább azt lehet tudni merre indult el a kis szökevény (és gondolom amiatt is egy kő hullott le a szívedről, hogy nem lopták el).Ne aggódj elő fog kerülni a kutyus!!
37. bumburka (válaszként erre: 10. - Salabakter)
2011. jún. 3. 22:08
Igazán sajnálom!!!!!:(((
36. komby (válaszként erre: 35. - Komby)
2011. jún. 3. 21:37

Bocsánat, mellényúltam.

szóval. Volt chip-je?

35. komby (válaszként erre: 10. - Salabakter)
2011. jún. 3. 21:35
Sajnálom, sajnos tudom milyen érzés egy eltűnt kutyus. Biztos, hogy ellopták? Látta valaki? colt chip-je?
34. komby (válaszként erre: 13. - BayBanya)
2011. jún. 3. 21:34
Nagyon rendes vagy, köszönöm szépen:)
33. komby (válaszként erre: 31. - Kukla)
2011. jún. 3. 21:31

Szia! Sajnos semmi. Illetve valaki látta tegnap reggel, a házunktól 1km-en belül. Kis remény, hogy nem lopták el.

Az a baj, hogy Horány üdülőövezet, hétköznap csak az állandó lakosok vannak kint.

Ráadásul Spurika fél a dörgéstől, és szerda óta miden nap vihar van. Most is emiatt kellett felfüggeszteni a keresést.

Talán a hétvégén sokan jönnek ki a telekre, hátha megtalálja valaki akinek nincs rossz szándéka.

32. komby (válaszként erre: 26. - Havran)
2011. jún. 3. 21:23
köszönöm, jól esik a bíztatás
31. kukla
2011. jún. 3. 21:11
Szia! Van valamilyen fejlemény?
30. Norchy
2011. jún. 3. 19:38

Szia,

ami ilyenkor a legnehezebb a turelem. Nekunk szilveszterkor veszett el a kutyank, 5nap utan lett meg. Amiket leital,hol keresed, sztem az mind sokat segit.

mi is kutyas rendornek, jaroroknek, boltokba szoltunk,plakatoltunk, menhelyre mentunk naponta.

vegul ugy lett meg h egy telephelyrol kihivtak a menhelyeseket akik felismertek,es a plakatra irt telefonszam alapjan kerestek. Meg a menhelyre se vittek be a chipet leolvasni.

amivel meg nyugtattak minket, h 1hetet 'kenyelmesen' el vannak kaja nelkul.

ne aggodj, meglesz :)

irj ha megvan

2011. jún. 3. 18:06
Nagyon szép a kutyus, szerintem ellopták. Remélem, sikerül visszaszereznetek.
28. Bcicus
2011. jún. 3. 17:32

Nem akarlak elkeseríteni, de sanszos, hogy ellopták.

Gyepmesterrel beszéltél már.

27. martin3 (válaszként erre: 1. - Komby)
2011. jún. 3. 15:51

szia!

tavaly a mi kutyánk is elveszett, kiplakátoltuk minden buszmegállóba, a környékre és még sokkal távolabb is, és a buszból rengeteg ember látta és telefonáltak, hogy x helyen látják, így sikerült megtalálnunk! pedig eltelt 4nap mire meglett...

26. Havran (válaszként erre: 23. - Komby)
2011. jún. 3. 15:24
Gyönyörü kutyus!Szoritok nektek,megy a druuuukkkkk ezerrel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook