Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitnesz Akadémia fórum

Fitnesz Akadémia (beszélgetős fórum)


21. Nixi29
2012. szept. 4. 13:53

Sziasztok!


Az után érdeklődnék, hogy van itt valaki, aki most kezdi az Akadémián az Aerobik edzői képzést?

Szeretnék segítséget kérni, mert én sajnos az első órákon nem tudok ott lenni más tanfolyam ütközése miatt és nem szeretnék lemaradni az előadás anyagairól.


Szóval ha van aki ott lesz, segítsen nekem jegyzetileg majd és hogy mik hangoztak el előadásokon.


Előre is nagyon köszönöm! :-)


Egy nagyon lelkes tanonc :-)

20. jehru (válaszként erre: 19. - Kalomoira)
2011. jún. 3. 16:22

Én is vegyesen csinálom,általában szoktam járni aerobik órákra,de hétvégén vagy ha nincs időm,akkor otthon.

Kicsit félek,hogy mi lesz,remélem nem csak ilyen iszonyat izmos élsportolók járnak edzőképzésre:)

19. Kalomoira (válaszként erre: 18. - Jehru)
2011. jún. 3. 15:36

Most per pill otthon edzem, és futok, pár hónapja van ez így. Előtte terembe jártam + kangoora.

Gyerekkoromban is sportoltam mindig valamit. Lovaglás, balett, tánc, stb.

Ez kb 1 éve jött nekem, amikor jobban bele merültem a terem edzésekbe és közben a kangooba is.

18. jehru (válaszként erre: 17. - Kalomoira)
2011. jún. 3. 15:32

Én is várom már,1 éve el akarom kezdeni,de akkor se jött össze,meg most tavasszal se,de tovább már nem várok,akármi lesz.


Egyébként neked ez hogy jött?Mármint úgy értem,hogy alapból sportoltál mondjuk gyerekkorod óta valamit,vagy csak szimplán szereted az ilyen aerobikos dolgokat?

Most jársz valahová edzeni,vagy csak otthon?

2011. jún. 3. 14:47

Teljesen egyetértek azzal ,hoyg az ember többet fizet ha a suli jobb, én a Fitnesz akadémiát ezért mertem választani mert jó nevek tanítanak, pl a Fitnesz Factory vezető edzője, és ez is 195 ezer kb.

Tehát még neked sincs kiforrva :-)

Én már nagyon várom ezt a sulit....nekem megvannak az elképzeléseim, csak még nem tudom pontosan hogyan viszem végbe :-)

16. jehru (válaszként erre: 15. - Kalomoira)
2011. jún. 3. 14:42

Igen,igazából ahol nézegettem 200 ezer körül van mind,persze van 1-2 olcsóbb hely,ami annyira nem nagy név,de én inkább kifizetek 50ezerrel többet,csak jó legyen.


Még nem döntöttem el,hogy mit akarok ezzel az egésszel kezdeni,de ami tetszik az a step, vagy ilyen boxos edzések.

Pl. nekem nagyon bejön,amit a füzessy balázs csinál,bár én ahhoz szerintem béna vagyok,viszont az ilyen alap dance step nekem elég lenne:)

Később,ha egy kicsit dolgoztam már,akkor valami komplexebb dolgot csinálnék,nem csak órákat tartanék,de ezt még ki kell találnom,mert csak ötleteim vannak,plusz nem ártana hozzá egy kis pénz is:)

15. Kalomoira (válaszként erre: 14. - Jehru)
2011. jún. 3. 14:20

Halihó :-)

És nézted már az árakat mennyi összesen?

Asszem a company is olyan 200 körül van nem?

Igen ők is nagyon jók én is így tudom.

Mi a célod amúgy?

14. jehru
2011. jún. 3. 14:17

Szia!


Én is szeretnék menni szeptembertől,vagyis fogok is:)

A Fitness Company-t néztem ki,mert elvileg azt olvastam meg hallottam,hogy ők elég jók.

2011. jún. 3. 13:39
.
2011. jún. 3. 12:11
másvalaki? :-)
2011. jún. 3. 09:59
Én szeretem és csinálom a erősítő súlyzós edzéseket is, de mint oktató nem érdekelne azt unalmasnak tartanám. Viszont mint sport nagyon szeretem. Kangoozni is jártam most volt kihagyás de ha jön a suli ismét bele merülök, meg Rubint Rékára mozgok most. Viszont ha elindul a suli érdemes sok órát kipróbálni, ami nem kevés pénz...pfff. De ha az ember el akar érni valamit :-)
10. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 9. - Kalomoira)
2011. jún. 3. 09:55

Most csak zumbára járok. Nemrég volt egy komolyabb hasi műtétem, így kihagytam pár hónapot, még vissza kell rázódnom! :D


Korábban kempo aerobikra jártam és táncosabb stepre, aztán most meg csak a zumba! :) Egyébként más műfajban már vagy 20 éve táncolok, talán ezért is tetszik annyira! :D


Olyan jó lenne megcsinálni a tanfolyamot! Már tavaly is akartam, de akkor tényleg nem jött össze a pénz... :(

2011. jún. 3. 09:48
És jelelnleg Te milyen órákra jársz? Vagy mit edzel?
2011. jún. 3. 09:41

hát írtad a fitneszedző lehetőséget,csak írtam , hoyg az nem ugyan az mint egy aerobik edző :-)

Én is most olvastam csak a fitfightról, egyenlőre nem sok helyen van sőt!

50 ezer a képzés díja.

7. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 6. - Kalomoira)
2011. jún. 3. 09:37

A fitness instruktorra vagy mire gondolsz? azt is nézegettem, hogy nem lehet rossz, dehát annyi pénz a világon nincs mint amennyi tanfolyamot el tudnék végezni! :D


Erről a fitfight ról még nem is hallottam, majd utánanézek! :) A kangoo se lehet rossz, nálunk is van egy helyen a városban (vidék :D :S) lehet kipróbálom vmikor!

6. Kalomoira (válaszként erre: 5. - GabCSIGAbcsi)
2011. jún. 3. 09:30

Hát fitnesz edzőhöz kell még egy papír ezen kívül :-)

Engem is a zenés vonal és a küzdő sporotos...a zumba nem annyira de énnagy Kangoo rajongó vagyok :-) Báár a Zumbával jobban járnék mert olcsóbb kivitelezni :-)

A fitfight érdekel még ez egy nagyon új vonal.

5. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 4. - Kalomoira)
2011. jún. 3. 09:28

Szertinem biztos nem felesleges, mert akár később is, ha úgy adódik "elő tudod kapni" a papírt és elmész főállásban fitneszedzőnek! :D


Kicsit drága hobby mondjuk, de engem csak úgy magam miatt is érdekel a dolog! De persze szívesen tartanék órákat is!


Téged melyik irányzat érdekel? Én a táncosabb dolgokat szeretem (step, zumba stb) illetve még a verekedős alapokon nyugvó dolgok is érdekelnek (thai geri, kempo...) :D

4. Kalomoira (válaszként erre: 3. - GabCSIGAbcsi)
2011. jún. 3. 09:18

Szia! :-)

Én is ezért választottam a fitnesz akadémiát, mert ott a fizetés kedvezőbb + az egyik oktató eléggé neves.. mondjuk az is igaz,hogy elvileg az IWI a legpreferáltabb suli de drágább is sajnos.

Igen nekem is sajnos egyenlőre rizikós az anyagi háttér mert a melóban kis instalbilitás áll fenn, de remélem nem szól bele...

Amúgy kicsit aggódom, hogy nem hiába végzem e el, de végül is az ember ha valamit akar eléri jobb esetben....ha van türelme és kitartása...

2011. jún. 3. 09:15

Szia!


Én szeretnék menni, csak még nem tudom, hogy az anyagi háttér meg lesz e addigra! :)


Ezért is néztem a Fitness Akadémiát, mert ott elég normális a részletfizetés, míg mondjuk a F. Company nál egyben ki kell fizetni a teljes összeget! :( Náluk voltam tavaly nyilt napon, amúgy nagyon szimpatikusak! :)

2011. jún. 3. 08:54
.
2011. jún. 3. 08:47

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi van e itt esetleg olyan aki tervezi, hogy ősszel elindul az aerobik edző tanfolyamon a Fitnesz Akadémián vagy esetleg más oktatói suli hasonló tanfolyamán?

Én tervezem :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook