Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi van akkor, ha a csecsemő nem kapja meg végig az oltásait? fórum

Mi van akkor, ha a csecsemő nem kapja meg végig az oltásait? (tudásbázis kérdés)


8. Talian35 (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2010. ápr. 26. 20:03
Ha ott éltek, miért az itthoni rend szerint akarod oltattni? Miért nem jó az ottani rend?
7. gerna (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2007. okt. 17. 18:05

Próbáljatok keresni egy normális gyerekorvost... talán egy ismerősötök tud ajánlani egyet. Hátha mégis megérti.


(Esetleg itthon beolthatnák, nagyon bonyolult lenne?)

2007. okt. 17. 15:47

Gerna!

Van kovetseg, de ez allitolag torveny, hogy a sajat rendjuket kovetik itt.


LoLiNa!

Azzal kezdtem, de valamiert megsem veszi be az agyuk. Hihetetlen, de komoly.

5. gerna (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2007. okt. 17. 07:27
Ha végképp nem értenek meg, kérjél segítséget a magyar követségen vagy konzulátuson. Valami csak van ott!
2007. okt. 17. 06:36
gondolom a hiányzó oltás nem védi attól, ami ellen kapta volna. lóbáld meg nekik a kiskönyvet, hogy nincs benne, nem kaptátok meg.
2007. okt. 17. 05:41
Kérdezzél meg a neten egy itthoni gyerekorvost.
2007. okt. 16. 20:38
Ezt a kerdest ugy ertem, hogy mivel kulfoldon elunk es az itteni oltasi rend elter az otthonitol egyszeruen nem akarjak beadni kisfiamnak a hianyzo oltasokat. Amit otthon 3 honaposan kapnak a babak, azt itt 2 honaposan es hiaba magyarazom, hogy nekunk az hianyzik. Ragaszkodnak ahhoz, hogy majd 4 honaposan kapja a kovetkezot, ahogy itt szokas, de az mar bizonyos oltoanyagokbol a masodik itt. Szoval nem tudom mennyire ertheto, de ilyenkor, mi van?
2007. okt. 16. 20:34
Mi van akkor, ha a csecsemő nem kapja meg végig az oltásait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook