O'rising (beszélgetős fórum)


11. hcs2 (válaszként erre: 10. - Wasp)
2011. jún. 3. 09:56
A q10-ről még nem hallottam. Ha babát szeretnél tényleg lehet, hogy jobb az o'rising, mert természetes összetevőket tartalmaz és hosszabb távon is alkalmazható. Én a forcapilnak a bogyóját szeretném kipróbálni, a mindennapi hajszeszes kenegetéshez nincs türelmem és úgy 2nap alatt bezsírosodik a hajam.
10. wasp (válaszként erre: 9. - Hcs2)
2011. jún. 3. 09:36

Igen, a fogamzásgátló tuti megborít valamit...de hogy mit az jó kérdés...nekem megnéztek mindenféle hormont, és mindegyik rendben van! Ennek ellenére a szervezetemnek mégse tetszik valami.


Forcapil oldatot használok én is kb 3-4 hete, eddig túl nagy dolgot nem látok. Kapszuláját nem vettem meg.


Azért is gondolkozok az o'rising cuccokon, mert a közeljövőben szeretnénk babát, és szülés után is szokott hajhullásos probléma lenni, és amilyen mázlista vagyok ilyen téren, tuti nekem az sem lesz egy egyszerű kör...már előre félek tőle...


Amúgy nekem a doki q10 vitamint mondott, mert hogy az is segíti a regenerálódást, és a hajhagymáknak jót tesz.

9. hcs2 (válaszként erre: 8. - Wasp)
2011. jún. 3. 09:25

Hát kb. 3-4 hét után már látványos is volt a javulsá, de már az első használatnál éreztem, hogy rendesen megtisztította a fejbőröm.


A fogi gátlót én is abbahagytam kb. mikor elkezdtem használni a O'risignges cuccokat. De olvastam sokat arról, hogy a fogi gátló abbahagyása után - mivel teljesen tönkreteszi a hormonháztartást- hormonális alapon hullik a haj.

A hajgyógyász egyébként nekem is azt mondta,h hormonális alapon csak pont a fogi gátlótól hullik, ezért hagytam abba.

Egyébként ha nem túl vészes és csak fél éve hagytad abba a gyógyszert lehet, hogy elég ha méregtelenítessz aztán viamint szedsz. És ha később nem javul akkor jöhet az O'rising.

Nekem egyébként a walmarkos hajhullás ellen kapszula jött be a legjobban, de azt talán már nem gyártják (nem jut eszembe a neve v-vel kezdődik). Most a Forcapilt akarom kipróbálni, csal elég húzós az ára, de sok jót olvastam róla.

8. wasp (válaszként erre: 7. - Hcs2)
2011. jún. 3. 09:18

Én fogamzásgátlót hagytam abba, és azóta indult meg, kb. fél éve. Nem nagyon durván hullik, de azért akkor is zavaró, hogy végigsimítom a kezem a hajamon, és ott marad pár szál. :(

A tudomány nálam is megállni látszik, minden eredményem jó, annyit mondott az endokrinológus, hogy szedjek vitamint, és legyek türelmes, amíg helyreáll a szervezetem....köszi...


Mennyi idő után érezted a hatását?

7. hcs2 (válaszként erre: 6. - Wasp)
2011. jún. 3. 09:06

Sajnos az utóbbi :(

Már mindenféle vizsgálaton jártam és semmi. Közben a szép, szinte túlságosan is dús hajam 3/4-e kihullott, így ha össze akarom fogni kb 10szer át kell fésülni, hogy ne a fejbőröm világítson. De kiengedve is látszik, hogy nincs túl sok hajam :(

Igaz most nem hullik annyira, de szeretném, ha egy kicsit visszadúsulna, tudom, hogy olyan már nem lesz mint régen, de remélemm ettől jobb. Sokszor a sírás kerülgetett hajmosás közben mikor láttam, hogy mennyi jött ki és világított a fejbőröm :( nagyon elkeserítő látvány volt.

6. wasp (válaszként erre: 5. - Hcs2)
2011. jún. 3. 09:01

És mitől hullik(hullott) a hajad??


Vagy nálad is megállt a tudomány? :)

5. hcs2 (válaszként erre: 4. - Wasp)
2011. jún. 3. 08:51
Hát én már nagyon sokmindent kipróbáltam a hajhullásomra, hasonló termékeket is (asszem rougj volt a neve), meg vitaminokat, hajsamponokta, hajszesz ... és nekem eddig ez vált be a legjobban. És ők legalább le is írják, hogy ha abbahagyod a termékeik használatát visszatérhet a hajhullás, ezt máshol még nem olvastam. Legalább őszinték.
4. wasp
2011. jún. 3. 08:36

Eddig vegyes dolgokat hallottam, jót-rosszat, és nem tudom, hogy érdemes-e belevágni.


Hajhullás miatt gondolkozok rajta.

3. hcs2 (válaszként erre: 1. - Wasp)
2011. jún. 3. 08:27

Szia!

Én január óta használom! A samponom a hajhullás elleni, először az őssejtes ampullákat használtam, most pedig egy gyümölcs savasat. ANgyon tönkrevan a fejbőröm, el van vékonyodva és rossz a vérkeringés. És ha hajat mostam pl hétfő este szerdán már durván zsíros volt, na kb. 1hónap használat után már 4 napig ki van engedve a hajam esetleg hajpánt van rajta!! És Szebb is lett, meg a fejbőröm is javult. Nagyon drága az tény, de én január közepe óta használom a sampont heti 2szer és hátközépig érő hajam van és még mindíg van benne! A lényeg, hogy tartsd be amit mondanak, vagy ami a tubusra van írva! Én is úgy szoktam, h alkalmanként 2szer teszek rá sampont, de tényleg csak kevés kell, próbáltam úgy is, hogy egyszer de kicsit többet teszek, és úgy nem volt az igazi.

Hát "röviden" ennyi :D

2. Málnapuding (válaszként erre: 1. - Wasp)
2011. jún. 3. 08:25
Egy időben a hajhullás elleni regeneráló samponjukat használtam. Kellemes ibolya illata van. Nekem nem jött be, mert utóbb kiderült, hogy hormonális okai voltak a hajhullásomnak. Mindemellett nem éreztem pénzkidobásnak, mert a haj szerkezetét rendberakta, csak a hulláson nem tudott segíteni.
1. wasp
2011. jún. 3. 08:19
Van valakinek tapasztalata vele, vagy csak pénzkidobás??

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook