Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol van már a babánk? fórum

Hol van már a babánk? (beszélgetős fórum)


10. Andela (válaszként erre: 9. - Ofo37)
2011. jún. 5. 13:16
A clamydiára nem emlékszem. Átfogó vizsgálatot csinált a dokim, de, hogy konkrétan a clamydiát nézte-e, vagy nem, ezt nem tudom. Nekem peteérésem nem volt, de "csinált"! Ez volt az elsődleges. Aztán majd meglátjuk, mikor merre tovább. A hsg tuti, attól függ minden most.
2011. jún. 5. 09:05

Clamydia szűrésed volt?

Ha igen akkor mi lett az eredmény?

8. ofo37 (válaszként erre: 6. - Andela)
2011. jún. 5. 09:04

Akkor te már nem is annyira az elején jársz mint én.

Sok mindenen túl vagy már. A closti és a duphaston ill. a köztes időben történő uh. már nálam is megvolt csak kb úgy 3 éve. Akkor valamiért félbe maradt a próbálkozás( talán kicsit a doki miatt is).

Most,azt mondta a mostani dokim, kezdjünk mindent tisztalappal, így a clostit kihagyja.

Nyár végére szeretnék túl lenni a laporoszkópián.:(

Most egyenlőre csak ennyi célt tűztem ki.

7. Andela (válaszként erre: 6. - Andela)
2011. jún. 4. 17:54
Jah, és persze a "sima" nőgyógyászati vizsgálat, mint rákszűrés, kenetek, stb...
6. Andela (válaszként erre: 5. - Ofo37)
2011. jún. 4. 17:53
Szia! Lassan két éve kezdtük. Voltam a vérvételek és hormonvizsgálatok során, az egyszerű szintmérésektől a terhelésekig, volt 3. és 21. napos vizsgálat, rendszeres ultrahang középidős és ovu vizsgálós, gyógyszer nélkül, duphastonnal és clostival is, és az endokrinológiát is megjártam. Volt kismedence MRI, most pedig jön a hsg. Ezek után pedig azt hiszem továbblépünk. Most olyan dokinál vagyok, aki meddőséggel külön foglalkozik, de ha nem sikerül, akkor irány valamelyik Kaáli. A hsg utáni időt még megvárom, aztán irány a következő (remélem az már mindenképp végső) állomás.
5. ofo37 (válaszként erre: 4. - Andela)
2011. jún. 4. 08:07

Szia!


Mikor kezdtél neki, és milyen vizsgálatokon vagy már túl?

Amikor már rászánja magát az ember és elindul akkor már szeretné ha pikk-pakk történnének a dolgok. De én is úgy érzem, hogy 1-2 nap vagy 1-2 hét hónapoknak tűnik.:(

(Amit egyébként mondott is a dokim )

2011. jún. 3. 21:47
Szia! Nekem se jön...:-( Ezek az idő szerintem annyira hosszúnak tűnnek! Én már több vizsgálaton túlestem.
2011. jún. 3. 08:21

Szia!

Még csak a héten láttam neki.

Rákszűrés, vérvizsgálat(hormonok), chlamydia szűrés.

Ezek voltak meg eddig.

Kb 3 hét míg ezeknek mindnek meg lesz az eredménye, és csak utána lesz folytatás.

2011. jún. 3. 08:19

Szia! Én most járom az utam, remélem nem hasztalanul.


Te merre tartasz az orvososdiban?

2011. jún. 3. 08:17

Sziasztok!

Gondolom van még rajtam kívül pár olyan ember akinek nem jön a várva várt baba. Szívesen beszélgetnék olyanokkal akik mostanság kezdtek el járni kivizsgálásokra ez ügyben. Esetleg már túl vannak dolgon, de szívesen megosztanák velem a tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook