Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Régi tetoválást hogyan lehet megújítani vagy eltüntetni? fórum

Régi tetoválást hogyan lehet megújítani vagy eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


9. 710b866d3f (válaszként erre: 6. - Ficusbenjamicus)
2011. jún. 2. 21:26

azért lett kékes színű, mert régi festékkel csinálták. Az újak már megtartják a színűket.


Egy ügyes tetováló szépen áttudja dolgozni a régi tetkódat, bővítheti és/vagy picit át is tudja alakítani.

8. Szilvapuding (válaszként erre: 6. - Ficusbenjamicus)
2011. jún. 2. 21:25

Ahol fehér színnel dolgozott az ember, onnan "kijött" a festék. Ez egy kelta minta (egymásba fonódó folytonos vonalak, se eleje, se vége). A fekete vonalak közötti részre ment rá fehérrel, hogy még erőteljesebbnek tűnjön a fekete rész, de hiába csinálta kétszer is végig, a fehér nem látszik.

Nem biztos, hogy sikerült értelmesen leírni. :)

2011. jún. 2. 19:02
Nekem a bőrgyógyász kimetszette a régi tetkóimat, és undorító hegek maradtak helyettük. igaz 15 éve volt, azóta biztos van valami jobb megoldás rá.
2011. jún. 2. 18:58
Nálam a kontúrok abszolút elmosódottak, és olyan csúnya kékes-lilás színe lett, mint a börtöntetkóknak. Nem tudom, hogy mit lehetne vele kezdeni, van, ahol a közeli vonalak össze is olvadtak... Az mit jelent, hogy kidobta a bőröd a fehér részt?
2011. jún. 2. 18:53

Hát ilyenről még nem hallottam én sem. Gyanítom, hogy szintén fenntartásokkal fogadtam volna.

Eltüntetést még nem tapasztaltam testközelből, de volt már olyan, hogy újra át kellett menni egy tetkómon, mert idővel szürkés lett. Ez elég gyakori. A fehér részt (elég pici) gyakorlatilag teljesen kidobta a bőröm. Tök mind1, hogy mennyiszer csinálták.

2011. jún. 2. 18:47
Természetesen megkérdeztem már egy ún. tattoo artist-ot (ennek nevezi magát), és ő azt mondta, hogy egy bizonyos festékkel ha átmegy rajta, akkor el lehet tüntetni. De nem tudott erről bizonyítékként fotót mutatni, és én elég szkeptikus vagyok. Ezért bátorkodtam itt feltenni a kérdést, hátha valaki testközelből tapasztalt már tetkó megújítást/eltüntetést. Sok elrontott tetkót láttam már sajnos...
2011. jún. 2. 18:43

Eltüntetni hogy gondolod? Lézerrel, vagy takarni másik tetoválással?

Szerintem szépen át lehet menni rajta újra. Élesebbek lesznek a körvonalak és erőteljesebbek a színek.

Azért egy tetováló ebben többet tudna segíteni. :)

2011. jún. 2. 18:38
20 évvel ezelőtti, elhalványodott tetoválást meg lehet újítani? Vagy esetleg el lehet teljesen tüntetni?
2011. jún. 2. 18:38
Régi tetoválást hogyan lehet megújítani vagy eltüntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook