Sarti (beszélgetős fórum)


18. strangangel (válaszként erre: 17. - Bujuli)
2011. jún. 2. 20:45

Én úgy gondolom fél ár, 12 éves korig, 6 év alatt ingyenes, szerintem.

Hotelben dolgoztam, ott ez a szabály.

17. bujuli (válaszként erre: 15. - Strangangel)
2011. jún. 2. 18:39
Nagyon köszönöm, azt nem tudod, hogy gyereknek, 12 éves kor alatt a félpanzió milyen árban van? Gondolom, nem ugyanannyi, mint a felnőtt ár...
16. Fuoco
2011. jún. 2. 17:40
Szia, mi 2 éve voltunk, én is pocakosan voltam! :) Amit nagyon ajánlok az Sassos kajáldája! Hihetetlen finom minden, és nagyon nagyon kedvesek. Neki van motorkölcsönzője is, szóval az alapján könnyen meg lehet találni. Van ott gyros, minden ami kell :))
15. strangangel (válaszként erre: 13. - Bujuli)
2011. jún. 2. 17:37

Szállásnak őket ajánlom, ismerem őket úgy 7 éve, persze, ha mondanád a nevemen nem tudják, de a Férjem nagyszüleit már igen.:-)

Itt a szállásról még a tengert is látni, 2-3 perc, és tengerpart.

Idő házaspár a tulaj, aranyosak nagyon.

Szerintem jobb lefoglalni előre, bár van szállás bőven, de árban nem jelent különbséget, ha kint foglalod le.


[link]

14. bujuli (válaszként erre: 9. - Erikpipi)
2011. jún. 2. 17:33
Köszönöm
13. bujuli (válaszként erre: 10. - Strangangel)
2011. jún. 2. 17:33
Nagyon köszönöm, kedves vagy, lehet, hogy igénybe vesszük a segítségedet.
2011. jún. 2. 17:29
11. erikpipi (válaszként erre: 10. - Strangangel)
2011. jún. 2. 17:29
Tényleg nem olcsó....:)
10. strangangel (válaszként erre: 7. - Bujuli)
2011. jún. 2. 17:26

Ott minden sokkal drágább.

Amikor tavaly terhes voltam nagyon kívántam a joghurtot, leballagtam a boltba, és 2,69 euro volt 2 db. joghurt, na köszi, ott is hagytam.

Így értem a drágát, és azért 3 Gyerkőccel, Anya, Apa elmenni étterembe, vagy gyrost enni nem olcsó mulatság.

Árulják a csöves kukoricát, van főtt, és parázs felett sült, tavaly 1,50-2 euro volt 1 cső.

Fagyi, 1 gombóc 1 euro alatt felejtős.

Innivaló, mind drága.

Amit tudtok vigyetek, szerintem.

Augusztus végén jó, mert sok gyümölcs lesz, és már a 40 fok is alább fog hagyni, bár tavaly durván tartotta magát végig a nyáron.

A part ott jó, homokos igen, de mondom, a víz mély.

Tudom ajánlani Makrigialost, ott sekély a víz, elég jól be lehet sétálni, gyerekeknek tökéletes, közelebb van, úgy 150km-rel biztosan.

Elég csendes kis halászfalu, szállást lehet tudok érdeklődni nektek, rengeteg van, de jót kell találni, bár mindegyik MAXIMUM 150 méterre van a parttól, úgy 5 percre se.

És a párom nagyszülei ott laknak.:-)))

Kagylótelepek vannak a tengeren, így sok a kagyló, na nem úgy, hogy nem lehet fürödni, hanem pl.:tudtok szedni, és megfőzni.:-)

Én imádom!!

Tudok segíteni, hogy mit, hol lehet jól vásárolni, ott otthon vagyok.

2011. jún. 2. 17:24

És ez is egy élő topik:

[link]

8. erikpipi (válaszként erre: 3. - Bujuli)
2011. jún. 2. 17:23

Kiszámíthatatlan mi lesz nyáron Görögországban, és mit kapnak a turisták. Próbálj meg élő fórumokon nézelődni, ahol mindig frissek az infók.

Ezt március közepén frissítették. [link]

7. bujuli (válaszként erre: 5. - Strangangel)
2011. jún. 2. 17:18
Köszi, eddig azt olvastam, hogy a tengerpart gyerekbarát, mivel homokos. MIt jelent az, hogy drága a kaja? Mi eddig Montenegroban jártunk többször is, ott ugyanannyi volt a kaja, mint nálunk. Görögben sokkal drágább? 3 kisgyerekünk van, ezért fontos, milyen a tengerpart. Amit kérdeztem elébb, ott is lehet találni szállást vagy csak előre lefoglaltan jutok hozzá? MOntenegroban soha nem foglaltunk előre, és mindig találtunk tökolcsón szuper apartmanokat.
2011. jún. 2. 17:11
Ha más kérdésed is van, vagy más célpont érdekel kérdezz, kint éltem.:-)
2011. jún. 2. 17:10

Szia,


Az apartmanok szerintem teljesen rendben vannak, úgyis csak aludni jár oda a turista.

Az árakat idén nem ismerem, ami a szállást illeti.

Kaja, bevásárlás, baromi drága, de ez normális, nem is drága, hanem a mi pénzünk kevés.

A víz nagyon jó, egy baja van, hirtelen, és gyorsan mélyül.

Olyan a falu, mint 1 balaton parti kis hely, mert totál teli van magyarokkal, vannak éttermek, ahol magyarok a felszolgálók, nekem már nem is annyira görögös.

A táj viszont gyönyörű....a mocskot leszámítva, amit megtalálsz egész Görögországban.

4. bujuli (válaszként erre: 2. - Erikpipi)
2011. jún. 2. 17:10
Ezen már rég túl vagyunk.
2011. jún. 2. 17:08
Köszi, és mindent megnéztem, amit lehetett, viszont nincs fent túl sok apartman. Pl. előre le kell foglalni - augusztus utolsó napjaiban tudunk csak menni - vagy helyben is kaphatok. Személyes beszámolók és vélemények érdekelnek inkább. Azért kérdeztem rá itt.
2011. jún. 2. 17:04

[link]


google a barátod. Tele infóval.

2011. jún. 2. 17:01
Mi tudtok elmondani Sartiról? Oda szeretnénk utazni idén. Ami konkrétan érdekel: apartmanok, árak /5 főre/, alapélelmiszerek ára, tengerpart, víz, illetve minden, amit tudni lehet. Köszönöm előre...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook