Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cefamadar szedők beszélgessünk! fórum

Cefamadar szedők beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2
33. Elyn
2015. máj. 23. 13:54
Nálam egy nagy nulla, nehéz azt is elképzelnem, hogy bárkinek is használ...:(
32. sirq
2014. ápr. 9. 10:23
Ezt érdemes elolvasni: [link]
2013. máj. 14. 18:07
Eladnék egy bontott csomag Cefamadart. 71 tabletta! Akit érdekel írjon privátban
2012. ápr. 6. 16:36

LEÍRÁS:

Alkalmazható elhízás, túlzott súlygyarapodás esetén a szervezet öngyógyító törekvésének serkentésére.

A Madar a jóllakottság érzet befolyásolásával csökkenti az ét­vágyat.


Összetétel:


1 tabletta tartalmaz:

· Hatóanyag: Calotropis gigantea (Madar) D4 250 mg

· Segédanyagok: laktóz-monohidrát, magnézium-sztearát.


Mikor nem alkalmazható a Cefamadar tabletta?


Bármely összetevővel szemben fennálló túlérzékenység esetén.

Kisgyermekeknek 1 éves kor alatt nem alkalmazható.


Mire kell odafigyelni a készítmény szedése során?


Mielőtt elkezdi szedni gyógyszerét forduljon tanácsért kezelőorvosához vagy gyógy­szerészéhez.

A Cefamadar tablettát csak orvosi kivizsgálás után kezdje el szedni.

A homeopátiás gyógyszerek alkalmazásának kezdetén a meglévő panaszok átmene­ti­leg erősödhetnek. Ha ilyen előfordulna az Ön esetében, a gyógyszer szedését időlege­sen hagyja abba és forduljon orvosához.

Tejcukorérzékenyek vegyék figyelembe, hogy 1 tabletta kb. 0,01 g tejcukrot (laktózt) tartalmaz.

A homeopátiás gyógyszer alkalmazásának időtartama alatt nem szabad illóolajat is tartal­mazó (mentolos, eukalip­tu­szos) cukorkát szopogatni és intenzív illatú fog­krémet hasz­nálni. A kezelés ideje alatt aromás anyagokat tartalmazó kenőcsöt (pl. kám­foros) sem szabad alkalmazni, mivel ezek jelentős mértékben képesek befolyásolni a homeo­pátiás gyógy­szer hatását.


Miről kell tájékoztatni a kezelőorvosát, gyógyszerészét a Cefamadar tabletta szedésének megkezdése előtt?


Vese- és emésztőszervrendszeri panaszokról, terhességről vagy a gyermekvállalás ter­vezéséről, szoptatásról; más gyógyszerek egyidejű szedéséről tájékoztassa keze­lő­orvosát.



Szedhető-e a Cefamadar tabletta terhességben vagy szoptatás ideje alatt?


Gyógyszerbiztonsági okok miatt a terhesség és szoptatás időszakában a készítmény csak kezelőorvosa tudtával és beleegyezésével szedhető.


Hogyan és mikor kell a Cefamadar tablettát szedni?


Amennyiben az orvos másképpen nem rendeli:

· Felnőtteknek: naponta 1-3 alkalommal 1 tabletta

· Gyermekeknek 6-12 éves kor között: naponta 1-2 alkalommal 1 tabletta

· Kisgyermekeknek 6 éves korig: naponta 1 tabletta


A tablettát célszerű étkezések előtt ½ órával bevenni és a szájban tartva lassanként elszopogatni.


Mennyi ideig szabad a Cefamadar tablettát folyamatosan alkalmazni?


A készítmény folyamatos alkalmazása hat hónapnál hosszabb időn túl orvosi vizsgálat nélkül nem ajánlott!

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek üzemeltetéséhez szükséges képességekre


A gyógyszer szedése nem befolyásolja a gépjárművezetési és gépkezelési képességeket.


Milyen mellékhatások jelentkezhetnek a Cefamadar tabletta alkalmazásakor?


Ez idáig mellékhatások nem ismeretesek.

Hosszabb ideig tartó indokolatlan szedése esetén nemkívánt hatások (gyógyszervizs­gálati tünetek) léphetnek fel. Ezekről a panaszokról ill. bármilyen nem várt tünet fel­lépéséről, azonnal tájékoztassa orvosát, gyógyszerészét!



Szedheti-e a Cefamadar tablettát ha egyéb gyógyszeres kezelésben is részesül?


Más gyógyszerekkel való kölcsönhatást, összeférhetetlenséget és gyógyszer­hozzá­szokást nem jelentettek.

Más gyógyszer – mind a receptköteles, mind vény nélkül beszerezhető készítmény – egyidejű szedéséről feltétlenül tájékoztatnia kell a kezelőorvosát, gyógyszerészét.

2011. aug. 5. 14:13
Sziasztok! A cefamadar mellett ugye nem lehet mentolos dolgokat enni, mentolos fogkrémet használni? Erről mondjatok valamit.
28. huanita80 (válaszként erre: 26. - Szmariq)
2011. aug. 3. 13:17
Most már csökkenti az étvágyamat,bejött!Te hogy haladsz?
2011. júl. 8. 17:28
Van egy csomag CEFAMADAROM, ha érdekel írj privátban!
26. szmariq (válaszként erre: 27. - Huanita80)
2011. júl. 4. 14:49

Igen, jó sok sajna. De remélem lemegy. Közben megint egy kiló mínusz :) Heti 1,5-2 kilónként jó lenne, ha mind eltűnne...

Szeded már gyakrabban a bogyót? Mit tapasztalsz?

25. huanita80 (válaszként erre: 23. - Szmariq)
2011. júl. 1. 20:59
Mennyit szeretnél leadni?én 20-at.De 10 nek is örülnék!!!
24. huanita80 (válaszként erre: 23. - Szmariq)
2011. júl. 1. 20:54
Na akkor nekirugaszkodok!!!Tök jól hangzik amit írtál!!Megpróbálom ebéd előt és vacsi előtt bevenni.Bár mostanában csak barackot vacsiztam....és tíz óra után lettem éhes,de akkor meg már lusta vagyok csinálni kaját,meg zörgök is vele. :))
23. szmariq (válaszként erre: 22. - Huanita80)
2011. júl. 1. 15:19

Szia!

Igen, van hogy csak egyet veszek be, de akkor délutánra már néha éhesnek érzem magam. Nem biztos, hogy lényeges, hogy kaja előtt vedd be. Én nem ahhoz mérem, hanem ahhoz, hogy mennyire vagyok éhes. Utána úgyis érezni még a hatását, legalábbis nekem. Ma pl. délelőtt bevettem és ebédre, fél 2-kor csak egy kisebb tányér tökfőzeléket ettem két kisebb fasírttal és úgy éreztem, hogy dugig vagyok. (Még most is érzem.)

De ha estefelé még éhes lennék, bekapok egy bogyót.

22. huanita80 (válaszként erre: 24. - Szmariq)
2011. júl. 1. 15:03

Végre valki.Örülök hogy használ.Na én is ilyen evő vagyok hogy nem is vagyok éhes de csinálok egy szendvicset mert jó!!!!Azt mondod segít???

Mert én megvettem 2 szemet vettem be azóta nem szedem.Mert ugye kaja előtt fél órával kell és fogalmam sincs mikor fogok enni.Meg reggel kv,az után sem lehet.....rá kell állnom pedig.Csak 1-et veszel be egy nap?

21. dolores27 (válaszként erre: 20. - Pumukli59)
2011. jún. 25. 15:56

Sziasztok,

három hétig szedtem a Cefamadart. Eredmény: iszonyatos gyomorfájdalom, hányinger, gyulladás a torkomban plussz megfázás,mivel rendkívüli módon legyengítette az immunrendszeremet. Egyetlen előnye volt: a pajzsmirigyem picit jobban dolgozott tőle, de nem fogytam.

Következtetésem: nem ajánlom senkinek sem! Bármi kérdés van,szívesen segítek!

2011. jún. 17. 20:11
Sziasztok! Várok minden infót ami segítene.Jövő héten kezdem szedni.
19. huanita80 (válaszként erre: 18. - Berbál)
2011. jún. 15. 10:05
Szia.Végre valaki aki szedi és beszélget róla nem csak eladja.Hogy szeded,mert én most abbahagytam,elfeledkeztem róla,de kéne szedni!3szor1-et ír,lehet máshogy is?
2011. jún. 14. 16:42

Üdv.

Én két hónapja szedem (nem írom le a nevét mert lehet hogy törlik),szóval azt amiről szó van.

Tényleg csökkent az étvágyam. Bár fegyelmezetlen vagyok délután több szemet is elszopogatok mert addigra már több időm van nasizni.

17. b789d47c89 (válaszként erre: 11. - Huanita80)
2011. jún. 7. 10:06

Ok, ahogy gondolod, remélem sikerül vele lefogynod.

Én maradok az almaecetnél.

16. ziri
2011. jún. 6. 14:25
Köszönöm a választ!
15. Hoxa
2011. jún. 6. 13:58

A moderátor valószínűleg azt hitte, hogy vényköteles a Cefamadar, ezért törölte.

A receptköteles tabletták értékesítése ellen minden fórumon küzdünk.

14. ziri
2011. jún. 6. 13:45
Háááát most. Talán, mert átküldtem, hogy hányan adtak-vettek az idei évben így és kértem a méltányosságot.
2011. jún. 6. 13:40
Most megengedték...:)))
2011. jún. 6. 13:34
Mért mit írtál???
11. huanita80 (válaszként erre: 9. - B789d47c89)
2011. jún. 4. 09:20

Igen tudom hogy így lenne jó enni.Azon vagyok hogy sikerüljön és vacsi egy joghurt legyen,úgy hogy ne éhezzek,és ne legyek szomorú hogy én miért nem ehetek rendesen ahogy szoktam???

Azért mert már 5 éve dagi vagyok és semmi kitartásom nincsen ezért kell a bogyó!Nem vagyok tőle éhes és akkor nem akarok enni és akkor nem vagyok bánatos....:))

10. Csipkerózsika (válaszként erre: 9. - B789d47c89)
2011. jún. 3. 22:31
:) Én a bortól mindig éhes leszek, izgatja a gyomromat.
9. b789d47c89 (válaszként erre: 7. - Huanita80)
2011. jún. 3. 09:09

Igen, ez tényleg nagy hiba, próbáld meg magad rászoktatni arra, hogy inkább a délelőtt során egyél sokat, tudom nem egyszerű, de ha megerőlteted magad egy idő után már rááll a szervezeted és igényelni fogja.


Valahol az update módszer lényege is az, hogy a nap elején kell sokat kajálni este felé pedig keveset.

Ha este megéhezel egy kis darab sajt fél pohár vörösborral elmulasztja az éjséget.


Biztosan kell az a bogyó én nem vagyok a híve az ilyesmiknek?

8. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Huanita80)
2011. jún. 2. 12:54

Pont ez a baj. Én is ilyen voltam, sose reggeliztem.

Csakhogy a szervezet ha egész nap éhezik, akkor aztán este nem bírsz eleget zabálni, hogy helyre álljon az egyensúly. Az helyre is áll, csak a mérlegé nem...

7. huanita80 (válaszként erre: 6. - Re87)
2011. jún. 2. 11:47

Igen az a lényege valahogy.

Én délelőtt abszolút nem vagyok éhes,eszem valamit és azzal elvagyok,még ha csak gyümit is.Ezért nem veszek be 3at,meg így tovább is tart.

:))

6. Re87 (válaszként erre: 4. - Huanita80)
2011. jún. 2. 11:31

Szóval az a lényeg,hogy evés előtt.De ennek nem az a lényege pont,hogy elveszi az étvágyat?:)

Ha csak kettőt veszel be belőle,akkor végül is több,mint másfél hónapra elég(ha jól számolom).

Sok sikert!Lehet én is beruházok rá.

2011. jún. 2. 11:28
ebéd ,vacsi előtt.
2011. jún. 2. 11:28
3*1 et ír étkezés előtt fél órával,de én 2*1 et szedek,sztem elég az!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook