Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cipő, szandál babáknak, totyogóknak... fórum

Cipő, szandál babáknak, totyogóknak... (beszélgetős fórum)


2011. jún. 2. 21:37
én totyogónak a siestára szavazok, a nike, adidas, puma stb szerintem már nagyobbaknak való, lányom 3 éves épp most nyúz egy pumát...
6. lara20100617 (válaszként erre: 5. - Baby0309)
2011. jún. 2. 21:28
a deichmannba lehet kapni az elephanten-es cipőket is. nem olyat vettél véletlenül? csak érdekelne mi a véleményed róla
2011. jún. 2. 15:02

Nagyon fontos,amit Martin írt a szandálnál,hogy hátul tartsa a bokát! Mindenképpen!

Nekem ezt az ortopédus orvos javasolta. Én a Deichmannba vettem szandált a Fiamnak,nagyon jó áron volt. Átmentünk a konkurencia Humanicba,ott 8 ezer volt. Persze lehet venni drágábbakat is,de én ezzel nagyon megvagyok elégedve!

4. martin3 (válaszként erre: 3. - Lara20100617)
2011. jún. 2. 14:05

nyár van, mindenképp szandit vegyél, hogy szellőzön a lába, illetve max félig zárt cipőt(elöl zárt, oldalt nyitott kicsit, hátul ismét zárt, mert a bébicipőknél lényeg, hogy a sarkánál tartsa a lábat!

attól függ mennyit szánsz rá, van nagyon jó elefanten, asso, de sportmárkákban is van nagyon jó(nike, adidas), ha olcsóbbat néznél, akkor a baren schuhe is nagyon jó, amúgy lényege, hogy könnyű legyen és azért hajoljon a talpa

2011. jún. 2. 10:00

Kisfiam lassan egy éves lesz és szandit szeretnék neki venni, már tud menni, ügyesen lépked ha vezetjük.

Eddig puhatalpú cipőnk volt, de szeretnék egy olyat is ami nem ázik át, vagy nem nyomja meg a kicsi talpát a kő (bár tudom egyesek szerint ez nagyon egészséges)


Véleményeket kérnék, kinek milyen márkájú, vagy fazonú lábbelik jöttek be. Köszi

2011. jún. 2. 09:59
Vásárolni szeretnél, vagy eladni?
2011. jún. 2. 09:58
Cipő, szandál babáknak, totyogóknak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook