Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekelne az ezotéria minden területe.. Hol kezdjem? fórum

Érdekelne az ezotéria minden területe.. Hol kezdjem? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 9. 11:17

Kedves fórumozók!

Most találtam rá erre a topicra,csupán "csak" 1 év elteltével válaszolok.(Röstellem magam)

Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek.

Az angyaloknál kezdtem, sokat segítenek és azt hiszem kiegyensúlyozottabb és nyitottabban figyelek másokra és magam is nyitottabb,boldogabb vagyok.

A jóslás már annyira nem érdekel, az nekem olyan boszorkányos hogy is mondjam "rossz érzés" tölt el, ha ránézek a cigánykártyámra.

Van egy arkangyalos társasjátékom :) használom is és most e-könyvet keresek a neten természetesen az angyalokról. Már most más is érdekel mint pl: a természetgyógyászat. Én nem pénzt akarok keresni vele, csupán ha az orvos félrediagnosztizál vagy már semmi nem segít,ha baj van, akkor gyógynövény esetleg egy jó gyógymasszázs és egyebek.

Másrészt e tudományon belül foglalkoznak a szellemekkel is. Hmmm,tőlük félek.

Na itt én meg is álltam az írásommal :)

Szép és hőségmentes napot kívánok mindenkinek! :)

21. trait (válaszként erre: 20. - Cel)
2011. jún. 20. 12:49
Köszönöm :) kipróbálom.Jó, hogy nem kell rajzolni, mert azt nem tudok, díszítés még megy ;)
20. cel
2011. jún. 20. 11:32

Az angyalnapló készítésénél és vezetésénél mi sem egyszerűbb.

Végy egy füzetet, naplót, kinek mi adatik, mi tetszik. Ebbe a kis füzetbe írhatjuk bele angyalokkal kapcsolatos gondolatainkat, kéréseinket, tapasztalt visszajelzéseket, álmokat. Én ebbe a naplóba szoktam bele írni köszönetemet, amikor angyali segítséget kapok. Mondhatnám úgy is, mintha leveleznél az angyalokkal. Ezt a kis naplót másra nem használom, valószínűleg nekem többet jelent mint az angyaloknak:)

Angyal kártya készítése egy kellemes esti elfoglaltság is lehet. Megfelelő keménységű kartonból, lehet színes és fehér is, (a régi iskolai füzetek hátoldala kitűnően hasznosítható így) egyforma nagyságú téglalapokat vágunk ki. Egyik oldalára fogalmakat írunk fel, érzelmekkel, állapotokkal kapcsolatos kifejezéseket (szeretete, szerelem, dicsőség, őszinteség, gyermek, házasság, szabadság, stb.) Engedjük, hagy jöjjönek a gondolatok, ezeket írjuk a kártyánkra. A kártyákat díszíthetjük is a képes felén, tehát ott ahol a szöveg is van, a hátoldaluk legyen egyforma.

A saját kártya csomagom 36 lapból áll. Készítettem neki egy kis szütyőt is, abban tartom.

Használata pedig egyszerű, megkevered és húzol egy lapot, miközben a téged foglalkoztató dologra koncentrálsz. A húzott lap, vagy amelyik "véletlenül" kiesik a pakliból az a te lapod, az ad neked választ ilyen - olyan módon a kérdésedre. A kártyahúzást és eredményét is feljegyezheted az angyalnaplóba.


Nagyjából ennyi. De a lényeget nem lehet kihagyni: hinni kell és nyitottnak lenni.

19. trait (válaszként erre: 18. - Cel)
2011. jún. 20. 10:55

Értem, s köszönöm!:)

Magam részéről am, nem eszek húst, s nem ez miatt, más okból.Megkérlek, leírnád azt az angyal naplót, s, ha készítünk kártyát, azt hogyan kell használni?

Előre is köszönöm!

18. cel (válaszként erre: 17. - Trait)
2011. jún. 20. 10:51

Nem haragszom és teljesen igazad van. Ahhoz, hogy kérjünk az angyaloktól nem kell semmi csak kérni kell, de a fórum indító nem kérni akar, hanem "meghallani" őket esetleg kommunikálni velük. Ebben segíthet az elcsendesedés, a rájuk hangolódás. Az angyalnapló lehet egy kockás füzet is ami kimaradt a suliból. Angyal kártyát is lehet készíteni saját magunknak. Ezek nem hókusz-pókuszok, csak segédletek. A "totemekkel" egyetértek, ez már a haszonhúzás kategória. A feltétel nélküli szeretetről pedig csak annyit, hogy akiben nincs meg, azt nem is igazán érdekli ez a téma. Maximum kötözködési lehetőséget lát benne.

Örülök, hogy válaszoltál.

17. trait (válaszként erre: 16. - Cel)
2011. jún. 20. 10:41

Bocs, ha az jött le!

Sokféle ilyen-olyan tanács van - ettől, attól-, hogy ezt meg azt kell használni, enni, így meg úgy kell élni. A feltétel nélküli szeretet ezekben nincs sehol.Szerintem az is elég, mert Ők nem válogatnak, s nem kívánnak semmilyen -ún.- ,,totemeket" De, télleg ne haragudj!Ez csak véleményem szerint - lehet -

16. cel (válaszként erre: 15. - Trait)
2011. jún. 20. 10:35

Azt hiszem ilyent nem írtam. Felőlem és az angyalok felől is ehet mindenki amit akar, csak valamivel könnyebb a kapcsolat felvétel ha szervezetünket mentesítjük a méreg anyagoktól.

Nem írtam gyertyákról sem, azt hiszem meg sem említettem.

A fórum indító kérdésére válaszoltam, talán segíthettem is neki.

Az angyalokhoz nem feltétlen kell imádkozni, de egy angyal napló jó szolgálatot tehet. Ezért nem is írtam konkrét kellékeket. Az egyes könyvekben erre kitérnek.

Miért vagy ennyire indulatos?

15. trait (válaszként erre: 14. - Cel)
2011. jún. 20. 10:26
Bocsi, de aki húst eszik, azt nem csípik az angyalok? S, ha nem gyertyafényben imádkozok, akkor az a tulipán hagymája alatt van velem együtt?
14. cel (válaszként erre: 4. - Baguster)
2011. jún. 20. 10:20

Mielőtt bármit is olvasnál, tarts egy tisztító kúrát, ne gondolj semmi extára. Megfelelő folyadékbevitel, főleg víz formájában, kávé, tea, egyéb serkentőszerek elhagyása és a hús mellőzése. Ezzel már egy nagy lépést teszel afelé, hogy jobban és érthetőbben vedd a neked szóló üzeneteket. Csendesedj el, fordulj befelé és figyelj az érzéseidre.

Könyvekből elsősorban és kezdetnek az angyalokkal való kapcsolatteremtéssel foglalkozókat ajánlom. Az ott leírtak szerint szerezd be azokat az eszközöket amelyek segítségedre lesznek a kapcsolat felvételben. Ha ez már megvan, nem kell ajánlanunk könyveket, te magad fogod megtalálni a neked valókat. Angyal kártyát most is beszerezhetsz, segítenek az intuíciók megértésében.

Sok szerencsét!

13. trait (válaszként erre: 11. - Dcf348385f)
2011. jún. 20. 09:59

Ja

:D

12. trait (válaszként erre: 10. - Noarashi)
2011. jún. 20. 09:56

Pár napos tanfolyamok, s 10ezrekbe kerülnek, s ezreket kérnek a hiszékenyektől.

Tesóm ment el reikishez, nagyon fájt a válla. Az hókuszpókuszált körülötte, elkért 8ezret 15 percért. A vállfájás maradt, pénz úszott, számla nyista.Maradt a doki.

Jelentkezhet bárki, a legtöbb helyen csak érettségi kell, aztán mehet a buli :)

11. dcf348385f (válaszként erre: 10. - Noarashi)
2011. jún. 20. 08:16
:DDD
2011. jún. 15. 12:50
Mekkora divat lett ez az ezotéria, és egyesek milyen jól megszedik magukat belőle. Amikor már jó pénzt lehet elkérni egy piros cérnáért is, na akkor már azért gond van :)
9. 03e8385f6c (válaszként erre: 8. - 2d23b5e087)
2011. jún. 15. 11:29

Ja...azt jelenti "fényhozó"!

Sőt ezt a nevet viselte egy híres püspök is,aki megtagadta valamelyik kis keresztény összejövetelen az Atanázt elítélő határozat aláírását, ennek köszönhetően gyorsan száműzték is egy időre, hogy ne végezzen több aknamunkát.

Ez a baj az egyházzal, nehezen tolerálja az alkalmazott ezoteriát:)

8. 2d23b5e087 (válaszként erre: 1. - Baguster)
2011. jún. 1. 16:56

Szia!


Ha már kérdezed, szerintem vegyél valami Sátánista könyvet, mert az a nyerő. Mivel tudjuk?, hogy Satanel(Lucifer) is Angyal volt. Nagyon jó arc, azért bukott meg!... ;)


Azért vigyázz, ne áss olyan mélyre, mert megéget a forró láva!?


Lehet, hogy nem ártana, ha felkeresnél egy pszichiátert. :))

2011. jún. 1. 14:05

20 éve foglalkozom ezos és spirituális dolgokkal, sok 100 könyvet olvastam, és nagyjából van már egy kialakult kép. Ez alapján írom Neked, hogy Walsch vagy Lee Caroll (Kryon könyvek) azok, melyek leginkább előre visznek ebben a tudományban, nem mellék/tévutakra. Mindkettejüknek 12 könyvből álló sorozatuk jelent már meg magyarul. Érdemes sorrendben olvasni őket, a Kryon könyvek sorszámozottak, a Walsch-nál már az első 3-at egy kötetben jelentették meg.

Kryon egy Arkangyal, aki üzeneteit Lee Caroll "veszi" és "közvetíti.

E-könyvben is többszáz könyvem meg van, tudok segíteni.

Angyalos könyvekben az Atlantisz Angyalai címűt ajánlom.

Persze mostanában már roskadoznak a könyvesboltok az ilyen témájú könyvektől, rengeteg jó, hiteles író és könyv van még. Én mégis azért ajánlom ezt a 2 sorozatot, mert ezek az alapoktól jutnak el a legmagasabb tudásig, 10-12 könyv elolvasásától átlátsz mindent, amire a spirituális fejlődésed során szükséged lehet.

2011. jún. 1. 14:03
szia.szepes mária könyvei is jók.
2011. jún. 1. 13:46
Bocsánat Minna :)
4. Baguster (válaszként erre: 2. - 16ef6aa640)
2011. jún. 1. 13:46

Ezen már túl vagyok, kicsi korom óta horoszkópokat bújok :) Most inkább a lélek az angyalok, a jóslás foglalkoztat..gondolkoztam, hogy veszek angyalkártyát, de ahhoz többet kéne tudnom...

Egyébként teljesen olyan, mintha üzenni próbálnának nekem fentről csak nem értem..

Manni köszi a válaszod :)

3. 16ef6aa640 (válaszként erre: 2. - 16ef6aa640)
2011. jún. 1. 13:41
*Eckhart
2. 16ef6aa640 (válaszként erre: 1. - Baguster)
2011. jún. 1. 13:41

Szia!

Szuper!:) Ha ilyesmik érdekelnek, akkor én a helyedben először a csillagjegyek tanulmányozásával kezdeném. Ha ismered, hogy melyikre mi a jellemző, akkor egyre jobban meg fogod érteni az emberek viselkedését, sokszor tudhatod majd, hogy mire számítsz, és nem utolsó sorban magadat is jobban megismerheted. Ajánlom neked ezen kívül Echart Tolle és Osho könyveit.

2011. jún. 1. 13:38

Sziasztok!

Elsősorban napok óta érzem,hogy itt az idő, bele akarok merülni az ezotéria területeibe.

Könyvet szeretnék vásárolni, de milyet?

Ami nagyon érdekel, az a lélek az angyalok hiszek a jóslásban is.

Valaki tud nekem segíteni esetleg privát üzenetben?

Lehet, hogy összezavarodtam most, de úgy érzem, hogy vmilyen hang belül sürget...

Köszi előre is!

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook