Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sikondai termálhotel fórum

Sikondai termálhotel (beszélgetős fórum)


2012. máj. 15. 23:43
Egy éves a fórum. Járt valaki mostanában a hotelben?
2011. jún. 2. 06:33

Köszi az eddigit.:)

Gyerekeknek játszóteret nem látok neten az oldalukon, illetve már pár napja a saját oldalukra se lehet rámenni, csak innen-onnan szállás ajánlókon keresztül.

Lehet már nincs is hotel.:)))

2011. jún. 1. 06:51
Ja igen, egyetlen baj (legalábbis amikor tavasszal voltam), hogy a közelben nincs se egy pub, semmi, amit gyalog el lehetne érni, a szállodának pedig nincs éjjel bárja. Persze kinek mire van szüksége, de azért fura volt.
2011. jún. 1. 05:16
Én is csak a fürdőben voltam, de az jó. Az árak meglepően alacsonyak más ilyen helyekhez képest, az alkalmazottak barátságosak, a hely maga is szép. Ha a hotelbe szeretnétek menni, van lehetőség kikapcsolódásra. Pár méterre tőle van egy tó, ami körül lehet sétálni, horgászni is lehet és a közelben kb 15 km-es körzetben igen sok látnivaló van.
2011. máj. 31. 22:47
eredetileg pécsi vagyok, sokat jártunk oda. most otthon voltam februárba és elmentünk a barátnőmmel. tök jó, nincsenek is elszállva árral. mondjuk én nem voltam a hotel részébe, csak a wellness részeget használtam. szerintem klassz.
2011. máj. 31. 22:40
Én kétszer voltam ott, legutóbb tavaly tavasszal. Egy perc gondolkodás nélkül visszamennék! Igaz, ez nem főszezonban volt, nem tudom ilyenkor mennyire van tömeg.
2011. máj. 31. 22:40

Szeretnék megtudni a lehető legtöbbet a Sikondai termálhotel szolgáltatásairól.

Ki hogy érezte magát?

Véleményetek erről a helyről. Jó-rossz, minden jöhet.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook