Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fizikóterápiáról kérdeznék! fórum

Fizikóterápiáról kérdeznék! (beszélgetős fórum)


5. f74da0b6b0 (válaszként erre: 1. - F9af72f4d6)
2011. máj. 31. 20:12
Szólni kell ha túl erős. Amúgy, én a kezelés elején mindig el vagyok kenődve, rosszabbul érzem magamat mint előtte, de ez normális esetben elmúlik, néhány napon belül.
2011. máj. 31. 16:59
hosszú távon megéri...szólni kell, ha kellemetlennek érzed, és akkor változtatnak az áramerőségen..
3. f9af72f4d6 (válaszként erre: 2. - Facucu)
2011. máj. 31. 15:32

A mai kezelés után egy órával, már Én is ugy éreztem, hogy döngölő fával vertek agyon....

Ezek után nem tudom van-e értelme még vissza mennem.....

2011. máj. 31. 15:16

Én is jártam kezelésekre, ha kellemetlennek érzed, szólj hogy vegyék kisebbre. Eleinte szinte fájdalmas volt, én a gerincemre kaptam, aztán a sokadik kezelés alkalmával már jobban el tudtam viselni. Ennek nem az a lényege, hogy minél jobban "rázzon" :)

Masszázsra is jártam, hát úgy éreztem mint akit döngölő fával vertek agyon...

2011. máj. 31. 15:04

Ma voltam életem első kezelésén, és kétszer úgy megrázott az áram, hogy mondtam hagyjuk abba a kezelést.

Az szeretném kérdezni, hogy ez normális hogy megráz(Én mozogtam) vagy ilyen azért nem szokott előfordulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook