Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késik a mensim, de a teszt negatív. Tud valaki segiteni? fórum

Késik a mensim, de a teszt negatív. Tud valaki segiteni? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 15. 06:44
sziasztok a segitségetekre lenne szükségem.késik a menszeszem csináltam tesztet is de semmit nem mutat.tegnap a hőm még 37 volt ma már csak 36.8 akkor van esélyrá hogy megjön a napokban.lehet hogy a vetélésem zavart be egy kicsit a ciklusba?spontán volt orvosi beavatkozás nélkül
18. 210759b8f3 (válaszként erre: 17. - Dadianya)
2011. jún. 1. 09:22

Azt mondom, annak örülj, hogy most nem pozitív a teszted. Azért ha továbbra sem jelentkezik a mensid, mindenképpen nézesd meg dokival magad, lehet egy ciszta, vagy hormon, vagy bármi.

Igen, nagyon rossz volt nekem, nagyon megviselt. Még mindig sokszor eszembe jut a dolog és nagyon szégyellem magam, hogy így történt. Mostanra azért szerencsére jól alakulnak a dolgok, 4 hónappal a missed ab után összejött... :)

17. dadianya (válaszként erre: 16. - 210759b8f3)
2011. máj. 31. 21:30
huha,most egy kicsit megijesztettél.hasonló cipöben járok énis,csak annyi külömbséggel,hogy nekem nem volt pozitiv tesztem.Sajnálak a vége miatt,nagyon rossz lehetett.
16. 210759b8f3 (válaszként erre: 13. - Dadianya)
2011. máj. 31. 20:16
Leírom a barátcserjével kapcsolatos tapasztalataimat: Én is elkezdtem tavaly használni. Igazából nekem rendben volt a ciklusom, de babát szerettünk volna és úgy voltam vele, hogy ártani nem árt. Többen is ajánlották, a bioboltban is ahol vettem, csak jót mondtak róla. Az első hónapot végigszedtem, majd enyhe mensi jelentkezett. Természetesen szedtem tovább, mert megjött, kicsit szomorú is voltam, hogy így sem jött össze a baba... aztán nem akart elmúni ez az enyhe barnás mensi, már több, mint egy hete véreztem, ami nálam ritka, és tudtam valami gáz van... Ma sem tudom, hogy jött a gondolat, de csináltam egy tesztet, ami erős pozitív lett. Ekkor nagyon beparáztam, hiszen a barátcserjét terhesség alatt tilos szedni! Rohantam orvoshoz, ahol megállapították a terhesség tényét, de szigorú fekvés, és utrogestan kezelés. És természetesen azt sosem felejtem el, amit kaptam az orvosoktól, hogy miért szedek mindenféle sz..t, ha azt sem tudom mit árthatok vele! Így utólag igazuk volt, azt sem tudom mi ez a szer, de én szedtem, mert mindenki ezt mondta... Sajnos pár hét múlva műtéti úton fejezték be a terhességem, és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a barátcserje miatt volt. A mai napig lelkifurdalásom van miatta...
15. bujuli (válaszként erre: 14. - Dadianya)
2011. máj. 31. 15:13

Ez a hormonváltozásoktól van, nekem is hull, egyébként. Szerintem vizsgáltasd ki magad. Én most félidőben voltam a dokinál, kiderült, hogy van peteérésem. Inkább a nyálkahártyával van a gond

Meg most meghatározott időben végzett vérvételek is kellenek a hormonszintek megállíptásához. Sztem mindenképpen vizsgáltasd ki magad.

2011. máj. 31. 15:03
És én ugy veszem észre,hogy mintha hullana a hajam is.
13. dadianya (válaszként erre: 10. - 210759b8f3)
2011. máj. 31. 15:02

szia.Milyen rossz tapasztalatod van a barátcserjével?

Már szedtem a clostit,sajnos nem segitett,söt az is csak cisztát csinált és a doki jobbnak látta abbahagyni.


De akkor is lehet pozitiv a teszt,ha van ez a rozsaszines valami?Igaz nem mindig,

12. bujuli (válaszként erre: 4. - Dadianya)
2011. máj. 31. 14:59
Igen, én másfél éve ezzel küszködök. Sőt, nekem menszi után 3-4 nappal egy újabb pár napos barnzás jelentkezik. Ez vagy egy peteérési zavar vagy a nyálkahártya felépülésének a zavara. Nálam ez utóbbi van.
11. 5819723512 (válaszként erre: 6. - Dadianya)
2011. máj. 31. 14:49

Cisztáim várandósság alatt lettek. Nem vették észre csak a sürgős császárkor. Egy petefészkem bánta :(


Nem szégyellek róla írni, minél többször elfogadom ezt annál könnybe feldolgozni.

És ha úgy érzem belevágunk hogy Robinak kishúga szülessen :D

2011. máj. 31. 14:48

Szia. Nekem a barátcserjével vannak rossz tapasztalataim. Soha nem szednék be belőle. Inkább megkérdezném a dokit, aki ha szükséges normális gyógyszerrel beállítja a mensit. Mindenkinek máshogy hatnak ezek a 'varázsszerek'. Van akinek helyrehozza (bár ez igen kevés), van akinek még jobban bekavar a ciklusaiba. Én azt mondom, hogy bízz az orvosodban, beszélj vele, és tutira talál valami megoldást a ciklusod rendezésére.

Ja és még lehet az a teszt pozitív is, pár nap és kiderül....

2011. máj. 31. 14:47
Igen, ciszta okozhat ilyen problémákat. Keresd fel az orvosod, egy uh mindenre fényt kerít!
8. 5819723512 (válaszként erre: 5. - Dadianya)
2011. máj. 31. 14:46

Köszönöm :)


Igen mi vagyunk a mindent megcáfoló esetek, bár a teszte elött is voltak furcsa jelek: a Greace klinikán vagy 8x elsírtam magam, a lépcsőházban terjengős krumplis tészta szagától hazáig rohantam. Kabátba rogytam a WC elé :S


Egy furcsa érzésem volt teszt után, hogy menjek vissza néztem meg újra. Olyan halványka volt mint egy vékony hajszál.


Nagyon nagyon drukkolok hogy úgy alakuljanak a dolgok ahogy szeretnéd!!!!

7. Szedrecske (válaszként erre: 6. - Dadianya)
2011. máj. 31. 14:46

Nekem volt ez is az is, 3 hónapig nem jött meg és az ciszta volt, sok negativ teszttel, dehát én még a dokinak sem hittem:))))

Aztán amikor a ksifiam megfogant, akkor is csak a késést követő 10. napon lett pozitiv, addig folyton negativ.

Tehát szerintem bármi lehet:)))))

6. dadianya (válaszként erre: 3. - Reggie love)
2011. máj. 31. 14:44

Szia!


Kicsit el vagyok kenödve,mert lehet,hogy valami cisztam van és attol nem jön meg.Lehet ez,ez okozhat késést vagy ilyen galibát?

Igaz ebben a hónapban még nem teszteltem.Félek a csalódástól.

5. dadianya (válaszként erre: 2. - 5819723512)
2011. máj. 31. 14:42

Szia!


Gratulálok a kisfiadhoz:-)

Pedig azt irja a teszt,hogy késöbb már nem érvényes a leolvasás.De ez akkor most megcáfolta.

2011. máj. 31. 14:39
Szedem a barátcserjét,mert sokat késett,de ha megjött,akkor sok volt és váladékos és 2 hétig tartott.Miota szedem azóta napra pontosan megjön és jóval kevesebb van és 5 napig tart,ami a normális.De most 2.honapja napra pontosan jelentkezik,nagyon kevés van,szinte csak rózsaszin és csak 3 napig tart.Mult hónapban teszteltem,de negativ lett.Volt már igy valaki?
2011. máj. 31. 14:38

Nekem is volt, hogy nyaralás előtt 4-5 napot késett. Már úgy volt, hogy elmegyek a nőgyógyihoz valami injekcióért ami elősegíti a mensit, de akkor megjött!


Drukkolok!

2011. máj. 31. 14:38

szia,


A mensim késett. Teszt persze negatív volt. Letörtem. Másnap reggel új teszt negatív az első 5-10 percben. Nem akartam elhinni, kivettem a kukából 20 perccel később :S erre egy halványka pozitív volt.

A kisfiam itt ül mellettem és lassan 11 hónapos lesz :D

2011. máj. 31. 14:36
Késik a mensim, de a teszt negativ.Tud valaki segiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook