Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi történik ha egyszer használatos napi lencsét másnap is berakunk a szembe? fórum

Mi történik ha egyszer használatos napi lencsét másnap is berakunk a szembe? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 30. 22:41
csak tedd bele :) ne nagyon maszatolgassad szerintem, vékony a napilencse nagyon, könnyen sérül!
2011. máj. 30. 21:40
huu,köszönöm dejó:) és tisztítani egyik napról a másikra ilyen speciális folyadékkal kell,mintha havi lencse lenne (mert nekem ezt a napit nem kell tisztítanom elvileg..) vagy csak visszarakni a tartójába amiben van egy kis folyadék..?
2011. máj. 30. 20:32
Szia,minden hozzászólónak igaza van, 2 napig használhatod,én is jártam igy.
6. Nike
2011. máj. 30. 20:28
Semmi, két napig nyugodtan lehet hordani.
2011. máj. 30. 20:25

semmi

gond nélkül bírja

2011. máj. 30. 20:21

semmi :)

nem lesz tőle semmi bajod.

én a kéthetes lencséket két hónapig hordom általában, minden nap ápolom, éjszakára kiveszem, semmi bajom.

van valamennyi ráhagyás, persze nem olyan oxigénáteresztő képességűek,és nem olyan nedvességtartalmúak, h mondjuk hosszú hónapokig hordjad, de pár napig simán lehet.

szia!

2011. máj. 30. 20:20
Semmi különös... Ha folyadékban volt,semmi baja nem lesz :) De többször ne nagyon használd,én jártam úgy hogy egyszer használatos lencse negyedik viseléskor elszakadt a szememben.... :S Volt pánik,de ki tudtam szedni.. :)
2011. máj. 30. 20:19
Semmi. 2 napig simán lehet hordani.
2011. máj. 30. 20:14
Mi történik ha egyszer használatos napi lencsét másnap is berakunk a szembe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook