Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a sarkam, milyen krémmel kenjem a gyulladás lehúzására? fórum

Fáj a sarkam, milyen krémmel kenjem a gyulladás lehúzására? (tudásbázis kérdés)


27. kmarianna (válaszként erre: 24. - Csillucy1976)
2011. jún. 3. 08:55
A mozgás és a táplálkozás! Mindennek a kulcsa! Igaz!!
26. ac808a6b30 (válaszként erre: 18. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 15:10

Tul.képpen a karkötöbe beépitett hologram 7.83 Hz frekvenciára van hangolva.

1952-ben W.O. Schumann fizikus felfedezte, hogy a Föld és az ionoszféra között van egy réteg, ami ezzel a 7.83 Hz-frekivel rezeg, és ez olyan pozitivan hat ránk, hogy tul.képp ennek köszönhetjük, hogy élünk, elkezdték a tudósok vizsgálgatni, és elnevezték ezt az élet frekvenciájának, ezért Nobelt is kapott Schumann 57.-ben. Sajnos ez nem állandó rezgés, hanem elkezdett emelkedni az évek során, plusz ugye negativ hullámaikkal hatnak ránk az elektroszmogok, rádió, mikro, tv, mobil, wifi stb, ezért is van az, biztos láttad már a tv-ben, hogy az ürhajosok fent az ürben ezt a 7.83 Hz-t mesterségesen generálják generátorral, ill. belülröl kibélelik az ürhajót valami alufóliának kinézö anyaggal, mert ök már olyan távolságban a földtöl meghalnának, rájuk nem hat ez a Föld pozitiv hullámhossza.

Akik hordják, nagyon jó tapasztalatokról számolnak be alvással, mozgászervrendszeri, izületi panaszaikkal kapcsolatban, de ha tudjuk, mit okozhatnak a káros sugarak, akkor tudjuk, miben vehetünk észre javulást, ha kiküszöböljük a hatásaikat. Van, akinek a migrénje mulik el, gerincsérvesek a jobb egyensulynak köszönhetöen nem szenvednek a fájdalomtól, van, akinek a hajhullása, kóros izzadékonysága javul vagy mulik el, keringést, ezzel együtt vérnyomást normalizál sok esetben, tul.képpen a belsö bioritmusunk válik normálissá ezáltal, de most épp 1 70éves szélütéstöl bal oldalára lebénult bácsinak kezdett el 3 óra viselés után bizseregni, melegedni a bal keze, majd 1 hét mulva már vigan hivtak, hogy mozgatja az ujjait és fel tudja emelni a béna karját, a helyes frekvencia fontosságát egy kineziologus tudja igazán megerösiteni!

25. erikpipi (válaszként erre: 22. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 12:27
Tavaly masszíroztak, nyirokmasszázst kértem, és majd 2 hétig nem fájt..:) Utána visszajött.
2011. máj. 30. 12:11
neha nem art egy kicsi lugosito taplalkozas hogy a veredbol kiseperjek a mergeket. olvass utana a lugosito taplalkozasnak is a vilaghalon, idonkent azt sem art beiktatni az etrendbe, alkalmazom en is, es koszonom jol vagyok. ha fogyassal van gondotok, abban is segithetek mar. mert 3 honapja belefogtam egy projektbe es sikeres. es a tovabbiakban sem jonnek majd vissza a plussz kilok...tehat mindenre oda kell figyelni.az etkezes es folyadekbevitel elso helyen kell alljon. aztan a napi torna elengedhetetlen.ezek a modszerek altal meg a lelkunk is felüdül. masképp nem elhetunk egeszseges eletet.
23. kmarianna (válaszként erre: 20. - Erikpipi)
2011. máj. 30. 12:06
Megpróbálom a lábtornát is. Erről is írtak jókat a neten.
22. kmarianna (válaszként erre: 20. - Erikpipi)
2011. máj. 30. 12:06
Kicsi túlsúlyom van, de nem számottevő.
2011. máj. 30. 12:04
Voltam különben reumatológián ,de nem írtak semmit.
20. erikpipi (válaszként erre: 12. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 12:03
Próbál lábfejtornát.Feszítsd meg a lábfejed, mintha spiccbe lenne, majd ugyan ezt magad felé, és tartsd egy ideig így. Picit fáj, de nem vészes, állítólag ez is sokat javít a helyzeten. Ha van túlsúlyod esetleg ,akkor a fogyás még többet javít.
19. kmarianna (válaszként erre: 17. - Csillucy1976)
2011. máj. 30. 12:03
Igazad van! Sajnos a háziorvosunk nem a leg remekebb!Sokszor nekünk kell megmondani mit írjon föl!Ezért tájékozódom előbb.
18. kmarianna (válaszként erre: 10. - Ac808a6b30)
2011. máj. 30. 12:02
Hologramos karkötőről nem sokat tudok! Írsz róla bővebben?
2011. máj. 30. 12:02
lehetnek reumatikus fajdalmak, foleg idojaras valtozas eseten. lehetnek verkirengesi problemakbol eredo fajdalmak. stb stb sok minden okozhat fajdalmat. termeszetesen mindenkeppen fel kellene keresned kezeloorvosod, mert a pontos diagnozist o allithatja fel. es kuldhet tovabbi vizsgalatokra, de az Aloe veras keszitemenyek nem art ha megtalalhatoak az otthoni gyogyszertarad polcain, -aranyat ernek!
16. kmarianna (válaszként erre: 14. - Csillucy1976)
2011. máj. 30. 12:00
Köszönöm!
2011. máj. 30. 12:00
Volt hogy jobb lett, aztán újra előjött. Valószínű, terhelésre.
2011. máj. 30. 11:59

ha orvosnal voltal a sarkaddal, akkor o megmondhatta mi lehet a fajdalmad kivalto oka. szereny velemenyem szerint, legyen az gyulladas, vagy barmilyen eredetu tunetegyuttes, sajat tapasztalatom alapjan tudom ajanlani neked az Aloe veras keszitemenyek gél formajat. pontosabban amelyben teafa olaj es E vitamin talalhato.rovarcsipésre, viszketegségre, fájdalomra, sot vénas megbetegedesekre is ajanlatos, -en alkalmazom, idonkent es hatasos, elegedett vagyok vele. a gyogynovenyek hato erejeben hiszek.-allergiat nem valt ki a boron, ugyhogy nyugodtan alkalmazhatod Te is. ha barmilyen kerdesed van Neked vagy barki masnak egeszsegugyi temakkal kapcsolatosan, szivesen valaszolok, akar privat uzenetben is. szep napot.


[link]

2011. máj. 30. 11:58
Az orvosok is először krémeket javasolnak, nem műtétet.
12. kmarianna (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2011. máj. 30. 11:56

Én is ezt olvastam és köszi!

Megpróbálom jegelni és krémezni. Az egyik ismerősöm svédkeserűvel kente.

11. 41fdab80c1 (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2011. máj. 30. 11:56
Na, ez az talán egyszerre is írtuk, de ő szakember módjára fogalmazott.
2011. máj. 30. 11:53

Nekem nem fáj, mióta hologramos karkötöt hordok (eredetit!!!), az tuti a térd, hát, nyak stb, magyarul izom és izületi fájdalmakra!


Jobbulást!

9. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 11:53
Szerintem ez sajnos nem olyan probláma, amit a "mondta"-val, vagy "olvastam"-mal megnyugtatóan le lehet rendezni, mert ha pl. kezdődő csontkinövésed van, azt nem fogja a krém, vagy a vizesruha helyrehozni. Mielőbb meg kellene mutatni orvosnak, hogy hamarabb túl légy rajta.
2011. máj. 30. 11:52

"A sarkantyú csontkinövés a sarokcsonton. A sarokcsonton tapadó inak vagy kötőszövet (faszcia) fokozott húzó hatása miatt keletkezik.


A sarkantyú gyakori, de általában nem okoz fájdalmat, csak ha gyulladás lép fel a környező szövetekben. Sarok fájdalom szindrómának is nevezik. Az első panaszokat jellemzően reggel, felkelés után az ágyról lelépéskor veszi észre a beteg. A fájdalom megjelenhet hosszabb ülés után az első néhány lépés megtételekor is.


Már fizikális vizsgálatkor rendszerint felismerhető a kórkép. A sarok talpi részének megnyomása ott, ahol a lábboltozat kezdődik, általában fájdalmas. Ha a sarok közepe is nyomásérzékeny, az begyulladt nyálkatömlőre utal. A röntgen megerősítheti a diagnózist, de eleinte még normális is lehet.


A kezelés célja a fájdalom csökkentése. A láb és a lábboltozat kipárnázása, bekötése, vagy talpbetét használata, mellyel a sarok rögzíthető, nagymértékben csökkentheti a talpi bőnye (faszcia) húzódását, és ezzel a fájdalmat. Sarokpárnácskák és jó támaszt adó, lágy talpú cipők szintén segíthetnek. Lábszárnyújtó gyakorlatok és jeges masszázs is hatásos. Ez utóbbi során egy bizonyos bőrfelületet masszíroznak jéggel. Egyik változata az, amikor egy papír pohárban megfagyasztják a vizet, majd megfordítják a poharat, és a jéggel dörzsölik a bőrt. Ahogy a jég elolvad, a papír fokozatosan ledörzsölődik. Kortikoszteroidok és helyi érzéstelenítő keverékével beinjekciózható a sarok fájdalmas területe. A legfájdalmasabb sarkantyúkat sebészileg távolítják el. ((A Szerkesztő megjegyzése:a panaszokat nem a csontkinövés, hanem a talpi bőnye húzása okozza, ezért nem a csontot vésik le, hanem a faszcia tapadását vágják át. Általában a faszcia eltávolítása sem szükséges)


A sarkantyú vagy a sarokcsont alapjánál lévő kinövéstől a lábujjak alapjáig futó tömött bőnye (talpi faszcia) műtéti eltávolításához csak akkor tanácsos folyamodni, ha az állandó fájdalmat semmilyen más kezelési módszerrel nem sikerült enyhíteni. Csak végső megoldásként jöhet szóba, mert a kimenetele nem megjósolható. Esetenként a fájdalom a műtét után is megmarad."

7. 07ef312119 (válaszként erre: 5. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 11:51
Azt még nem próbáltam.
6. 07ef312119 (válaszként erre: 3. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 11:50
Nem tudom,nekem is szokott fájni ha sokat járok papuccsal. Tavaly nyáron annyira fájt,hogy alig tudtam lábra állni.
2011. máj. 30. 11:50
Rozmaringos krémmel kentem, ami fagyaszt is. Van jobb?
2011. máj. 30. 11:49
A megadott tünetek teljesen azonosak azzal amit olvastam
2011. máj. 30. 11:48
Csak elkezdett fájni és azt olvastam a neten, gyulladás okozza.
2. 07ef312119 (válaszként erre: 1. - Kmarianna)
2011. máj. 30. 11:46
Mitől fáj?
2011. máj. 30. 11:44
Hosszabb ideje fáj a sarkam. Pihentetést, borogatást, jegelést ajánlanak és gyulladáscsökkentő krémet. De mi a leghatásosabb? Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook