Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Süthető gyurmából ékszerek fórum

Süthető gyurmából ékszerek (beszélgetős fórum)


10. 6f773a273c (válaszként erre: 9. - Suzanne7)
2011. jún. 1. 22:02
nekem nincs sajnos specifikus ötletem,pillanatragasztóval csinálnám (mindent azzal ragasztok:P),de nem biztos,hogy okos ötlet.
2011. jún. 1. 21:53

Köszönöm a segítségetek:)

Nézegetettem a szetteket és láttam van hozzá fényes lakk is ez ilyen fixáló?Ha ékszert készítenék akkor mivel ragasztom hozzá a gyűrű vagy fülbevaló alaphoz?

8. 6f773a273c (válaszként erre: 5. - Suzanne7)
2011. jún. 1. 15:09
én nem használtam semmit,kézzel csináltam,azt amire gondoltam,tehát sablont sem használtam.Nővérem szerintem szintén nem használt semmit,max ahhoz hogy átszúrja a gömböcskét,használt egy tűt.
2011. máj. 31. 15:49

Szia!:)

Lehet hozzá speciális eszközöket kapni,de csak az Etsy-n(sok-sok sablon van),de a postaköltség elég húzós(amerika),és a cuccok sem túl olcsók.:S

Itthon esetleg speckó késeket kapsz a hobby boltokban,de szerintem elég egy egyszerű kés is,amit befogsz,vagy a papírboltban is vehetsz olyan müanyag kést.:)

Szerintem elég könnyű vele bánni,én is ékszereket,kis szobrocskákat szoktam készíteni.Attól függ egyébként,hogy milyen gyurmát veszel.Mert pl. a legdrágább a legjobb(Fimo),de a Cernit sem rossz,csak egyes színek morzsolódnak.

Remélem tudtam segíteni!:)

2011. máj. 30. 10:34
gondolok itt sablonra pl.
5. suzanne7 (válaszként erre: 3. - 6f773a273c)
2011. máj. 30. 10:34
És kell hozzá valami speckó eszköz vagy semmi különös?
4. suzanne7 (válaszként erre: 2. - Danina)
2011. máj. 30. 10:33
Nagyon jó,köszönöm:)
2011. máj. 30. 10:32
én süthető gyurmából pici szobrokat csináltam,de a nővérem csinált gyöngyös karkötőt.azt mondta nem nehéz:)
2011. máj. 30. 10:31

Szia!

Nézd meg itt,talán többet tudsz meg róla:

www.ircsi.eoldal.hu/.../ekszerek_sutheto-gyurmabol.html

2011. máj. 30. 10:24
Barátnőmnél láttam,neki ilyen gyurmából készült gyűrűje van és nagyon tetszik:).Nehéz ezzel vele dolgozni?Kell valami különleges eszköz a gyurmén kívül amivel ilyen ékszereket tudok készíteni?Nagyon felkeltette az érdeklődésem :).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook