Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesgondozás Miskolcon fórum

Terhesgondozás Miskolcon (beszélgetős fórum)


7. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 6. - Cstbrigi)
2011. máj. 30. 13:22
Nagyon szépen köszönöm!!!
6. cstbrigi (válaszként erre: 3. - 4bd8ba24e4)
2011. máj. 30. 13:15

Ismerős ez a Szolnok-Miskolc mizzéra... :-) bár nekünk kicsit mások voltak a körülmények... mindegy...

Szóval elvileg az a lényeg, hogy te hova viszed haza a babát. Keresd meg a területileg hozzátok tartozó védőnőt - mármint a miskolcit, és akkor Ő meg tudja neked mondani pontosan, hogy hova kell menned tanácsadásra, meg minden mást is. Amúgy is nagyon sokat tudnak segíteni.

Egyébként most jelen pillanatban ugyan nem vagyunk otthon, de miskolci vagyok én is. Ha tudok segíteni bármiben, nyugodtan írj - akár priviben is.

Szép napot!

5. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 4. - Pillango2004)
2011. máj. 30. 13:13

Azért köszönöm!

Én ha isten is úgy akarja akkor a Semmelweis-ben fogok szülni!!!

remélem sikerül elintézni mindent!!!

4. pillango2004 (válaszként erre: 3. - 4bd8ba24e4)
2011. máj. 30. 13:09

Hu-ha!

Ebben nem tudok segíteni sajnos!

De ha a megyeiben fogsz szülni, ott van tanácsadás.

Én oda jártam és nem a körzeteshez!

De ebben biztosat csak a dokitól remélj!

2011. máj. 30. 10:32

Az a helyzet hogy itt lakunk már lassan fél éve albérletben de a lakás tulaja nem engedi hogy bejelentkezzünk!!!

Orvost már találtam azzal nincs gond de úgy tudom hogy terhesgondozásra/tanácsadásra csak az állandó lakcím szerinti körzetbe mehetek ami Szolnokon van!!!Szerinted elvállal az aki itt illetékes?Vagy csak azt nézik hogy hova viszem haza a babát????

2011. máj. 30. 08:44

Szia!

És mi lenne a kérdésed?

Ha tudok segítek!

2011. máj. 29. 23:25

Sziasztok!

Még nem tudom babás vagyok e majd most fog kiderülni de lenne pár kérdésem a terhesgondozási ill.tanácsadási lehetőségekkel kapcsolatban!

Nem egyszerű az esetem.....


Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook