Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sunrider méregtelenítő tea és zsírbontó kapszula fórum

Sunrider méregtelenítő tea és zsírbontó kapszula (beszélgetős fórum)


18. tomka1
2010. szept. 29. 08:51

Sziasztok!


Én a FORTUNE DELIGHT "A nyirokér-rendszer salaktalanítására való porról érdeklődnék? Használta-e már valaki milyen tapasztalatok vannak? Ahogy itt olvasgattam nincsenek valami jó évéleméynek. Én nemrég hallottam először a sunrider-ről vegyes véleméyneket. Aki ezt a nyirok port használja jókat mondott róla, de alapjában a sunrider-ről nem hallottam valami jókat.


Köszönettel: Zsu

17. hold555 (válaszként erre: 1. - 8d7dbec8f1)
2009. jún. 5. 19:35

Kedves Fórumozók!


Szeretném leírni a saját tapasztalatomat, remélem sok ember segítségére lesz!

10 hónappal ezelőtt pajzsmirigy túlműködést diagnosztizáltak nálam, és mivel annyira nem volt súlyos, 2 db Metothyrin gyógyszert írtak fel rá. A tüneteim heves szívdobogás (100-as pulzus) és fáradékonyság volt. Mivel a gyógyszer szedését nem akartam hirtelen elkezdeni (félek minden ilyentől), ezért a Sunrider Prime Again, Alfa 20C, és a Life Stream szedését kezdtem el próbaként. Az interneten utána néztem pontosan milyen adagra van szükség az esetemben, és mely készítmények felelnek meg erre a betegségre. A Prime Again esetében nagyobb adagokat javasolnak pajzsmirigy problémákra. (20 napig szedtem 3x2 Prime Again, 2x1 Alfa 20C, 1x1 Life Stream.) Ami velem történt azután nem kívánom senkinek! A pajzsmirigy hormon értékeim HATSZOROSÁRA (!) emelkedtek, és TELJESEN FELBORULT a hormonháztartásom!!!! Az idegrendszerem teljesen kikészült, és eleinte fogalmam nem volt hogy miért.

Ez kb. márciusban volt, amikor elmentem AKUPUNKTŐRHÖZ (aki egyben orvos is) egy barátom tanácsára. Az akupunktőr teljesen kiakadt, és leállított a készítményről. Azt mondta, hogy ha még egy darabig folytatom a Sunrider kúrát (ilyen adagban), nem biztos hogy élve (vagy komolyabb károsodások nélkül) megúszom. Mivel a már eleve TŰZ elem okozta pajzsmirigy túlműködésemre nagy mennyiségű szintén TŰZ elemet szedtem. Tehát a Prime Again egyáltalán nem jó, sőt veszélyes pajzsmirigy túlműködés esetén! Azóta több hónap eltelt, és most kezdek az akupunktúrás kezelés hatására javulni, kezd a hormonrendszerem is stabilizálódni. El nem tudom mondani mennyit szenvedtem (részben a saját hülyeségem miatt) ez elmúlt hónapokban (tűz elem okozta álmatlanság és felfokozott nyugtalanság, étvágytalanság).

Mivel úgynevezett "vese YANG túltengésem" lett, ezért minden felső szervemben szintén kialakult (üres tűz állapota).

Ja, emellett már rendesem szedem a Metothyrin gyógyszert is, és így kezdek helyrejönni. A hormoneredményeim (FT3, FT4, THS) lassan a normálishoz közelítenek. Az étkezésemre azóta is nagyon kell ügyelnem (YIN típusú táplálkozás), nem ehetek sem erőset, sem fokhagymásat, sem túl fűszereset. És az orvosom által adott gyógynövényes golyócskákat kell szednem. Ami számomra igazán dühítő: Az Interneten Sunrideres honlapokon CSAK RÉSZINFORMÁCIÓK VANNAK A TERMÉKEKRŐL, és ez VESZÉLYES!!! Az eredeti adagoláson túl, javasolják az adagok emelését!

Nem vonom kétségbe pl. Calli tea jótékony hatásait, de kérlek Titeket CSAK ÓVATOSAN használjátok, és kérjetek ki előbb a Hagyományos Kínai Orvosláshoz VALÓBAN értő SZAKEMBER TANÁCSÁT (fontos a pulzusdiagnosztika...stb.)!

16. dAdrienn (válaszként erre: 15. - 1eb84e4bad)
2009. máj. 14. 15:10

Szia!


Nem tudom aktuális-e még a kérdésed. A termékekről a cég hivatalos honlapján (sunrider.hu) tájékozódhatsz. Én 13 éve fogyasztom a sunrider termékeit, mindkét gyermekemnek 4 hónapos kora óta adom a nekik szükségeset, mert nem adhatok ezeknél jobbat.


Ha a honlapon olvasottak felkeltik az érdeklődésedet, azt javaslom hallgass meg egy bemutatót. (ha nem ismersze senkit aki ezzel foglalkozik, megpróbálok segíteni)


Olvastam a hozzászólásokat, sajnálom, hogy vannak, akiknek rosszak a tapasztalataik. Én azt gondolom, hogy ez is egy szakma, amit lehet jó és rosszul is csinálni, egy esetleges "erőszakos" sunrideres ne tántorítson el a termékektől, mert azok tényleg jók!

2009. máj. 9. 13:49
sziasztok, ho lehet részletesen olvasni a termékekről? Engem most a tea érdekelne, de körülnénék más dolgok után is.
2009. ápr. 28. 21:20

EGyszer én is voltam egy ilyen Sunrider -es termékbemutatón, és a Nő vérig volt sértődve, hogy nem vásárolok, mert nincs rá pénzem...


Meg az édesítőszernek valami arctisztító a neve, csak azért, mert nem engedték édesítőként a kereskedelmi forgalomba...


Röhej!!

2009. ápr. 20. 08:48

Sziasztok!

Tegnap meglátogatott egy erőszakos sunrideres. Akitől eddig vásároltam az megértette, hogy nem kívánok tovább élni vele, erre most a főnöke rámerőszakolta magát. Mondtam neki, hogy nem akarok vásárolni, ő mondta, hogy nem is azért jön, hogy eladjon valamit. Errefel tartott nekem egy minibemutatót, és előszedte a cuccot, amit ennem, és innom kellene. Amikor mondtam, hogy nem akarok venni semmit, halálosan megsértődött. És mivel tényleg elég rossz állapotban vagyok, elkezdett rá célozgatni, hogy enélkül nagy bajaim lesznek. Úgy felhúzott a saját otthonomban, az én drága időmet pazarolva, hogy még most is füstölgök. Sajnálom, hogy egyszer is vettem ezekből a vackokból, teljesen feleslegesen költöttem rá súlyos ezreket!

12. Miszti3 (válaszként erre: 11. - Bársonytappancs)
2009. márc. 29. 19:35

Sziasztok!

Egyetértek Veled Bársonytappancs! A kezdeti lelkesedés után én is ott kötöttem ki, hogy ugyanazokat az alapanyagokat töredéke áron szerzem be. Ezek tényleg nagy rablók! A Káli tea helyettesíthető jóminőségű zöld teával, és minden más kapszullájuk helyett is van óriási választék a bio boltokban.

Néha úgy meg tudják hülyiteni az embert ezek a rámenős, megnyerően-nagydumás hálózati terjesztők. Jól be vannak tanítva, mivel kell hatni az emberekre, tréningeken gyakoroltatják be velük a bűvös mondatokat.

Már párszor megszívtam ilyesmit, olyan hiszékeny tudok lenni, sok pénzem bánja már.

Eldöntöttem, hogy eztán minden ilyen marhaságot a netten alaposan le fogok tesztelni, mielőtt bedőlnék.

Mások okulására is írom.

2009. márc. 29. 14:27

Sziasztok!

Hosszú ideig fogyasztottam Sunrider termékeket (alapvetően a bőröm miatt kezdtem el), és bár a közérzetem jobb lett, átütő hatást nem tapasztaltam. A kozmetikumaik nagyon jók, viszont számomra horror áron kínálják őket, és most már nem meglepő módon a bőröm akkor tisztult ki, amikor a SR termékeket elhagyva, lelkileg elkezdtem magam igazán rendbe tenni.

A jó hír az, hogy tiszta növényi alapanyagokból készült termékeket már máshol is be lehet szerezni, és az MLM rendszer kihagyása miatt a SR ár töredékéért (pl. a SR sampon 6.000,- Ft körül van, míg a Faith in Nature sampon 1.200,-1.400,- Ft-ba kerül, attól függően, hogy hol veszed meg. Igen, tudom, hogy a SR termékek koncentrátumok, mégis tapasztalatból mondom, hogy az ár-érték arányt tekintve megéri kicsit nézelődni a neten.).

Azzal egyetértek, hogy fontos a minél tisztább táplálékkiegészítő, kozmetikum, mosószer, de nem érzem, hogy a SR valóban annyira egyedülálló lenne a piacon, mint ahogy azt sokan hangoztatják.

2009. márc. 3. 11:53

Sziasztok!

Az utolsó írásom, óta vagyis kb.fél éve fogyasztom a Sunrideres termékeket. A teát, a fortuna delight-tet gyümölcsmosót, és édesítőt ajánlották, mint első lépést az egészségem helyreállításához.

Nekem semmi jó tapasztalatom nincs, sőt mondhatom vége a bizalomnak. Azóta sokat romlottam minden tekintetben, nekem pl. a vérnyomásom is emelkedett, meg kellett duplázni a gyógyszeremet, állandóan fáradt vagyok, és nincs erőm.

Azt nem gondolom, hogy ettől a terméktől kerültem padlóra, de hogy nem segített rajtam az biztos.

2009. febr. 17. 14:12

Szia Margitnéni!

Én Január 1-től a Káliteát progálgatom, napi 1-1 literrel iszunk a férjemmel együtt. Frissebbnek, elevenebbnek érzem magam, kb. olyan hatást érzek, mintha kávéznék, és az feldobna. Régebben előfordult, hogy napközben elálmosodtam, vagy lusta voltam felálni a helyemről, ha leesett valami, stb. Ebben pozitív változást érzek.

A férjem január közepe óta szedi a Lifestream kapszullát. Több évre visszavezethető, komoly vérnyomásproblémák miatt beszéltem rá, napi 2 szemet szed. 50 napra való a kiszerelése. Semmiképp nem lehet várni ezektől a szerektől azonnali javulást, fokozatosan épülnek be a szerek a szervezetbe. Eddigi tapasztalat: A per érték lement 100 alá, és többször is volt olyan, hogy nem szedte be a gyógyszerét, mert 120-130-ra csökkent a felső érték is. 2 éve, mióta kiderült a betegsége, napi 2 alkalommal mérjük a véenyomását, ugyhogy van összehasonlítási alap. A gyógyszeradagokat idönként emelni kellett, mert sokszor kevésnek bizonyult. Remélem 5-6 hónap alatt még jelentősebb eredmény lesz.

Üdv. Miszti

2008. aug. 5. 14:36

Sziasztok!

Én is gondolkodom rajta, hogy ki kellene próbálni, de honnan tudjam, hogy melyik jó nekem!? Többféle bajom is van, olvasgattam, hogy milyen betegségekre mit ajánlanak, és pl. a sovány fiamnak ugyanazt, mint nekem, aki kövér vagyok.

Mindenki mondja, hogy sokba kerül, de nem találom mennyibe, ill. hogy egy fogyókúrához mennyibe kerül a cucc.

Sokan foglalkoznak vele biztos, de nem találtam megfelelő tájékoztatást, vagy csak nincs türelmem, sok a munka. Szóval jó lenne többet tudni róla, kinek miben volt hasznos, miben nem!

2008. júl. 31. 14:48

Sziasztok!


Mindenkinek csak ajánlani tudom! Én most adtam le 6 kg-ot, de még kell fogynom.

A tea önmagában nem fogyaszt, viszont fontos eleme a fogyókúrának. Tisztítja a testet, így az egyre kevesebb édességet, meg egyéb nasit kíván.

A kapszula szedését is javaslom.

Én a magam részéről a NuPluszt is eszem, amikor rámtör az édesség utáni vágy, vagy csak nassolnék.

Egyébként a teljes karcsusító programjuk fenn vann a neten

Sziasztok

6. NOA
2008. jún. 30. 13:56

Évekig ittuk a teát a vizet hajtja.Más jótékony hatását nem vettem észre sajnos.

Pedig fogynom kellene.

2008. márc. 21. 19:04
én ma vettem meg a teát,csupa jót hallottam róla.holnap főzök belöle kiváncsi leszek .ismerősöm azt mondta gyerekek is ihatják kis mennyiségben 2-3 dl/nap
4. Talentum (válaszként erre: 3. - 8d7dbec8f1)
2008. jan. 22. 12:54
én most is eszem, és nemcsak azért, mert zsírbontó. az egész életminőségedet fel fogja *zni, jobban fogod magad érezni, mint korábban. egyed bátran, nagyon jó élelmiszerek. én annyira beleszerettem, hogy ajánlom ismerőseimnek is. a pénzt meg igenis megéri. nem fogsz az áruházban a chipsek, meg csokik között téblábolni, mert nem fogod kívánni őket.
3. 8d7dbec8f1 (válaszként erre: 2. - Főtündér)
2007. okt. 16. 21:26
Köszönöm az infót! A diéta megvan, a fogyás megvan,cukor elhagyva, kenyér és liszt elhagyva, az akupunktúrás tűk a fülemben, mellette minden nap infrázok. Már csak a sportra kellene időt szakítanom, és valami "tuningteára" ill. porra áldoznom. Szomszédom mesélt fantasztikus eredményeiről a Sunriderrel, de igazából tudom, mindenkinek más jön be... Még mielőtt kiadnám rá a pénzt, azért szeretném több ember véleményét is megtudni, hogy mégis mennyien vannak akiknek bevált, és akiknek nem.
2007. okt. 16. 19:23
én elég sokáig szedtem mindenféle sunrideres cuccokat, tényleg fogyaszt a tea(forcsi). rendes kenyér helyett egyél tönkönybúzából készültet, a cukrot és a finomított dolgokat kell elhagyni, akkor garantált a fogyás...viszont ehhez akarat kell, nehéz betartani, én candida miatt csináltam
2007. okt. 15. 20:44
Azt hallottam, hogy ezek együtt nagyon jó hatást fejtenek ki a zsírszövetekre, elég gyorsan segítenek annak lebontásában (természetesen diétás étrend mellett). Mivel nem egy olcsó mulatság, szeretnék kérdezni bárkit, akinek van tapasztalata ezekkel a termékekkel, hogy hatásos-e, és megéri e belefektetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook