Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van köztetek aki nyúllal foglalkozik? fórum

Van köztetek aki nyúllal foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


15. Fisica
2011. máj. 30. 15:43
sima tehén tej is megteszi, sztem nem kell felvizezni még hasmenést kapnak aztán annyi nekik is, a másik meg, hogy a szugonycsipéstől nem kell tartani, ha van elég helyük hogy mozogjanak, levegőzzenek akkor nincs semmi baj, nálunk soha nem voltak elkerítve, vagy szúnyoghálózva és nem is volt sose egyik nyuszinak se ilyen baja.
14. smumika (válaszként erre: 13. - Danina)
2011. máj. 30. 14:07
köszi a segitséget!
13. danina (válaszként erre: 12. - Smumika)
2011. máj. 30. 10:57

Hát reménykedjünk,megmaradnak.Nekem régebben otthon voltak nyulaim,sok,leadásra tartottam őket,jól lehet vele keresni.Bár,van velük munka is rendesen.

Gondolkoztam rajta itt is szeretnék,de se ketrec se semmi,sokat kéne beruházni...

sok szerencsét Nektek!

12. smumika (válaszként erre: 11. - Danina)
2011. máj. 30. 10:23

Megvettem a szemcseppentőt ezzel sikerült adnom neki nem sokat de szerintem nem is esznek sokat .

Nem oltatuk be de most fogjuk majd de az anyja nem abba halt meg mert semmijen olyan tünete nem volt ami arra utalt volna ,hogy mixomatózise lett volna és teljesen zárt szúgyoghálozott helységben vannak .De 20 as kiszerelésbe vannak az oltoanyagok és már megvárjuk mig 5 hetesek lesznek a kicsik és leoltassuk őket !

11. danina (válaszként erre: 10. - Smumika)
2011. máj. 30. 09:49
Lehet kapni szemcseppentőt,de nem biztos,hogy megmaradnak a tehéntejtől.A másik anyának jó,hogy nem adtad oda őket,nem fogadta volna el,sőt utána a sajátjait sem.Hívj fel egy állatorvost,a tej miatt,lehet inkább a bolti tejet kéne adnod vagy a tehéntejet jól felvizezve.Adattatok oltást mixomatózis ellen?
2011. máj. 30. 09:45

Köszönöm hogy irtatok megprobáljuk etetni házi tehéntejjel mivel csak azzal tudom .Bár van má

ég egy anyanyul alatta 7 kicsi van bár az alá is kockázatos tenni lehet nem fogadja el meg gondolom már 15 sok volna neki .

Injekcios fecskedővel megettetem vagy megkérdem a gyogyszertárba lehet e még kapni régi szemcseppentőt talán azzal .

9. danina (válaszként erre: 2. - Smumika)
2011. máj. 29. 21:54
a fentebb leírt módszer nem rossz-így neveltünk már fel kiskecskét,akit kilökött az anyja.De honnan veszel nyúltejet???
8. Fisica (válaszként erre: 7. - Fisica)
2011. máj. 29. 20:42
először azért sűrűbben megkellene nézni hogy éhesek e, nem tudom mennyi időnként esznek egyébként amikor az anyujuk eteti őket. De simán megmenthetőek.
7. Fisica (válaszként erre: 6. - Fisica)
2011. máj. 29. 20:40
valami ilyen hasonlót keressetek, csak vegyetek többet mert a nyuszik kifogják rágni
2011. máj. 29. 20:39
vannak ezek a mini cumisüvegek amiben cukrok vannak azzal meglehet etetni. Egyszer régen anyukámék is igy jártak és elmentek a boltba ilyen cukrokatvenni és felnevelték a nyuszikat.
5. mtt80 (válaszként erre: 4. - Smumika)
2011. máj. 29. 19:38
Hát nem tudom. Szerintem nem sok esély van rá, de mindjárt megkérdezem a férjemet, ő hát ha többet tud erről.
4. smumika (válaszként erre: 3. - Mtt80)
2011. máj. 29. 19:30
Szerinted meglehetne menteni a kicsiket másfél hetesek megdöglött az anyjuk ?
2011. máj. 29. 19:28

Szia!

Nekünk most épp nincs, de volt. Miért? Talán tudok segíteni.

2011. máj. 29. 19:28
Sziasztok !Nem rég kezdtünk el nyúlakat tartani .Most kb másfél hete lett kisnyulunk de az anyanyúl megdöglött ,hogy tudnám a 7 isnyulat megmenteni ,hogy etessem mennyi időnként hátha sikerülne megprobálnám .
2011. máj. 29. 19:26
Van köztetek aki nyúllal foglalkozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook