Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » CouchSurfing fórum

CouchSurfing (beszélgetős fórum)


2013. dec. 30. 21:55

Sziasztok!

Régi a lap, de hátha még van, aki CouchSurfingröl akar tájékozódni. Az utóbbi két évben nagyon sokat utaztam e honlap segítségével,és csakis pozitív tapasztalataim voltak. Most épp Dél-Amerikában vagyok, ahol szintén használtuk már ezt a módszert. Nem akarok regényt írni, a blogomban egy cikkben már hosszabban beszámolok erröl: [link]

Ha gondoljátok,olvassátok el.


Addig is,mindenkinek CouchSurfingre fel!!


Üdv,

Rita

2012. júl. 11. 12:28
Régi a fórum, de talán benéz még valaki. Szeretnék részt venni a programban, de főleg külföldön élő magyarokhoz szeretnék menni, és őket fogadni, mert így tényleg élvezhetem az országot :) Persze, szeretném a nyelvtudásom is fejleszteni, de főleg Olaszország és Spanyolország érdekel, és sajnos csak angolul-németül tudok.:(
2011. máj. 29. 14:38
én is csinálom, már jópár vendégem volt
2011. máj. 29. 14:28
Ismerek Budapesten egy elég nagy társaságot, akik couchsurferek. Csupa barátságos, közvetlen, értelmes, a világ dolgaira nyitott emberke. Rossz tapasztalatról nem is hallottam még tőlük. Rendszeresen szerveznek összejöveteleket maguknak és az éppen a városban tartózkodó külföldi couchsurfereknek. Ha tényleg érdekel a dolog, és szeretnél többet megtudni olyantól, aki ennek évek óta aktív résztvevője, akkor privátban tudok neked elérhetőséget küldeni ;)
2011. máj. 29. 14:15

Több infó: [link]


Mi a véleményetek róla?

2011. máj. 29. 14:14
Ismeritek ezt a költségkímélő nyaralási formát? Én most találtam rá. A nálunk még nem túl ismert utazási forma lényege, hogy vadidegen emberek otthonában szállhatunk meg a világ bármely pontján. A vendéglátók (köztük több mint 4 ezer magyar) idegenvezetőként is szolgálnak: elmondják, mit kell tudni a környékről, vagy akár meg is mutatják a legfontosabb helyeket. Erre szakosodott internetes közösségi oldalakon lehet válogatni több ezer lehetőség közül. A vendéglátókról, a lakásról nagyon sok információ olvasható.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook