Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bogyó és Babóca társasjáték vélemények fórum

Bogyó és Babóca társasjáték vélemények (beszélgetős fórum)


2018. jan. 1. 14:49
RÜHELLEM BARTOS ERIKÁT !
2011. máj. 31. 06:22

Sziasztok! Köszi a segítséget, az Úton az oviban társasjátékot, inkább karácsonyra venném, meg, mert még a dobókockás játékok annyira nem kötik le.(van Kisvakondosunk, és azzal, kevésbé szeret játszani, mint mással. A Hullámkirakó kilőve, mert már nagy puzzle-t is kirak, úgyhogy az biztos nem kötné le. Még a Képkereső érdekelne, hogy valaki ismeri-e?! Ezen a linken található:

[link]

A játékszabály pedig itt:

[link]

2011. máj. 29. 23:36

Szia,

az én lányom 3 éves, az oviban szokott a memóriaforgóval, meg az úton az oviba társasjátékkal játszani, mindkettőt imádja...

4. pteri (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2011. máj. 29. 14:20
Igen, szerintem is kisebbeknek való.
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Mici1979)
2011. máj. 29. 13:09

Nekünk az Úton az ovib társas van, az nagyon jó és érdekes.

A hullámkirakó szerintem túl egyszerű, de ez attól függ, mennyire szokott a kisfiad puzzle-t kirakni. Ha most találkozna először vele, akkor kezdetnek jó, de ha már több darabosakat is kirak, akkor nem lesz benne kihívás.

A képkeresőt nem ismerem, de nálunk a hasonló típusú játékok szintén nem jelentenek nagy kihívást már, úgyhogy nem hiszem hogy veszek.

2011. máj. 29. 13:08

a memóriaforgót szerették a lányaim, biztosan jó a hullámkirakó is.

nekünk maga társasjáték is megvan, 4,5 évesen már jót játszottunk vele, igen jól van megcsinálva szerintem.

2011. máj. 29. 12:33

Sziasztok!


Most készülök a 4 éves kisfiamnak Bogyó és Babócás társasjátékot venni.(Memóriaforgó, Hullámkirakó vagy Képkeresőt) Szerintetek melyik a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook