Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldre szeretne menni a párom fórum

Külföldre szeretne menni a párom (beszélgetős fórum)


2011. máj. 29. 20:58
Köszönöm mindenkinek az eddigi jó szavakat,és remélem még fogtok is írni.Még mindig nem tudom mit mondjak neki,pedig minden nap megkérdez,de a válaszaitok alapján jó lenne ha elengedném.Kb.55-45 az állás a kimenetel javára.Ha összejönne és biztos lenne odakinn az egzisztenciája szerintem mi is mennénk utána,ugyanis a tesómon kívül nincs ami idekössön...
23. 7e1b6984ac (válaszként erre: 21. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 29. 19:22

Én is bíztam benne!

Fél évet ki lehet bírni még egy pár éves kapcsolatban.

Sokan úgy indulnak ki,hogy csak pár hónapra,amíg összeszednek egy kis pénzt,de miután jön a pénz,mindig egyre több kell,és ha hiszitek ha nem az igények is egyre nagyobbak lesznek.

Megváltoztatja az embert.


Te döntöd el,én ezzel senkit nem akarok megijeszteni.

22. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Tinamama)
2011. máj. 29. 16:29
Nagyon sokat szamit az anyagi helyzet egy kapcsolatban , mert ha nagyon szoros valas is lehet belöle ! Ha a parodnak van eselye kint munkat kapni es ilyenforman rendbe hozni az anyagi gondjaitokat ez nem volna rossz megoldas , szerintem.
21. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 20. - 7e1b6984ac)
2011. máj. 29. 16:22
Szia! Leírtad azt amitől félek, holott tudom h nem tenné meg. Bár ő bebizonyította h bízhatok benne! Volt h fél évig vagy tovább is nem tudtunk úgy együtt lenni, mert a doki eltiltotta őt, volt egy műtétje! Utána meg nekem menstruációs gondjaim szóval nem is fél év, több is volt, és kibirtuk! Én 1,5évig pécsett voltam, hétvégeken jártam haza.
2011. máj. 29. 15:49

Sziasztok.


Az én párom is kiment németbe dolgozni ezelőtt pár évvel,jelszóval,hogy nekünk a családunknak jobb legyen. Nagyon nehezen engedtem el,de belementem (a kislányunk 1 éves volt.)

Nagyon hiányzott mikor távol volt,sokszor elviselhetetlennek voltak a napok nélküle,5 hetente járt haza,és itthon volt egy hétig.

Mindenre meg volt a pénzünk,házat vettünk,autót,a gyereknek is meg volt mindene,és talán a párom fejébe is szállt a dicsőség. Megteheti mert van rá pénz!!!! Mind ezt mondja majd egy idő után.


Nagyon sok ismerősöm van akinek kint dolgozik a férje,egyiknek sem hallottam,hogy jó vége lett volna.

Azt gondoltam,hogy mi leszünk a kivételek. Nem így történt!


Mivel keveset voltunk együtt,majdnemhogy két külön életet éltünk és ez nagyon nem jó. A vége felé már mindketten úgy éreztük,hogy nem is ismerjük a másikat.

Megcsalt,egy lengyel nővel.Mert bizony ne higgyétek,hogy ott kint ahova menne a párotok nincsenek nők,jaj dehogynem,és azt kell mondanom,hogy teljesen másak mint mi magyar lányok.

Ha már az elején féltek attól,hogy mi lesz ha kimegy,akkor nem szabad kiengednetek a párotokat,csak abban az esetben ha megbíztok benne tökéletesen. Igaz én is megbíztam benne,és mégis. Minden pasi egyforma,és ha nem előbb de utóbb tutira felbüffen nekik,hogy megtehetik mert eltartják a családot,pénzük van és 1000 km-ről azt tehet amit akar. És higgyétek el megteszik.

Nem megijeszteni akarok ezzel senkit,de nem hiába félnek általában az emberek az ilyentől.

Fél évig külön voltunk,3 hétig folytak a könnyeim mint a záporeső,rengeteget sírtam,és ezt nem kívánom senkinek.

Pedig állítólag szeretett,közben is. Azt várta,hogy lássam be,hogy a kint töltött idő alatt neki szüksége volt sexre. Ki látná be az ilyet. Nagyon rossz volt,és el is költözött mert elküldtem.

Aztán fél évig könyörgött minden nap,szó szerint könyörgött,sírt, bocsássak meg mert ez ő soha nem akarta. Két hónapja döntöttem úgy,hogy jó,béküljünk,próbáljuk meg. De gondolhatjátok,hogy minden nap azzal az érzéssel kelek és fekszem.


Soha nem engedném ki mégegyszer.

Ti döntsétek el,hogy milyen a kapcsolatotok,és ha úgy döntötök,hogy kiengeditek sok sikert és kitartást kívánok nektek.

2011. máj. 28. 21:32

Igazság szerint Tinamamának írtam :) csak a válasz gomb maradt ki :)

Attól még ő is tudhatja a nyelvet :)

2011. máj. 28. 21:07
Voltam már kint nincs probléma a nyelvtudással:)De köszönöm a tanácsot!
2011. máj. 28. 21:05

A gyerekek könnyebben alkalmazkodnak, mint gondolnád!

Menjen ki a férjed, legyen kint 1,2,3 hónapot, és ha összejön neki, akkor menjetek utána, addig meg tanuljátok közösen a nyelvet!

2011. máj. 28. 21:03
Érdekes nálunk is ez a helyzet ,de nálunk én is megyek utána .Szerintem élvezni fogja gyerek is!
2011. máj. 28. 20:58

Ha megvan a bizalom köztetek és erős a kapcsolat akkor bátran engedd el, sőt segíts neki, hogy mindez zökkenőmentes legyen, ne traumaként élje meg ő sem. Nyilván nem azért megy külföldre, hogy neki jó legyen, hanem azért hogy eltartsa a családját.

Ha pedig nektek módotok lenne majd kimenni, ne gondolkodj, hogy a gyerekeknek mekkora váltás, mert ők sokkal lazábban veszik, és legalább megtanulnak egy idegen nyelvet ami hasznukra lesz.


A kapcsolat rovására csak akkor megy egy ilyen munka, ha az már eleve nem volt jó.

Én két és fél éve vagyok a 3 gyerekkel, igaz az én férjem csak Pesten van, innen 25 perc és minden hétvégén hazajön.

Én is nehezen emésztettem és voltak problémák, de így utólag látom, hogy a kapcsolatunk erősödött, és még szilárdabb lett. ennek is van jó oldala, azt kell megfogni, és amikor majd együtt lesztek, annak örülni.

De mindenek előtt tisztázd magadban, hogy mit szeretnél, mert ez csak együtt megy.

14. tinamama (válaszként erre: 12. - Njoycigi)
2011. máj. 28. 20:51
Te még nagyon fiatal vagy és nincsenek gyerekeid,igy könnyebb lépni.De azt is megértheted,hogy nem könnyű őket kiszakítani a megszokott környezetből,mert nem tudod hogyan fognak arra reagálni hogy nem otthon alszanak el és nincsenek barátok...Lehet hogy jobban megviselné őket mint apa távolléte.Bár az enyémeket most apa neveli,mivel nem volt itthon munkája és ő lett a "hivatásos" szülő,én dolgozom...
13. tinamama (válaszként erre: 11. - B99048cdfc)
2011. máj. 28. 20:48
Hát elolvastam a fórumodat,és jól esett amiket ott írtak a többiek.Még nálunk sem 100% hogy megy,de napi téma.Mert másképp nem tudjuk megoldani a gondokat,de nagyon féltem!!!:(((((Egyi kezem engedi,a másik fogja erősen.Még nem tudom mi lesz!
2011. máj. 28. 20:18
Én fél éve lakok kint Németben, holnap leszek 20 éves. Bátornak kell lenni, hogy A-ról a B-re lépj. A gyerek nem kifogás. "most azért nem megyünk, mert óvis, most általánosba jár, most meg gimibe..." :)
2011. máj. 28. 19:42

Tinamamának. Én is nyitottam egy hasonlót a minap:)


[link]

10. Anyapocak (válaszként erre: 8. - Tinamama)
2011. máj. 28. 19:37
Hát lehet h meglepődnél h a gyerekek sokkal gyorsabban aklimatizálódnának, hozzá szoknának mint ahogy Te azt gondolod! Tudom, hogy nehéz. Az ember hazáját mindig nehéz elhagyni....
2011. máj. 28. 19:24
Vannak emberek, akiket a hirtelen jött viszonylagos gazdagság megváltoztat, főleg negatív irányba. Van, hogy ezt nehezebb elfogadni, mint a távolságot. Sok sikert nektek!
2011. máj. 28. 19:22
Én is gondoltam rá hogy kimegyünk,de a 3 gyerköcöt nem szeretném kitenni egy ekkora váltásnak,föleg hogy iskolások a kicsi meg ovis.Sajnos az én párom is állandóan ideges,emiatt is sokszor vita van,aztán persze kibékülünk.Amiatt is féltem hogy nem tud németül,de van egy ismeröse aki 2 éve kivitte volna igy is,és most reménykedik hogy sikerül.De ha nem akkor nem tudom mit fog csinálni.Én is kimennék de nem tudom itt hagyni a gyerekeket meg öt...
7. marcika2005 (válaszként erre: 1. - Tinamama)
2011. máj. 28. 19:19
Szia.En eggyutterzek veled mert annak idejen az en fejem is kijott es nem nemetorszagba hanem norvegiaba.A kisfiunk 4 honapos volt de nekunk se nagyon volt valasztasunk mi is annyagi gondok miatt dontottunk igy.A kapcsolatunk nem ment ra sot szerintem meg szorosabb lett.En azt tanasolom,hogy engedd el es lehet,hogy idovel te is utanna tudsz menni.Igy nem fog a kapcsolatotok tonkremenni,de ha itthon marad mint mondtad,hogy sokat veszekedtek az anyagiakon talan igen.Engedd es sok szerencset kivanok nektek!
2011. máj. 28. 19:19
Szerintem enged ki az én párom is kamion sofőr szinte sosincs itthon ,de szeretjük egymást.A másik pedig hogy 14évi kapcsolat nem ezen fog tönkre menni ha erősek és kitartóak vagytok.Mi 7 éve kitartunk.Ugyan ilyen kitartást nektek is.
5. 8ef78160df (válaszként erre: 4. - 8ef78160df)
2011. máj. 28. 19:00

Ja és a lényeg lemaradt :)


Még itthon volt állandóan ideges volt az anyagiak miatt, most igaz nehéz, hogy nélküle vagyok, de sokkal nyugodtabb, várom a pillanatokat, mikor együtt vagyunk.

Nem érzem, hogy kevésbé szeretne, sőt mintha ott jött volna rá, hogy mennyit is érek neki.

2011. máj. 28. 18:58

Szia!


Az én párom is kint van, igaz csak 2 éve vagyunk együtt.

Nagyon nehezen viselem a kintlétét. Még tanulok, azért nem tudok vele lenni.

Nyárra megyek ki hozzá, ha végeztem a vizsgáimmal, és azt tervezem, hogy halasztok 1 évet, addigra ő is rendbe jön annyira anyagilag, hogy ne kelljen egész évben kint lennie, csak pár hónapot.

Nekem az iskolából még két év van, utána is azt tervezzük, hogy kint alapozzuk meg a jövőnket.

3. Anyapocak (válaszként erre: 1. - Tinamama)
2011. máj. 28. 18:56
A férjem kint dolgozott hajón fél évet, nem láttuk egymást egyáltalán, aztán együtt kijöttünk Angliába, nagyon hiányzott, de egy kicsit jót is tett a kapcsolatunknak. Szerintem ha tudjátok h átmeneti állapot és esetleg Te is kimehetsz vele. Sajnos ebbe a mocsok világba választani kell....:-( SOk sikert Nektek!
2011. máj. 28. 18:55
szia! az én párom is készül kimenni ugyan ezek miatt! mi 3 éve vagyunk együtt és 8 hónapja együtt is lakunk. én is félek, tudom h szeret, de egy hónapba hazajöhet egy hetet, nagyon nehéz lesz, de tudom h értünk csinálja, azért h biztos jövőnk legyen :( a te párod minek menne ki?
2011. máj. 28. 18:52
A párom ki szeretne menni Németországba dolgozni mivel nagyon nehéz időszak elé nézünk anyagilag,de én attól félek,hogy erre rámegy a kapcsolatunk.Mostanában többet veszekszünk az anyagiakon,és nem szeretném hogyha ezzel vége lenne a 14 éve tartó együttélésünknek.Akinek kinn van a párja hogy viselte az elválást és hogy bírja nélküle?Teljesen kétségbe vagyok esve.Egyik felem engedné,a másik nem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook