Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Köldök piercing áldott állapotban. Sérül-e a helye a pocak tágulásánál? Tapasztalatok és "jó tanácsok" fórum

Köldök piercing áldott állapotban. Sérül-e a helye a pocak tágulásánál? Tapasztalatok és "jó tanácsok" (beszélgetős fórum)


2011. nov. 11. 07:11
Kivenni!!! Én már 16 évesen kiszedtem, de mégis felrepedt a bőr rá négy évre!
18. e5520fee56 (válaszként erre: 17. - 83a5f80b05)
2011. júl. 9. 10:24
Szerintem nem fog benőni a helye...ahogy a fülön lévő lyuk/heg sem forr össze.
17. 83a5f80b05 (válaszként erre: 16. - Juharlevél)
2011. júl. 1. 14:36

Szia!


Nekem 3 éve volt meg, és nem nőtt be a helye, kb a 18. héten vettem ki az első babával. A két gyerek között hordtam újra egy darabig. Most a harmadikat várom, nem hiszem, hogy visszarakom még utána... De nem nőtt be még mindig.

2011. máj. 31. 10:11

Sziasztok Kismamák/Anyukák!

Akinek nem nőtt be a luk a várandósságuk alatt, azoknak hány éve volt meg a piercingjük? Kb 14 éve van meg a piercingem, 18 hetes kismama vagyok, de még gusztusos a látvány.

15. Évi anyuka (válaszként erre: 12. - E5520fee56)
2011. máj. 30. 09:18

Ha már két babád van, és egyik terhességednél sem lett csíkos a bőröd, sztem nincs miért aggódnod.

Nekem nincs tapasztalatom a köldökpiercinggel és nem is lesz (sajnos), de terhességeim alatt úgy jártam mint a barátnőd. Ilyen a bőröm :(

14. 3fcc53e39c (válaszként erre: 12. - E5520fee56)
2011. máj. 28. 17:31
Én is ugyanilyen látvány miatt kivettem jóval a terhességem előtt. Akinek hajlamos a bőre repedésre, annak ott is repedhet. Nekem sajnos lett egy pár halvány csíkom, a köldökömnél is :(((, de a lyuk nem lett nagyobb. Szerencsére mostanra már nem látszik. Örülök hogy hamarabb kivettem, mert így ennyivel megúsztam.
13. kszisz
2011. máj. 28. 14:43

Sziasztok!

Én mindkét terhességemnél a 12. héten vettem ki a piercinget. Nem fájt, csak vhogy nekem nem fért össze akkor a babavárással... :) A lyuk nem nőtt be, mindkét alkalommal a 6 hetes kontroll után saját magamnak vissza is tudtam tenni. Azóta is ott figyel a köldökömben.

Mondjuk én szerencsés vagyok, nem repedt a bőröm, pedig azért híztam a gyerkőcökkel, és a kisfiammal elég nagy pocakom is volt.

Szerintem alkat és bőr kérdése, sérül-e v. elváltozik-e a helye terhesség alatt...

2011. máj. 28. 10:50

Biztos sok-sok tényezőtől,de elsősorban a bőr szerkezetétől függ-gondolom.Nincs is rá recept...de jó tudni,hogy nem mindenkinek van rossz tapasztalata.Mert amit én láttam ismerősömön...az sajnos nagyon csúnya.A helyén a 2 lyuk 10 cm!!!!hosszan szinte"végigfeslett" hosszanti irányba.Nálam fiatalabb,és így maradt a hasa..már 5 éves lesz a fia.

Ezt szeretném elkerülni...

2011. máj. 28. 10:27

Szia!

Nekem is van piercingem.De a terhesség elején kikellett vennem,mert már fájt.Nem forrt be a helye,most ismét bent van.Szerencsére nem nyúlt meg a bőröm,így szerencsére szépen mutat a köldökömben az ékszer.

2011. máj. 28. 10:27

Sziasztok!

Nekem is van piercingem. Kb. 4 hónapos terhes voltam, amikor kivettem. Nem híztam sokat, szülés után kis idővel vissza is tettem. Nekem semmi problémám nem volt vele, sem a helyével. Néha megtisztogattam a helyét a köldökömnél. Meg mielőtt visszatettem akkor is.

2011. máj. 28. 10:23

Sziasztok!

Nekem is volt piercingem, még terhességem előtt kivettem. Az utolsó hónapban vagyok, és nagyon csúnya lett a helye... a köldököm fölé került kb. 3 cm-rel, és nagyon megnyúlt az egész területe, olyan mintha egy több centis körben leforráztam volna. Ja, és az egyik oldalán még azt is tapasztaltam, hogy érzéketlen a bőr. Hozzáteszem, nem híztam sokat, és a hasamon a bőr sem repedt meg...

2011. máj. 28. 10:23
Ahogy nőtt a hasam,úgy ki is vettem.Nem nőtt be a luk és szülés után szépen vissza lehetett rakni a piercinget.
2011. máj. 28. 10:07

Köszönöm!Megnyugtattatok.

Ez a 3.terhességem,és mikor harminc évesen bevállaltam az ékszert,mert tetszik(nem a haspóló miatt-bár makulátlan a bőröm eddig)nem gondoltam,hogy ennyi idősen babázni fogok.Még semmi nem látszik.

Viszont van egy ismerősöm,neki NAGYON CSÚNYA hegesedése maradt.Kiszakadt a lyuk...nem szép látvány,de sokat hízott stb...

6. Gofrika (válaszként erre: 4. - Manhattan22)
2011. máj. 28. 10:00
persze,rengetegen szülnek vele,de nem árt óvatosnak lenni:))))))))
2011. máj. 28. 09:59
egyébként nekem már régen ki lett véve és ugye benőtt,de ott maradt a helye, a terhességem alatt iszonyúan viszketett és feszült,be is pisiltem volna,ha még benne van a fém.
2011. máj. 28. 09:59
Nekem meg a szulesnel is benn volt... Nem volt semmi baja. Gondolom, fugg a has nagysagatol is.
2011. máj. 28. 09:57

megnéztem neked, itt pl lehet kapni:)


[link]

2011. máj. 28. 09:56
szia! Ki kell cserélni gumiból készültre, lehet kapni,kifejezetten kismamáknak. Különben nagy a veszélye,hogy kiszakad a bőrből,ahogy tágul a poci.
2011. máj. 28. 09:54
Köldök piercing áldott állapotban.-Mi történik?Sérül-e a helye a pocak tágulásánál?Tapasztalatok és "jótanácsok"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook