Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új Raf Pol King babakocsi tapasztalatok, kinek hogyan vált be... fórum

Új Raf Pol King babakocsi tapasztalatok, kinek hogyan vált be... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
74. rio07
2011. jún. 26. 15:42
Szerintetek nehéz lenne megszokni egy nem bolygós kerekűt....:) Lehet h hülye kérdés, de én olyat nem nagyon tologattam még, ma már szinte mindenkinek bolygós van. Ennek ellenére nekem tettszik a king, meg a smart, de nem tudom meg tudnám-e szokni...
73. andibandi82 (válaszként erre: 70. - Ennész)
2011. jún. 26. 10:24
Szia! A neten olvastam, hogy német. Nekem a Fenix is tetszik azt is nézegettem.
2011. jún. 25. 22:54
No csak sikerült szétszedni. :) Mondanom sem kell, hogy pillanatok alatt összerakta férjem. :) A vázat szétnyitotta, rá a kerekek, és már csak a rávaló kellett. :) Nagyon hamar ment. :) Szuperek a kerekek, jó nagyok, és felfújhatóak. :) A bolygósított része nagyon hasznos. :) És szerintem szuperül néz ki. :) Nem nehéz, bár a dobozban együttvéve nem könnyű, de amúgy nem az! :)
2011. jún. 25. 17:38
Én is megnéztem a Kunert-et, és sok mindenben nem különbözik a két féle kocsi. :) A kerekei azok kisebbek a Kunertnek az tény.
70. Ennész (válaszként erre: 69. - Andibandi82)
2011. jún. 25. 14:53

szia! Nekünk Rafpol Fenixünk van. Megnéztem a Kunertet a neten. Eszméletlen, hogy alig néhány apróságban különbözik csak a Fenixtől a Silver (a csomagtartó formája, a kerekek kinézete, a színválaszték, a hordozó lehajtható teteje nem rögzíthető a karhoz stb.). Egy és ugyanaz a rendszer, a váz, a "kocsik" formája, minden! Jaj, és az árkategória is... Szerintem egy liszensz a kettő. El tudom képzelni azt is akár, hogy a "Rafpol" név nyugaton nem hangzik a legjobban, így oda más néven forgalmazzák. még az is lehet, hogy egy helyen gyártják. Szerintem mindegy melyiket veszed. Egyébként miből gondolod, hogy németországi gyártmány a Kunert?

A Fenixet 7 hónapja használjuk, és eddig nem volt vele gond. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem lesz, vagy másnak ne romolna el valamije szinte azonnal. Sajnos erre biztosíték nincs, bár garancia igen. :)

2011. jún. 25. 13:25

Sziasztok!

Én még új vagyok itt. Úgy tudom a Raf Pol lengyel babakocsi. Szerintetek számít, hogy hol gyártják? A lengyel kocsikiról nem olvastam jókat. Nekem a Kunert Silver multifunkciós babkocsi tetszik. Ez német.

68. 2cb29de033 (válaszként erre: 67. - Dorci82)
2011. jún. 25. 12:17
Hát igen, rengeteg helyet foglal el, nem beszélve arról, hogy nehezebb is... :S
67. Dorci82 (válaszként erre: 66. - 2cb29de033)
2011. jún. 25. 10:39
Igen, ez is szempont. Nővéreméknek Bergon babakocsijuk van, ami olyan mint a King, és panaszkodnak, hogy ha a kocsit berakják a csomagtartóba, más már nem fér bele.
66. 2cb29de033 (válaszként erre: 65. - Dorci82)
2011. jún. 25. 09:56

Mindenképpen megírom. :)

Amúgy, mi azért választottuk ezt a fajta kocsit, mert van autónk, s ha megyünk esetleg barátokhoz, rokonokhoz, akkor nem kell az egész babakocsit bepakolni hátra, hanem csak a vázat, és a hordozó meg ugye rácsatolható a vázra. :) És persze a kereke miatt is. :)

65. Dorci82 (válaszként erre: 64. - 2cb29de033)
2011. jún. 25. 09:52
Köszönöm a gyors választ és a képeket is. Nekem is jó minőségűnek tűnik, mi is a nagy kerekű babakocsit szeretnénk. Várom további tapasztalataidat:)
2011. jún. 25. 09:43
Amit ki tudtam halászni a dobozból az a pelenkázótáska, és a hordozó. :) Felraktam a képeim közé. Szerintem nagyon jó minőségűnek tűnik, a táska egy rekeszes, ami kell elfér benne, elég tágas. :) És láttam a mózeskosarat is, az is tetszik, meg a többi is. A kereke nagyon szuper, és nagy, amilyet szerettem volna. :D
63. 2cb29de033 (válaszként erre: 62. - Rio07)
2011. jún. 24. 22:51

Szia.

A kereke egyértelműen kisebb, meg szerintem lehet, hogy a kocsi is. Erre tippelnék! :)

62. rio07
2011. jún. 24. 22:40
Sziasztok! Én még nem tudok beszámolni tapasztalatról, egyenlőre a keresgélésnél tartok. Tettszik a raf-pol, de nem tudom mi a különbség a king és a smart között..... A képeken sokhelyen teljesen ugyanaz, egy helyen találtam különbséget a kerekénél. De gyakorlatilag ugyanaz. tudtok erről valamit esetleg? Előre is köszönöm.
61. 2cb29de033 (válaszként erre: 60. - Dorci82)
2011. jún. 24. 17:31
Eddig jók a tapasztalatok, de még teljes egészében nem tudok véleményt nyilvánítani. Olyan felfordulásunk van, hogy még nem jutottunk el az összeszerelés, kipróbálás stádiumáig. :) Talán hétvégén :)
60. Dorci82 (válaszként erre: 59. - 2cb29de033)
2011. jún. 24. 14:11

Szia! Én is kb. annyi idős kismama vagyok, mint Te, mi aug. 2-re várjuk a kisfiunkat. Mi is a Raf-Pol Fenix babakocsit néztüki ki, ugyanott. Szeretnék érdeklődni, hogy azóta kipróbáltátok-e már, és mi a véleményetek róla.

Köszi

59. 2cb29de033 (válaszként erre: 58. - Ennész)
2011. jún. 17. 20:17

SZia. :)

Még félig-meddig bontottuk ki, az a baj, hogy hulla fáradtan hazaesünk mindennap, úszik a lakás, nagyon nem akarunk még szétpakolni... de amit láttunk a kocsiból nagyon szuper!!! :))) És a kiságy is. :)))))

Köszönöm kérdésed, babóca mocorog, imádom! El sem hiszem, hogy már csak 8 hét.. :D

És ti hogy vagytok? :))

58. Ennész (válaszként erre: 57. - 2cb29de033)
2011. jún. 17. 18:08

Itt vagyooook! :)

Nos, mizu? Mik a tapasztalataid a kocsival kapcsolatban? Babóca jól viselkedik?

57. 2cb29de033 (válaszként erre: 56. - Ennész)
2011. jún. 11. 19:34

Oké, mindenképpen élni fogok vele. :) Jó nyaralást, tessék kikapcsolódni!! :)

Szép hetet! Én meg addig kitartóan írom ide a fejleményeket és tapasztalatokat a kocsival kapcsolatban. :D

56. Ennész (válaszként erre: 55. - 2cb29de033)
2011. jún. 11. 17:56

Na szép! Dupla annyiért már egy kicsit drágállanám... :D

Mi most elhúzunk melegebb éghajlatra egy hétre. nem tudom, mennyire lesz időm géphez ülni... Természetesen nyaralás után szívesen segítek, ha esetleg gondotok adódni a kocsi összerakásával! :D

Szép hetet! :)

2011. jún. 11. 14:31

No, megjött, igaz elég körülményesen küldték. :S Még ki akarták fizetettni velem mégegyszer.... :S nagy nehezen sikerült elintézni, dehát ilyen kellemetlenséget. :S

Még ki sem szedtük a dobozból tegnap, mert volt dolgunk, de belekukkantottam, és szuper. :) Amúgy van súlya. :D

Majd holnap állunk neki, mert ma is elvoltunk, takarítgattunk, házimozit szereltünk be...

54. 2cb29de033 (válaszként erre: 53. - Ennész)
2011. jún. 9. 22:13
Hát szerintem kell majd a segítség. :D Délelőtt hozzák, de délután tudjuk csak összerakni. :)
2011. jún. 9. 20:20

Hű, de izgalmas! :)

Írj, hogy ha már szerelgeted! Szívesen segítek, a kis praktikákat szívesen megosztom Veled.

A sógorék tegnap kapták meg. Ott is elkélt néhány jótanács, merthogy állítólag a leírás mellett a képek elmosódottak voltak eléggé...

2011. jún. 9. 15:34
Holnap jön meg elvileg a babakocsink. :))
51. 2cb29de033 (válaszként erre: 50. - Ennész)
2011. jún. 5. 11:05
Szerintem még a Jázmin sem. :)
50. Ennész (válaszként erre: 49. - 2cb29de033)
2011. jún. 5. 09:25
Ez eszméletlen! :) Most erre mondaná más, hogy persze, mert a Jázmin tucatnév! De a Kinga meg a Roland nevek szerintem nem... :)
49. 2cb29de033 (válaszként erre: 48. - Ennész)
2011. jún. 5. 08:58

Na akkor én még teszek hozzá. :D Eredetileg úgy volt, hogy a kislányunk Jázmin lesz, csak drágámnak az előző párjának is most született a lánya, és ő is Jázmin, és hát nem akartuk így... :D

Szóval nem semmi! :D

Amúgy én a matracot a vateráról rendeltem, meg is jött, csak nem voltam itthon, majd holnap átveszem. :) Ágyneműt is onnan fogok szerintem. :)

2011. jún. 5. 08:42

Igen, szerintem ez az a bonyhádi cég, ahonnan sógoromék is rendeltek, és ahol mi is vettük anno a babakocsinkat. :) A vicc az egészben, hogy a sógor is ágyat és orrszívót rendelt mellé, meg még matracot és ágyneműt is... :D

Ami ezen kívül még véletlen egybeesés, hogy a férjemet is Rolandnak hívják, és az első fiú (ha lesz), ezt a nevet fogja kapni. Sőt, már Jázmin születésekor megegyeztünk, hogy a második lányunk Kinga lesz... Na ezt add össze!!! :)

Még egy baba, de remélem hamarosan majd jön a következő. Bár még korai. A lányunk alig múlt fél éves.

47. 2cb29de033 (válaszként erre: 46. - Ennész)
2011. jún. 4. 22:20

én az aprosagokboltja.hu-ról rendeltem kisággyal együtt. :) Ja meg egy orrszívót is vettem, és így együtt ez a három volt kereken szállítási ktg-gel együtt 79.000 ft. :)

Augusztus 11-re várjuk Kinguskát. :) És igen már van egy bátyókája, Rolika, ő most 6,5 éves. :)

Nálatok egy baba van? :)

2011. jún. 4. 19:56

Én is biztos vagyok abban, hogy tetszeni fog ez Neked! :)

Ez a babakocsi tavaly augusztusban még 69 ezer forintba került. Most a legolcsóbb ár, amit neten találtam 61 500 forint volt. Ti honnan rendeltétek meg?

Mikorra várjátok a picit? Második babátok lesz? :)

45. 2cb29de033 (válaszként erre: 44. - Ennész)
2011. jún. 4. 19:13

Mennyiért vettétek? :)

Nehogymár izgulj, tuti szuper lesz. :D Én már nagyon várom, hogy lássam. :)

Amúgy meg igen, a King táskája sokkal kisebb, leglaábbis ahogy én is láttam. :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook