Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki hallott már a szénhidrátszegény diétáról? fórum

Valaki hallott már a szénhidrátszegény diétáról? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 5. 12:24
Van IR-es diéta, van GI-diéta, van Atkins, vagy Norbi, mint látod sokféle diéta van,ami a szénhidráton alapul. Bár van bennük hiba. Döntsd el melyik szeretnéd, szerintem itt mindenki szívesen segít, de ha eldöntötted, könnyebb,ha már egy meglévő fórumhoz csatlakozol amelyik azzal az adott diétával foglalkozik. Ott talán több segítséget kapsz. Ha a GI vagy az IR diétára döntesz,akkor nézz be az inzulinrezisztenciás fórumba.
2011. máj. 27. 16:10
én kb. 3 hete csinálom,szerintem betartható,bár pontosan nem számolom,eddig 4 kg minusz
2011. máj. 27. 14:06
Norbi update módszere is ezen alapul.
2011. máj. 27. 12:19
Szia!Én szeptember óta diétázom,17kg minusznál tartok.A legfontosabb hogy tudd az ételek szénhidrát tartalmát.A húsoknak felvágottaknak (sonka párizsi virsli krinolin sülve és főve is)tojás vaj margarin gyakorlatilag 0. hosszasan lehetne sorolni,ha érdekel irj,szivesen segitek.Berzsoka
2011. máj. 27. 12:10
igen, pl. Atkins diéta. Mérleg szerintem nem feltétlen kell hozzá, de annak nagyon utána kell nézni, miben mennyi szénhidrát van. Fogyni szuper jól lehet ezekkel, de ha visszatérsz a kenyér, tészta, krumpli, gyümölcs evéshez, pillanatok alatt visszajön.
2011. máj. 27. 12:08
Atkins dietat nezd...
2011. máj. 27. 12:04
Írd be a keresőbe, már van hasonló fórum.
2011. máj. 27. 12:04
Szia, én hallottam, sőt csinaltam is, nekem bevált, csak elég maceras a napi kaja adagot összeállítani. Elsőnek mindenképpen egy digitális mérleget kell beszerezni.
2011. máj. 27. 12:02
Erről szeretnék többet megtudni,esetleg tapasztalatokat hallani!Hogy kell?Mit lehet enni?stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook