Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki mit használ? fórum

Ki mit használ? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 26. 21:34

gyantáztatok.mindenhol.ma is voltam.rettenetesen fáj,bár kb.10 éve járok.akkor mondták:majd ritkúl!" én türelmes vagyok:)kézre :nívea,arcra éjszakai: most éppen valami Avonosat vettem,amit vissza kellen adnom,mert ragadok.nappali krém:szintén Avon,Soluitons.nagyon jó.arcradír 1héten egyszer,Kedvenc parfüm:Salvador Dali-Lagune

hasra,combra:Anticellulit olaj+néha tekercselem mmagam zsírégetőspaprikás forró izével,vagy algás hűsítő zselével.ha így bele gondolok elég sok vackot használok.hajra sampon+balzsam+placentás hajpakolás.tusfűrdő már régóta Palmolive most ennyi jutott eszembe.:)

12. 52a1de98f0 (válaszként erre: 2. - AnNaA)
2011. máj. 26. 21:08

Én borotvát használok, a combomra meg szőrtelenítő krémet, mert ott elég világos a szőr, de ott csak nyáron, mert akkor zavar. :)

Arctisztítást minden reggel és este végzek: arctisztító (zselés), tonik és hidratáló krém, de a krémet néha kihagyom, főleg ilyen melegben. Radírt ritkán használok arcra.

Van kb. 8 parfümöm, mindig a hangulatomhoz illőt használom. :)

Sminkelni nem nagyon szoktam magam, csak, ha bulizni megyek.

Szoláriumba nem járok, régebben jártam, de kozmetikus mondta, hogy nem nagyon kellene erőltetni, úgy hogy maradok hófehérke.

Azt hiszem, ennyi. :)

2011. máj. 26. 21:02

A bőröm száraz, vichy arckrém, vagy La Roche naponta, ja és most rátekeredtem az argánolajra; tényleg tök jó, enem arcra, dekoltázsra, hajvégre.

Radírozni nem szoktam a bőröm.


Szőrök elleni csatában én bevetek mindent, időtől és kedvtől függően: borotva, epilátor, gyanta


Smink: csak ha dolgozni megyek, egy kis szemhéjpúder, szemceruza, spirál, szájfény. Persze ha buli van akkor buli-smink dukál

Arcmosás: sminklemosó aztán csokis-mentás naturszappan, reggel meg csak jéghideg víz


Parfüm szigorúan mindennap, imádom őket; rengeteg parfümöm volt(most dobáltam ki őket, festés előtti szelektálás) 2 kedvencem van: Narciso Rodriguez:For her és Pacco Rabbanne: Lady Million


Körmeim természetesek, alakítgatom, reszelgetem őket, számtalan lakkom van, általában naponta- 2 naponta újrakenem; szoktam körömre rajzolni, matricázni, kövezni - elég ügyi vagyok ebben


Szoláriumot kerülöm (pedig van itthon is, de nagyon öregíti a bőrt)

10. d'moni (válaszként erre: 2. - AnNaA)
2011. máj. 26. 20:45

-vegyes a bőröm

-borotválkozom és epilálok

-igen

-soha

-3

-fekete vagy barna szemceruza szemem alját tetejét kihúzom vele, szempillaspirál, szemöldökceruza, esetleg pirosító

-nem

+tonik este, utána a krém, fürdés után testápoló, hajmosás után fújós tápláló és később hajlakk, fogselyem, körömmatrica+színtelen körömlakk stb.

9. 937a2a883a (válaszként erre: 2. - AnNaA)
2011. máj. 26. 20:42
Szia!Engem valahogy nem érdekelnek az ilyen külsőségek.Havonta talán egyszer testápolózom magam,amikor már nagyon ki van száradva a bőröm.Szolárium nem érdekel,sminkelni talán 1-2 alkalommal egy évben.Szőrtelenítés az ami muszáj,mert betegség miatt nagyon szőrös vagyok:gyantáztatom magam havonta egyszer,bár többször kéne,de anyagilag nem engedhetem meg,a borotva meg kizárva,mert teli lettem szőrtüszőgyulladással,pl a hónaljam tiszta csomó és fáj.Parfümöm van kb 5,amiből 1 az amit vettem magamnak,a többit mind ajándékba kaptam.Van ami már lassan 2 éve megvan.
8. e6e5405fd3 (válaszként erre: 7. - E6e5405fd3)
2011. máj. 26. 20:00

Ja mondjuk a ez a szolizos időszakom kb. másfélhónapig tartott:D...

Testápolót pedig kéne a lábamra használni legalább 2-3 naponta, de mindig elfelejtem :S...amúgy g.rniert szoktam érzékeny bőrre ha eszembe jut:)

2011. máj. 26. 19:58

Szia!

Én epilálok és gyantázom, borotvát nagyon nagyon ritka vagy épp "vészhelyzet" :) esetén használok.

Vichy p.rette therm.le habzó arctisztítót (érzékeny bőrre) és vichy aq.alia ant.ox arckrémet használok, soha semmi mást..már évek óta. Mondjuk sosem volt pattanásos a bőröm, viszont nagyon érzékeny...hajlamos a kipirosodásra.

Radírozni pedig 2-3 hetente szoktam itthon összekotyvasztom (méz és cukor).

1parfümöm van, de nyáron testpermetet használok.

Sminkelni pedig cli.ique ev.n be.ter alapozót, lor.álos szempillaspirált és pirosítót használok, jaa és epres labe.ló minden mennyiségben:) függő vagyok:)

szolira egy időben nagyon rávoltam kattanva (heti2szer jártam), aztán felvilágosított a kozmetikusom, hogy ha nem akarok hamar megöregedni, akkor hagyjak fel a szolival:)...

Úgyhogy azóta ilyen havi egyszer ha elmegyek...télen mondjuk 2-3hetente 1szer...most meg jön a nyár, uh. felesleges pénzkidobásnak tartom ilyen napsütéses időben:).

6. Arianne113 (válaszként erre: 2. - AnNaA)
2011. máj. 26. 19:57

A bőröm száraz, ezért használok testápolót.

Szőrteleníteni lábam hónaljam mindenképp, szerintem ez nem a trendiség miatt fontos, de szép egy sima láb, és a hónaljnak is jobb ha nincs kutyája..:D

Nem minden nap használok krémet, egyébként a kezemre szoktam niveát kenni mert száraz.

Radírozás kizárt, én nem szeretem.

Sok parfümöm van, a legtöbbet kaptam, épp azt használom ami a kezembe akad.

Smink: hát... nagyon szerényen, szemhéjtus, szempillafesték, egy kis ajakápoló esetleg és kész.

Szoli kizárva, szerintem elég barna így is a bőröm, tehát én nem vágyom ilyesmire, szerintem pénzkidobás.

5. Maszatka 21 (válaszként erre: 2. - AnNaA)
2011. máj. 26. 19:50
SZIA! Az én bőröm elég érzékeny. Gondolok például a napra. A lábamat és a hónaljamat epilálom... Általában 2 naponta használok testápolót. Az arcomat heti egyszer a lábamat én kétszer szoktam (szeretem, ha sima) a testradírokat nem szeretem kipattogok tőlük, csak azt a fajtát bírja a bőröm, amit az avontól lehet rendelni és tusfürdővel együtt van! Azok szerintem nagyon jók. Parfümből 2 félét használok de azok is ilyen EDT-k inkább. A smink. Hmmm az én arcom még soha nem látott se alapozót se púdert. Én csak a szememet szoktam kiemelni, meg télen ajakápoló és kész! A szoliért nem vagyok oda, de nem is igen lehet. Asszem válaszoltam minden kérdésedre, de ha van még tedd fel nyugodtan itt is vagy üzenetbe is! Szia
4. AnNaA (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. máj. 26. 19:48
Köszi a választ:)
2011. máj. 26. 19:45
szappan,viz,borotva,3parfum,vichy arckrem
2011. máj. 26. 19:42
Milyen a bőröd? Hogy szőrtelenítesz? Minden nap használsz krémet? Milyen gyakran radírozod magad? Hány parfümöd van? Hogy sminkeled magad? Szoláriumozol-e? Szval mindenre kíváncsi vagyok:)
2011. máj. 26. 19:41
Ki mit használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook