Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a Clenbuterol nevű gyógyszert? fórum

Próbálta már valaki a Clenbuterol nevű gyógyszert? (beszélgetős fórum)


7. 53dfddad18 (válaszként erre: 4. - 83dce51e27)
2011. jún. 4. 16:06

Vényköteles gyógyszer légúti szűkületek kezelésére, hörgőtágításra.

Edzéshez nem írhatja fel az orvos.

6. 83dce51e27 (válaszként erre: 5. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 3. 23:46
Igen, a teljesítményemet határozottan növeli, jobb a közérzetem tőle, és megkönnyíti a légzést is. Az egyik sporttársamnak viszont nem vált be, abba is hagyta a szedését, mert neki nagyon szapora lett tőle a pulzusa.
5. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 4. - 83dce51e27)
2011. jún. 1. 08:21
és segített valamit?
2011. máj. 28. 16:02
Szia! Én szedem a Spiropent-et (Clenbuterol az összetevője), de nem asztmára, hanem edzéshez. Én személy szerint mellékhatást nem tapasztaltam.
2011. máj. 26. 18:30
a gyakorikérdések.hu-n írta nekem egy pasas, nem ismertem :) ezért érdekel, hogy mit csinál pontosan
2. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - C12cd2b1c1)
2011. máj. 26. 18:16

Eredetileg asztmagyógyszer volt, sok mellékhatással.

Fogyásra való használata nincs klinikailag igazolva.

2011. máj. 26. 18:09

ALAPVETŐ LEÍRÁS:

A Clenbuterol szolíd, de igen jóminőségű izomnövekedést eredményez, ami szignifikáns erőnövekedéssel jár, továbbá iszonyatosan erős antikatabolikus hatása lassítja azt az ütemet, ami a a proteint az izomsejtből lebontja, így az izomsejtek megnagyobbodását eredményezi. Emiatt számos testépítő használ Clenbuterolt, többek között a szteroidkúra folytatásaként, hogy a létrejövő katabolikus szakaszt megelőzze (csökkentse), hogy így őrizze meg izomtömege és ereje maximumát.

További tulajdonsága, hogy kifejezetten zsírégető hatása van. A zsírt diéta nélkül égeti el, mert könnyen megemeli a szervezet hőmérsékletét, miáltal a szervezetet arra ösztönzi, hogy a zsírokat fűtőanyagként e felmelegítéshez felhasználja.


Adagolása


Az adagolás a testsúlytól függ, és testhőmérséklet-méréssel tökéletesíthető. A testépítők általában 5-7 tablettát, 100-140mcg-t szednek naponta. A szedés normális esetben 8-10 hétig tart.

Mivel nem hormonkészítmény, ezért nincs az anabolikus szteroidokra jellemző mellékhatása.


Mellékhatások


Nyugtalanságérzés, szívdobogás, enyhe ujjremegés, fejfájás, túlzott izzadás, álmatlanság, estleges izomgörcsök, vérnyomás-növekedés, rosszullét. A tünetek átmeneti jellegűek, a szedést követő 8-10. napon általában megszünnek.

A fejfájást alkalmanként 500-1000mg L-Tyrosine és 60mg Ginkgo Biloba (ezek étrendkiegészítők) egyidejű beszedésével enyhíteni, illetve megelőzni lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook