Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babamozi veszprém fórum

Babamozi veszprém (beszélgetős fórum)


19. P.Alexandra (válaszként erre: 5. - 1d97508455)
2017. okt. 10. 19:55
Az a gagyi keszulek ami a Fuzfa babamoziban volt,10 millio forint,es az orszag legjobb geptipusa,ne irj olyant amivel égetsz mast!imadom az ilyen lejaratos embereket!
18. P.Alexandra (válaszként erre: 16. - Gin0322)
2017. okt. 6. 21:36

Gin0322!

Én két gyermekemmel is itt jártam,és ilyen kedves,készséges szonográfussal ritkán lehet talalkozni!Kérdezem én hogy evett,ha vizsgált ?Orvos,keresheti más is,hogy menne vizsgálatra!

Önt ki várja vízzel,meg melyik orvosnak van ideje arra hogy a wc-t magyarazza?

Ez a hölgy munkaidőn túl is vizsgált engem!

Azt állítja semmi nem tiszta?Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú? Ha Önnek ennyire nem tetszett,akkor menjen máshova,de egy ilyen tiszta,szép helyről,és jó munkáról ilyeneket írni,hogy senki nem menjen oda,jogilag is figyelembe vehető!

17. briell
2017. okt. 6. 16:45

Chhh... érdekes, nekem végig a babát nézte! A végén evett meg két db pogácsát. Nem tudom, mi a célod gin0322, hogy le akarod járatni azt a babamozit? Én nem egyszer voltam előző gyerekeimmel is 4d-n, semmivel nem volt jobb, minden szonológus tegezett, ez így természetes. Sőt mint írtam, nem is kaptam még ilyen odafigyelést, ha kértem, ezt nézzük, azt néztük! Ráadásul a képek is nagyszerűek lettek... Mikor cserélték a lepedőt? Bocsesz én a félhomályban nem is láttam, és nagyon nem is érdekelt, mi van leterítve, érdekes lett volna, ha te pont azt veszed észre!

ÉN CSAKIS AJÁNLANI TUDOM ŐKET, egyáltalán nem csalódtam, kár, hogy ide nem tudok tenni képet, mert tennék!

2017. szept. 2. 22:17

A Fűzfa utcai babamozit senkinek sem ajánlom. Kicsivel nagyobb összegért olyan helyre lehet menni, ahol leletet is adnak.

Ha valaki csak a mozi élmény miatt menne, annak is csalódás lehet és ez független attól, hogy mennyire látszik a baba, milyen képek készülnek stb.

A vizsgálatot végző hölgy udvariatlan, tegez, az ultrahang közben eszik, telefonál stb. A vizsgáló ágyon lévő lepedőt, párnahuzatot ki tudja mikor cserélték.

Szerintem ekkora összeg mellett elvárható lenne, hogy a páciens elé jöjjenek, ne a kismamának keljen a hang után bóklászni a szuterénban. Egy pohár víz, mosdóhasználat felajánlása igazán nem kerülne semmibe és az ember mindjárt jobb érzéssel, elégedetten távozhatna.

Van összehasonlítási alapom, sajnos oda a nyári szabadságolások miatt nem jutottam be.

Az egészet úgy éltem meg, h kidobott pénz volt...

15. briell
2017. szept. 1. 07:51
Ui: ez nem a Csongrády féle veszprémi babamozi volt. Fűzfa utcai.
14. briell
2017. szept. 1. 07:50

Látom, rég nem jártatok itt... én Siófok mellett lakom, Kilitin... itt is van 5d uh, de sajnos nagyon drága. Ezért keresgéltem neten, hova mehetnék... nekem ár kategória miatt a Veszprém Babamozira jutott a választás, még utazással is olcsóbb volt, mint helyben! 19 hetesen mentem először, és nagyszerű felvételeket kaptam. Van viszonyítási alapom, mert korábban is jártam már 4d uh-okon...

Most viszont árengedményt kaptam, mint második alkalom, és még több, szebb képet és videót sikerült csinálni a babóca növekedése miatt, mint korábban. Én csak ajánlom, és nem tudom, ezeket a rossz véleményeket miért írta az előttem lévő... az ultrahangot végző hölgy nagyon segítőkész és nem az órát lesi, mikor telik le, hanem azon van, minél több szép és jó minőségű felvétel szülessen, hiszen ezért megy az ember.

2011. szept. 5. 19:44
Egyébként még az jutott eszembe, hogy mikor a Csongrádinál voltunk a tetoválós szalon mellet, ugyanolyan gyártmányú volt a gépe, mint a baba moziban.
2011. szept. 5. 19:41

Mi ma voltunk a baba moziban. Jó képeket kaptunk 10000 forintot fizettünk, nem kellett dmemmit vinni, mindent adtak. Feleségem félt, hogy régi a gép, mint csicsukaa írta. Úgyhogy előtte megkérdeztük a típusát és a gyártó weblapját megnézve kiderült, hogy ez a legújabb típus. Miután megkaptuk a felvételeket megkérdeztük, hogy mindig ez volt-e. Azt válaszolták hogy tavaly vették, akkor jelent meg. Előtte nem foglalkoztak baba mozival.

Rákérdeztünk, hogy mi szokott lenni a baj. Azt mondták minél túlsúlyosabb valaki, annál nehezebb jó képet csinálni.

2011. máj. 27. 21:37
06-20/390-3447 Kedden 16-20h -ig van magánrendelése, legalábbis a neten ez van és annak idején is itt néztem meg!
2011. máj. 27. 17:58
megtudná valaki adni nekem Dr Csongrády telefonszámát, és h mikor lehet időpontot kérni?
9. knana (válaszként erre: 6. - 1d97508455)
2011. máj. 26. 10:26

Sziasztok!Mi is a Kicsi Fiammal,aki már 2 éves el múlt a Csongrady Attilánál voltunk.Mi is nagyon meg voltunk elégedve Vele.


Mondd meg neki mindenképpen,h.már a 30. hétben vagy így nem kell sokat várnod tuti.

Nekem pl.csak a szombat volt jó,m.a Férjem kamion sofőr és meg csinálta akkor is!!!

2011. máj. 26. 10:20
Ja és közben megnézett mindent a gyerek egészségi állapotát tekintve. Elmagyarázta mi micsoda, olyan szinten hogy pl. itt a gyomra és van benn kevés magzatvíz, tehát tud inni és így nincs nyelőcső elzáródása, meg a hugyhójagja is telítve van és mindjárt pisilni fog tehát ez a rész is működik stb... Tényleg ajánlani tudom!
2011. máj. 26. 10:14
Azt hiszem 12 ezer volt 2009 év végén azóta nem tudom mennyi. Az időpontra kb. 1-2 hét volt a várakozás, de ha megmondod hogy sürgős szerintem elöbb is fogad. Nagyon rendes! Nekem a kislányom egyfolytában a kezecskéivel takarta az arcát, ott voltunk egy bő fél órát, mert a doki nem adta fel hogy készítsen jó fotót az arcáról is. Mindenféle praktikát bevetett, különböző pózokban kellett feküdnöm, állnom, hasamat "rázni" hogy elvegye a kezét a baba. És a végén sikerült kb. 40 képpel jöttünk haza, ebből 7-8 az arcáról tök tisztán.
2011. máj. 26. 07:10

Csongrádi doki mennyiért csinál 4D-s uh-ot? És időpontra mennyit kell várni? mert már a 30. hétben vagyok, úgyhogy még mostanában érdemes lenne ezt megcsinálni, mert utána már nem lesz sok helye a pocakomban a babának, h mozgolódjon...

Dr. Szabó Kingáról valakinek vélemény?

2011. máj. 26. 07:06

Hát, már én is bánom, h nem a Csongrádi dokihoz mentünk, mert 2 lehetőség volt. A rosszat választottam.. :( Nem rég nyílt egy Babamozi nevű "intézmény" a tesco mögötti utcákban. A honlapon szépen leírták, h egy doktornő végzi a uh-ot, kellemes kis környezet volt a fotókon. Dvd-t, pendrive-ot kell vinni...

Aztán később kiderült, amikor már elkezdte nézni a pocóm, h a doki csak a nevét adta az egészhez /mondván, bárki képes ezt megcsinálni/, és + valami gagyi uh készülékük van. :/ /Egyébként hétfőn voltam a dokimnál, ő mondta, h hátsó fali lepényem van./ A nő szerdán már arra fogta, h miért nem látszik semmi a képernyőn, csak egy nagy homály, mert első fali a lepényem! Így 10 ezer forintért, kaptam egy dvd-nyi homályt... Ja, és 15 perc után közölte, h sajnos ő nem tud fotót sem csinálni, mert ez egy szerencsétlen helyzet... Hozzáteszem, amit a korházban csináltak 2D-s felvételt még a 18. héten, ezerszer tisztább volt, mint itt a 4D-s... Így aztán senkinek nem ajánlom a "Babamozit"!!!

4. Vikica76 (válaszként erre: 2. - Barbibogi)
2011. máj. 25. 22:17
Na, én is erre gondoltam. Mind a két terhességemet a Csongrádi doktor gondozta, és profi mind a felszerelése mind a tudása, és egyáltalán :-)) Imádom.
2011. máj. 25. 22:16
Hol voltál? Melyik orvosnál?
2011. máj. 25. 22:16
Kinél voltál? Mi a Csongrádi Dr. úrnál voltunk 2009 végén ( Kossuth utcán volt a rendelője). Nagyon jó képeket csinált, az egész vizsgálatot megkaptuk cd-n és pendrajvon is. Mi elégedettek voltunk nagyon.
2011. máj. 25. 22:05
Érdekelnének az észrevételek a Veszprémben található 4D-s babamoziról! Mi a Párommal ma voltunk, hát.... úgy érzem még a kórházban csinált felvétel is jobb ennél, és az csak 2D-s, és még ingyen is van... :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook